Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Jeśli uważasz że serwis Dar Życia jest potrzebnym miejscem Wesprzyj nas. Chcemy reaktywować serwis, dostosować graficznie i technicznie do aktualnych standardów, ale potrzebujemy Twojego wsparcia. Dziękujemy za wsparcie.

Autor Wątek: Apel o krew  (Przeczytany 4510 razy)

Dota

• Gość
Apel o krew
« dnia: Sierpień 16, 2007, 02:49:41 pm »
Wrocław-młoda mama pilnie potrzebuje krwi 0 Rh

Brakuje krwi grupy 0 Rh- dla pacjentki kliniki położniczej przy ul. Chałubińskiego. Wyczerpały się zapasy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu.

Dawcy mogą zgłaszać się do Centrum przy ul. Czerwonego Krzyża 5-9 od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-18, a w soboty między 8 a 12.

Oddanie krwi jest zabiegiem bezbolesnym i trwa ok. dziesięć minut. Razem z rejestracją, wypełnieniem ankiety i wstępnymi badaniami, nie powinno trwać dłużej niż trzy kwadranse.

Aby oddać krew, trzeba mieć od 18 do 65 lat, być zdrowym i ważyć ponad 50 kg. Za oddanie krwi dostaniemy wolny dzień w pracy i zwrot kosztów przyjazdu do Centrum (dwa bilety MPK).

Więcej informacji:
http://miasta.gazeta.pl/w...51,4392831.html

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

berto45

• Gość
Apel o krew - Filip Zagończyk
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2008, 09:24:10 pm »
Filip Zagończyk, niewidomy chłopiec, który wczoraj wpadł pod metro, potrzebuje krwi z grupy B Rh+. Filip leży w śpiączce w szpitalu w Warszawie. Wczoraj groziła mu amputacja nóg, dziś sytuacja znacznie się pogorszyła i grozi mu utrata życia. Portal krewniacy.pl oraz Polskie Radio, którego Filip był współpracownikiem, apelują o zgłaszanie się do stacji krwiodawstwa i oddanie krwi.
Ja znam Go(to kolega mojej koleżanki-studentki,jeśli ktoś ma tą krew,to skontaktuję Go z ta moją koleżanką).

berto45

• Gość
Apel o krew
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 21, 2008, 12:57:37 pm »
:ok: super,dzięki.
na stronie polskiego radia zrobiłem wpis,jest pod nazwiskiem robert matycz.

berto45

• Gość
Apel o krew
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 21, 2008, 03:52:07 pm »
jestem tylko zainteresowany ile osób odda krew.
Ja niestety nie mogę,mam inną grupę a zresztą raczej nie mogę bo miałem operację serca,biorę lek.Szkoda,bo bym bardzo chętnie oddał ten dar życia.

Offline Mery6

• Raczkujący Gadacz
Apel o krew
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 22, 2008, 08:05:59 am »
To n ie chłopiec tylko dorośły facet dobry znajomy mojego narzeczonego niestety obydwoja nie mozemy oddać krwii.
,,Uśmiech gdy w sercu ból, to najtrudniejsza z życiowych ról'' Dorosła z ADHD w końcu po diagnozi

berto45

• Gość
Apel o krew
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 22, 2008, 08:22:11 am »
dla mnie jest chłopcem,bo mógłby być moim Synem.(mam 47.lat).

Offline Mery6

• Raczkujący Gadacz
Apel o krew
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 22, 2008, 11:20:30 am »
berto45,  nie lubie jesli ludzie są wprowadzaqni w błąd dlatego prostuje. Mój narzeczony pare lat z nim spiewał w chórze w Laskach
,,Uśmiech gdy w sercu ból, to najtrudniejsza z życiowych ról'' Dorosła z ADHD w końcu po diagnozi

berto45

• Gość
Apel o krew
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 22, 2008, 12:51:40 pm »
NO TO CO,ŻE ŚPIEWAŁ,??jak to sie ma do oddania Jemu krwi i do tego,że mógłby być moim synem??Bardzo proszę nie pisać,ze KOGOŚ wprowadzam w błąd.TO SĄ BZDURY. :2gunfire:  :non:  :non: TERAZ JA PROTESTUJĘ.

berto45

• Gość
Apel o krew
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 22, 2008, 03:02:47 pm »
Mery6, A JA NIE LUBIĘ JAK KTOŚ KŁAMIE. :non:  :non:  :lzy:

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
Apel o krew
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 22, 2008, 07:14:18 pm »
Stop,bo się ogni w wątku. :agrue:

Czy to aż tak istotne ?
Potrzebna jest krew  i to powinno się liczyć.
Pozdrawiam :))
"Starsza Jesienna Miotełka"

berto45

• Gość
Apel o krew
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 22, 2008, 09:18:04 pm »
Gaga, TAK,masz rację-Popieram. :kw:  :kw:  :ok:

berto45

• Gość
Apel o krew
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 23, 2008, 06:45:15 am »
Uniwersytet Warszawski i Polski Związek Niewidomych apelują o oddawanie krwi do transfuzji. Filipowi potrzebna jest krew grupy B Rh+, można oddawać też inne grupy na wymianę w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Saskiej 63/75.

berto45

• Gość
Apel o krew
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 23, 2008, 10:27:23 am »
witam serdecznie z kabat,jestem niepełnosprawny,ale widzący,i zapytuję czemu nie robicie nic jako Organizacja zeby w Metrze była specjalna linia(wyczuwalna przez laskę niewidomego),jestem tym oburzony,tym bardziej,że miałem przyjemnośc poznać Filipa.Co z WAS ZA ORGANIZACJA?CZY JA MAM NAPISAĆ DO METRA ZA WAS PISMO,PEWNIE TO ZROBIĘ,TYM BARDZIEJ,ZE MAM BLISKO DO ICH SIEDZIBY.
oto mój list do PZN.(mail).Ciekawe co mi odpiszą.

(c) 2003-2019 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach