Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Jeśli uważasz że serwis Dar Życia jest potrzebnym miejscem Wesprzyj nas. Chcemy reaktywować serwis, dostosować graficznie i technicznie do aktualnych standardów, ale potrzebujemy Twojego wsparcia. Dziękujemy za wsparcie.

Autor Wątek: Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości  (Przeczytany 23708 razy)

Offline KIDD_

 • Nowy użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 8
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« dnia: Czerwiec 10, 2005, 12:54:04 am »
Drodzy forumowicze!! Moze ktos juz slyszal o tym preparacie ziołowym. Sam go pije jakis czas i naprawde widac efekty!! Nie tylko u mnie. Sam prof. religa stwierdzil ze gdyby wszyscy pili Alveo, on stalby sie bezrobotnym...Oto krotki opis:
"Głównym zadaniem ALVEO jest doprowadzenie do uruchomienia przepływu informacji komórkowych, umożliwiajšcych prawidłowe funkcjonowanie wewnętrznych zdolnoœci samoleczniczych organizmu.Alveo to mieszanka 26 ekstraktów roœlin leczniczych, pochodzšcych z najrozmaitrzych miejsc naszej planety i ogólnie znanych z korzystnych wpływów na organizm ludzki." pomaga na bardzo wiele schorzeń aż nie sposob ich tu wymieniac ale wszystkie sprawy kardiologiczne, cisnieniowe, osteoporoza itp. Dzis nawet czytalem na forum ze leczy takze nieplodnosc. Goraco polecam!!! o szczegoly i cene mozna pytac na maila kidd@o2.pl

Pan Rajek

 • to weteran
 • polecający usługi
 • *******

Offline KIDD_

 • Nowy użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 8
Alveo
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2005, 01:00:52 am »
Jest to ekstrakt wodny z 26 ziół mający świetne efekty w leczeniu nadciśnienia, i wielu chorób kardiologicznych, nie mowiac o zmniejszeniu ryzyka zawalu. Rekomendowany przez Prof. Religę!!! Produkt roku na targach medycyny Ecomed 2000!

Ze wszelkimi pytaniami o cene i o dzialanie Alveo prosze wyslac maila na adres kidd@o2.pl

Offline sonia

 • User z prawami do pisania
 • Rozgadany Weteran
 • *******
 • Wiadomości: 25627
  • Dar Życia
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2005, 01:27:01 am »
A można prosić o przedstawienie badań naukowych?
Skoro powołujesz się na prof. Religę - sądzę, że nie będzie z tym  problemu.
Tam gdzie warto dotrzeć, nie ma dróg na skróty.
Sonia, mama Moniki z zD- 19,10l. , Domowa terapia

Offline sonia

 • User z prawami do pisania
 • Rozgadany Weteran
 • *******
 • Wiadomości: 25627
  • Dar Życia
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2005, 01:31:11 am »
Robisz sprytną reklamę  :oops:  a my mamy za cel udzielanie rzetelnych informacji i wsparcia rodzicom dzieci niepełnosprawnych.
Zachwalanie wszelkich preparatów bez podania badań medycznych jest żenujące.
Tam gdzie warto dotrzeć, nie ma dróg na skróty.
Sonia, mama Moniki z zD- 19,10l. , Domowa terapia

Offline micia60

 • Podglądacz
 • *
 • Wiadomości: 21
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 10, 2005, 08:37:31 pm »
No ja tez nie wierze w ten uzdrawiajacy preparat,mysle ze chcesz nabrac ludzi na ten wspanialy specyfik ale chyba ci sie nie udalo :D

Offline KIDD_

 • Nowy użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 8
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 10, 2005, 11:11:01 pm »
troche tego jest ale prosze :)

Preparat ALVEO został zaklasyfikowany przez Instytut Żywienia i Żywnoœci jako
"Dietetyczny œrodek spożywczy"

Badania i obserwacje zostały wykonane w latach 1998-2001 przez: Practitioner's Name Dr. Sohrab Khoshbin PHD,CHT,CMD,DAC,D.HOM Clinic Name Canadian College Of Holistic Health
Address:
10670 Yonge Street Richmond Hill Ontario L4C-3C9 Program Acupuncture and Chinese Medicine, Homeophaty,Nutrition,Herbal medicine, Hypnotherapy,Reflexology,Aromatherapy,etc.
Dr. Sohrab Khoshbin

is the founder and president of the Canadian College Of Holistic Health. Dr. Khoshbin moved to Canada from his native Iran in 1980. Since that time he has worked tirelessly in educating himself and others about alternate forms of medicine. He recently finished writing his first book entitled "100 Magical Herbs" in his native language Farsi, and is now working to translate the book into seven other languages. Among many other things he is also the inventor of numerous herbal remedies for arthritis, Parkinson's, AIDS and many others. He is also currently working as the Creative Director of Akuna Health Products Inc., an international supplement company.
More about Dr. Khoshbin:
Ph.D. in Organic Chemistry
M.Sc. in Chemical Engineering
M.Sc. in Macromolecules and Plastics
Diploma in Homeopathy
Diploma in Herbalogy
Diploma in Nutrition
Diploma in Aromatherapy
Diploma in Reflexology
Diploma in Acupuncture & Chinese Medicine
Certified Hypnotherapist
President of the "Association of Holistic Health Practitioners"


Metodyka: badanie z randomizacjš, przeprowadzone metodš podwójnie œlepej próby.
Badani: 28 chorych na pierwotne nadciœnienie tętnicze w wieku œr. 52 lat, u których w badaniu koronarograficznym wykluczono chorobę wieńcowš.
Interwencja: ALVEO , doustnie 28 ml, rano na czczo
Wyniki: Po 3 miesišcach stosowania ALVEO u chorych z nadciœnieniowš chorobš serca zmniejszyło się zwłóknienie mięœnia sercowego, czemu towarzyszyła poprawa czynnoœci rozkurczowej lewej komory.

Metodyka: randomizowana, podwójnie œlepa próba kontrolowana .
Badani: 18 pacjentów cierpišcych na reumatyzm i skarżšcych się na bóle stawów
Interwencja: ALVEO , doustnie 28 ml, rano na czczo
Wyniki: Po 3 miesišcach stosowania ALVEO stwierdzono statystycznie znamiennš różnicę na korzyœć ALVEO - stwierdzono częœciowe ustšpienie objawów lub znacznš poprawę u 82% pacjentów.

Metodyka: prospektywne badanie z randomizacjš przeprowadzone metodš podwójnie œlepej próby
Badani: 70 zdrowych dzieci w wieku 4-14 lat Dzieci losowo zakwalifikowano do jednej z 2 grup, w których przez 6 miesięcy (w tym w okresie jesienno-zimowym)
podawano: (1) mieszankę zawierajšcš ALVEO; (2) mieszankę o takich samych właœciwoœciach organoleptycznych bez ALVEO
Wyniki: W grupie, w której stosowano ALVEO mniejsza była zarówno liczba dzieci, u których wystšpiły objawy zakażenia dróg oddechowych (11/35 vs 18/35). Wyniki badań doœwiadczalnych wskazujš, że ALVEO może modyfikować czynnoœć układu immunologicznego człowieka (m.in. stymulujš wydzielanie sIgA, aktywnoœć fagocytarnš leukocytów), można zatem przypuszczać, że regularne przyjmowanie ALVEO ograniczy występowanie zakażeń wœród dzieci należšcych do tej grupy ryzyka.

Metodyka: badanie z randomizacjš, przeprowadzone metodš podwójnie œlepej próby.
Badani: 65 chorych na cukrzycę typu 2 i nadciœnienie tętnicze w wieku 38-80 lat.
Interwencja: ALVEO MINT !, doustnie, 28ml po przebudzeniu
Wyniki: Po 10 tygodniach we wszystkich badanych grupach stwierdzono obniżenie ciœnienia tętniczego (œr. o 11/17 mm Hg) oraz zmniejszenie stosunku albumina: kreatynina w moczu (œr. o 36 %).
Wniosek: U chorych na cukrzycę typu 2 i nadciœnienie tętnicze preparat ALVEO obniżył ciœnienie tętnicze i zmniejszył mikroalbuminurię.
Poprawa w zwalczaniu tršdziku preparatem ALVEO następuje:
po 1 miesišcu do 21%
po 2 miesišcach do 45%
po 3 miesišcach do 75%
po 4 miesišcach do 95% itd.
Metodyka: badanie z randomizacjš, przeprowadzone metodš podwójnie œlepej próby.
Badani: 80 zdrowych osób 8-78 lat.
Interwencja: ALVEO, doustnie, 28ml po przebudzeniu
Wyniki: Po 12 tygodniach stwierdzono obniżenie się stężenia cholesterolu całkowitego w surowicy krwi u wszystkich osób badanych, niezależnie od tego, jak wysokie stężenia cholesterolu obserwowano przed rozpoczęciem badania. U dzieci obserwowano obniżenie się stężenia cholesterolu całkowitego o 19% oraz o 26% stężenia LDL cholesterolu.
W dodatkowych badaniach potwierdzono zmniejszenie wchłaniania cholesterolu z przewodu pokarmowego. Badania ekstraktów zawartych w preparacie ALVEO bez izolacji substancji aktywnych: na zwierzętach:
Preparat ALVEO w stopniu zależnym od dawki stymuluje makrofagi pęcherzyków płucnych do produkcji interleukiny-1 i -6, co wykazuje na ich silne właœciwoœci immunostymulujšce.
Preparat ALVEO wykazuje właœciwoœci przeciwzapalne w teœcie hamowania obrzęku wywoływanego karrageninš u szczurów. Preparat ALVEO ma silne właœciwoœci cytoprotekcyjne w stosunku do makrofagowej i ludzkich nabłonkowych linii komórkowych poddawanych działaniu czynników indukujšcych in vitro apoptozę (podziały, mnożenie się) komórek przez wywoływanie w nich stresu oksydacyjnego.
Ekstrakty zawarte w preparacie ALVEO podawane doustnie szczurom doœwiadczalnym w dawkach przeliczeniowych w stosunku do stosowanych zwykle u ludzi, w istotny sposób chroni œluzówkę jelitowš przed tzw. wrzodami. Hamuje on w œluzówce aktywnoœć mieloperoksydazy, ponadto hamuje w podanych warunkach indukowanš indometacynš syntezę metalotionein wštrobowych, których poziom jest miernikiem stanu zapalnego w wštrobie. Dowodzi to silnego działania przeciwzapalnego.

Metodyka: badanie z randomizacjš, przeprowadzone metodš podwójnie œlepej próby w układzie naprzemiennym, z użyciem placebo
Badani: 60 chorych na migrenę w wieku 24-62 lat, z napadami bólu głowy 2-6 razy w miesišcu
Interwencja: ALVEO 28ml albo placebo.
Wyniki: W analizie ALVEO zmniejszyło liczbę godzin trwania bólu głowy o 41%; liczbę dni z bólem głowy o 39% i liczbę dni z napadem migreny o 38%. Przyjmowanie preparatu ALVEO wišzało się też z mniejszym natężeniem bólu głowy i mniejszym zużyciem leków stosowanych doraŸnie.

Metodyka: podwójnie œlepa próba kontrolowana
Badani: 50 pacjentów cierpišcych na zaparcia
Interwencja: ALVEO , doustnie 28 ml, rano na czczo
Wyniki: Po 4 tygodniach stosowania ALVEO Stwierdzono znamiennš różnicę na korzyœć ALVEO - stwierdzono ustšpienie objawów lub znacznš poprawę u 96% pacjentów.

Metodyka: badanie z randomizacjš, przeprowadzone metodš podwójnie œlepej próby w układzie naprzemiennym, z użyciem placebo
Badani: 30 pacjentek cierpišcych na bóle menstruacyjne i zaburzenia miesišczkowaniaInterwencja: ALVEO , doustnie 28-56 ml, rano na czczo
Wyniki: Po 8 tygodniach stosowania ALVEO stwierdzono ustšpienie objawów lub znacznš poprawę u 88% pacjentów w stosunku do placebo.

Metodyka: podwójnie œlepa próba kontrolowana
Badani: 26 pacjentów cierpišcych na bezsennoœć
Interwencja: ALVEO , doustnie 28 ml, rano na czczo
Wyniki: Po 6 tygodniach stosowania ALVEO stwierdzono usššpienie objawów lub znacznš poprawę u 95% pacjentów.

Metodyka: podwójnie œlepa próba kontrolowana
Badani: 15 pacjentów chorujšcych na łuszczycęInterwencja: ALVEO , doustnie 28-56 ml, rano na czczo
Wyniki: Po 16 tygodniach stosowania ALVEO stwierdzono częœciowe ustšpienie objawów u lub znacznš poprawę u 88% pacjentów.

Metodyka: podwójnie œlepa próba kontrolowana
Badani: 20 pacjentów chorujšcych na katar sienny
Interwencja: ALVEO , doustnie 28ml, rano na czczo, w okresie pylenia traw
Wyniki: Po 8 tygodniach stosowania ALVEO stwierdzono ustšpienie objawów u 25% i znacznš poprawę u 75% pacjentów.

Metodyka: podwójnie œlepa próba kontrolowana
Badania: 66 zdrowych osób w wieku 25-60 lat, podzielonych na dwie grupy
Interwencja: ALVEO , doustnie 28ml, rano na czczo, przez okres 8 tygodni
Wyniki: Iloœć koenzymu Q10 produkowanego przez wštrobę u osób z grupy używajšcych ALVEO jest przeciętnie o 65% większa w porównaniu z iloœciš koenzymu Q10 produkowanego przez wštrobę osób nie używajšcych preparatu ALVEO.

Offline KIDD_

 • Nowy użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 8
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 10, 2005, 11:16:58 pm »
Gdyby ten produkt nie byl dobry i skuteczny nie bylo by mnie tutaj.Wyniki (jednych z wielu) badan klinicznych zamiescilem w dziale serce... Mam jeszcze inne zaswiadczenia instytutow. Pozatym preparat jest dostepny w aptekach i sklepach zielarskich(tylko w wyzszych cenach). Sam jestem chory i moim celem nie jest bynajmniej napychanie sobie kasy kosztem innych :( Poprostu pisze wam o tym bo to forum o zdrowiu a ten srodek jest tego wart. Jesli cos skutkuje podziel sie informacja z innymi... Pozdrawiam!

Offline Renek

 • Raczkujący Gadacz
 • ****
 • Wiadomości: 518
  • http://www.monika.smyki.pl
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 10, 2005, 11:25:12 pm »
Przykro ale cena mnie odstrasza  :cry:
175zł za miesięczną kurację by po kilku sprawdzić czy jest efekt?

Offline aqua

 • Raczkujący Gadacz
 • ****
 • Wiadomości: 381
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 11, 2005, 12:52:33 am »
ojo jo  juz bylo  tyle zlotych  srodkow i  metod----i jak to  jest ze ludzie umieraja na raka????
Dzieci potrzebują miłości - szczególnie wtedy gdy na nią nie zasługują.
/Henry David Thoreau/

Offline Hata

 • User z prawami do pisania
 • Raczkujący Gadacz
 • ****
 • Wiadomości: 581
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 11, 2005, 11:48:28 am »
Nie cierpię takich sępów, co żerują na ludzkich nieszczęściach, jakimi są poważne choroby. A KIDD_ jest dystrybutorem i zrobi wszystko, żeby zarobić kasę.

Specyfiku pod nazwą ALVEO nie można kupić w aptekach, tylko w sprzedaży bezpośredniej. Piramida finansowa się kłania jak nic. A człowiek chory jest gotów na wszystko, więc jest podatnym gruntem.

a forum ALVEO:
Cytuj
Organizm człowieka jest "delikatnie mówiąc" bardzo skomplikowany i prawidłowo funkcjonuje tylko w stanie wewnętrznej homeostazy (równowagi) ... i chyba to jest właśnie cała tajemnica działania ALVEO - doprowadzenie organizmu do stanu homeostazy ... a wtedy zdarza się, że nawet "słabe" geny funkcjonują poprawnie...

No, bez komentarza.

Ps. Ja proponuję wodę energetyzowaną. Znacznie taniej wychodzi niż ALVEO  :lol: .
.:.carpe diem.:.

Offline KIDD_

 • Nowy użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 8
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 12, 2005, 10:36:22 pm »
mylisz sie Hata :) i podajesz niesprawdzone informacje, Alveo jest dostępne również w aptekach i ma ku temu wszystkie atesty i pozwolenia. Nie traktuje tego jako sępienie i żerowanie na czyimœ nieszczęœciu. Jak juz mowilem sam jestem chory. Mniejsza o to ja tylko zgodnie z tematem OFERUJĘ  napisałem że coœ takiego istnieje. Można wierzyć lub nie ja Piję - Pomaga - Polecam! Cena może być dużo niższa ale to już szczegóły ktore jesli ktos jest ciekaw moge podac na maila.

Offline Hata

 • User z prawami do pisania
 • Raczkujący Gadacz
 • ****
 • Wiadomości: 581
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 13, 2005, 09:51:53 am »
No, to poproszę o adres apteki, gdzie jest sprzedawane ALVEO?
.:.carpe diem.:.

Offline małgosia

 • Raczkujący bywalec
 • **
 • Wiadomości: 221
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 13, 2005, 12:06:01 pm »
aleo jest na wszystko ( różne dolegliwości sa opisane na etykiecie) według mnie jak na wszystko to na nic.takie jest moje skromne zdanie a pozatym cena jest za wyskoka

Offline KIDD_

 • Nowy użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 8
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 13, 2005, 05:22:30 pm »
oj Hata Hata... Nie dosc ze jest w aptekach(fakt ze nie we wszystkich) to nawet jest w hurtowniach farmaceutycznych :) nie mowiac o zklepach zielarskich... Ku zaspokojeniu Twej ciekawosci Apteka na Debcu w Poznaniu :)

Offline sonia

 • User z prawami do pisania
 • Rozgadany Weteran
 • *******
 • Wiadomości: 25627
  • Dar Życia
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 13, 2005, 07:14:28 pm »
W obecnych czasach w aptekach to nawet narkotyki można kupić. To nie jest żadna wykładnia do zaakceptowania reklamowanego tutaj panaceum na wszystko.
Proponuję zamknąć dyskyusję. Kto zechce trafi pod adres i sam zdecyduje kupić czy nie, zażywać czy nie.
p.s.
a badania naukowe nie daje się w formie tekstowej, a w ściśle chroniopnym formacie np.pdf.  :D
Tam gdzie warto dotrzeć, nie ma dróg na skróty.
Sonia, mama Moniki z zD- 19,10l. , Domowa terapia

Offline Hata

 • User z prawami do pisania
 • Raczkujący Gadacz
 • ****
 • Wiadomości: 581
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 14, 2005, 10:06:57 am »
Cytat: "KIDD_"
Ku zaspokojeniu Twej ciekawosci Apteka na Debcu w Poznaniu :)

Chyba, że spod lady. Alveo nie figuruje w Urzędowym Wykazie Produktów dopuszczonych do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej.

Chciałabym jednak uczulić, że to jest typowa piramida finansowa:
Cytuj
Alveo (Akuna) - Klub Zdrowia i Sprawności
- profilaktyka i leczenie - zioła Alveo (Akuna) dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół

Zobacz strony internetowe KLUBU Alveo: http://www.infofirma.pl/akuna_alveo tu poradzisz się, kupisz Alveo, poczytasz literaturę, podzielisz się wrażeniami

Kierownictwo firmy Akuna przyjęło za swój cel przewodnie zadanie, które wyraziło w skrócie hasłem:

„Alveo Akuna - Szansa dla każdego, zdrowie dla wszystkich“.

Wytyczono również główne przesłanie naszej firmy:

„Pragniemy wprowadzić na rynki wszystkich kontynentów szeroką skalę własnych produktów najwyższej jakości. Chcemy poszerzyć ponad przyjęte standardy system wsparcia marketingowego i konsumenckiego. Chcemy zostać przodującą firmą network marketingową o ogólnoświatowym zakresie działania.[/color]“

Zakres działalności
Badania, kreowanie, produkcja i dystrybucja własnych suplementów żywności - dietetycznych środków spożywczych w 100% pochodzenia roślinnego i naturalnego.

Zdrowa żywność i network marketing
Dziedzina zdrowej żywności i rosnące wpływy network marketingu są synonimem dzisiejszych czasów, lecz swój największy rozkwit mają dopiero przed sobą. Właśnie te dwie integralne części naszej firmy zapewniają Państwu gwarancję zdrowia, sukcesu i niezależności finansowej do końca życia.

„Alveo Akuna - zadbaj o swoje zdrowie i fundusze na nie...“.
Przyłączając się do naszego grona uzyskają Państwo nie tylko wspaniałą szansę zatrudnienia, ale i grono licznych przyjaciół dążących do podobnego celu. W naszej firmie brak bezwzględnych zwierzchników i uciskanych podwładnych - każdy sam decyduje o własnym sukcesie i uzyskiwanych dochodach. Najbardziej cenimy sobie ludzi ambitnych, z inicjatywą, uczciwych i koleżeńskich.

http://infofirma.pl/klient,163,35,index.html

To koniec dyskusji z mojej strony, w skrócie EOT.
.:.carpe diem.:.

Offline Gaga

 • Administrator
 • Rozgadany Weteran
 • *****
 • Wiadomości: 26490
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 14, 2005, 10:38:32 am »
Hata
Cytuj
Chciałabym jednak uczulić, że to jest typowa piramida finansowa:

Podobne myślę że jest to typowa piramida finansowa
I nic więcej :evil:
Pozdrawiam :))
"Starsza Zimowa Miotełka"

Offline KIDD_

 • Nowy użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 8
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 14, 2005, 11:07:00 pm »
Prosze nie mylic network marketingu z piramida finansowa bo to tylko swiadczy o czyims niedouczeniu :)

Offline sonia

 • User z prawami do pisania
 • Rozgadany Weteran
 • *******
 • Wiadomości: 25627
  • Dar Życia
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 14, 2005, 11:46:45 pm »
KIDD dajemy Ci do zrozumienia, że Dar nie jest miejscem na tego typu reklamę. A ocenianie kogoś jest całkowicie brrrrr  :oops:
Rodzice dzieci niepełnosprawnych też myślą nie sądzisz?
Tam gdzie warto dotrzeć, nie ma dróg na skróty.
Sonia, mama Moniki z zD- 19,10l. , Domowa terapia

Offline Gaga

 • Administrator
 • Rozgadany Weteran
 • *****
 • Wiadomości: 26490
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 15, 2005, 12:38:09 am »
Wiesz KIDD , może umówmy się tak:
Dałeś wzmiankę i niech tak pozostanie.
Kto będzie miał ochotę i uwierzy w cudowną , magiczną moc 26 ziółek w jednym flakoniku to znajdzie w internecie wiadomości.
Ponieważ ziółka działają na wszystko , to również mają skutki uboczne, objawiajace się wysypką w postaciu pęcherzyków,
wrzodzików ,bólach brzucha , czy wymiotach.
A przekonywanie usera na jednym z forów,że to jest  efekt detoksyzacji jakoś mnie nieprzekonuje.
Również hasło jak na tym się świetnie zarobi  i awansuje ,bez pisania o szczegóły do ciebie .

Pomogło Tobie , to super .
Tylko wiedz , że wad genetycznych to nie uleczy napewno, a i do takowych wątków doszłam.

ps.
KIDD
Cytuj
Prosze nie mylic network marketingu z piramida finansowa bo to tylko swiadczy o czyims niedouczeniu

 Słowo network marketing brzmi ładniej niż piramida finasowa- tylko .

Dla porównania
Raport o raportach. Nowa piramida finansowa
Cytuj
"Jeżeli jesteś zainteresowany szybkim i legalnym wzbogaceniem się - zapraszam na naszą stronę. Naprawdę warto, w końcu wiele osób na całym świecie dorobiło się na tym systemie niezłego majątku." Takich haseł można znaleźć w internecie miliony

Cytuj
Jakie zdanie po zapoznaniu się z taką ofertą może mieć laik o network marketingu?
Co to jest network marketing
Cytuj
Zalety network marketingu w telegraficznym skrócie to między innymi:

prosta rejestracja
brak zwierzchników
brak ograniczeń co do terenu działania
mozliwość rozwijania biznesu poza miejscem zamieszkania
pracę może rozpocząć każdy bez względu na zawód czy wykształcenie
nie wymagany kapitał stratowy
dostęp do natychmiastowego i nieograniczonego dochodu
dowolny wymiar czasu pracy
i o wiele więcej zalet w porównaniu z tradycyjnym biznesem

Łatwo , szybko i przyjemnie mozna zarobić - jednym zdaniem  :evil:
A od środka to wyglada troszkę inaczej  :evil:
Pozdrawiam :))
"Starsza Zimowa Miotełka"

Offline Hata

 • User z prawami do pisania
 • Raczkujący Gadacz
 • ****
 • Wiadomości: 581
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 15, 2005, 09:20:44 am »
KIDD_ litości, a co to jest:

Cytuj
Pozycje

Dystrybutor Inwestujesz swój czas i chęć. Na wielkie pieniądze jeszcze czas, ale już teraz możesz uzyskiwać znaczne pieniądze ze sprzedaży (10 - 35% upustu).
 Lider (L) - ten poziom możesz uzyskać natychmiast lub też w kilka tygodni, co najwyżej miesięcy. Nadal inwestujesz swój czas i chęć. Twój wysiłek przynosi pierwsze owoce.
 Lider Dywizji (DL) - łatwo osiągalny poziom. Możesz wypracować dochód powyżej średniej krajowej, jeżeli twoja sieć jest dobrze rozbudowana i aktywna.
 Dyrektor Sieci Regionalnej (RND) - pierwsza  wyższa pozycja menażerska. Profesjonaliści osiągają dochody przekraczające kilkakrotnie średnią krajową.
 Dyrektor Sieci Krajowej (NND) - świadczy o sumienności i wytrwałości, profesjonaliźmie oraz głębokim zrozumieniu potrzeb klientów i partnerów. Jesteś w pełni niezależny finansowo.
 Dyrektor Sieci Międzynarodowej (IND) - jesteś o krok od osiągnięcia szczytu. Wyjątkowy sukces, bez względu na to, kiedy go osiągniesz. Zastanawiasz się jak zainwestować uzyskane dochody.
 Wice Prezydent (VP) - ten najwyższy poziom jest oznaką pełnego zaangażowania, wybitnych cech osobowościowych i talentu. Niezależność finansowa jest na tym poziomie rzeczą oczywistą.
http://www.akuna.friko.pl/klub/awanse.htm#premie


Cytuj
Gdy zaczynasz od jednej butelki i decydujesz się na podpisanie umowy:

Otrzymujesz 10% zniżki (157,50zł) za butelkę. Pijesz i w międzyczasie odczuwasz pozytywne skutki działania preparatu na sobie. Postanawiasz opowiedzieć o tym innym. Przypuśćmy, że znajdujesz trzy osoby, które również chcą spróbować i korzystać ze zniżek w ten sam sposób. Podpisujesz z nimi umowę, wstępują do Klubu Akuny i kupują od Ciebie ze zniżką 10%. Automatycznie Ty w drugim zamówieniu otrzymujesz zniżkę 20% (140zł) na wszystkie butelki.
http://www.akuna.friko.pl/klub/umowa.htm


Nie przytaczam wszystkich informacji, ale polecam wejść w te linki i tam jest dokładnie wyjaśnione jak działa ten system. Network marketing :P  :evil:  .

A miałam się już nie odzywać. :wink:
.:.carpe diem.:.

Offline KIDD_

 • Nowy użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 8
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 19, 2005, 02:54:05 pm »
Nadal nie widze w tym nic zlego ale szanuje wasze zdanie dlatego ustepuje z tego forum.

P.S. Nie doceniacie mocy idacej z natury. Na szczescie nawet na studiach farmaceutycznych juz opamietano sie i wprowadzono caly przedmiot poswiecony ziolom i ziololecznictwu.

Offline Gaga

 • Administrator
 • Rozgadany Weteran
 • *****
 • Wiadomości: 26490
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 19, 2005, 05:58:58 pm »
KIDD_
Cytuj
P.S. Nie doceniacie mocy idacej z natury. Na szczescie nawet na studiach farmaceutycznych juz opamietano sie i wprowadzono caly przedmiot poswiecony ziolom i ziołolecznictwu.

Gdybyś uważnie zapoznał się z forum i poszczególnymi działami , zauważyłbyś że i tu na tym forum jest wątek poświecony miedzyinnymi
właśnie ziołolecznictwu
W przypadku Alveo, jest to tylko dawanie złudnych nadziei na cudowne uleczenie chorób.
I zarabianiem kasy , o czym mowa była wyżej.
Cytuj
Nadal nie widze w tym nic zlego ale szanuje wasze zdanie dlatego ustepuje z tego forum.

I pewnie długo widzieć w tym nic złego nie będziesz :evil:
Dziękuję , że szanujesz nasze zdanie.
Powodzenia i życzę zdrowia :P
Pozdrawiam :))
"Starsza Zimowa Miotełka"

Offline Nadziejka

 • Gadacz
 • *****
 • Wiadomości: 1522
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 19, 2005, 07:23:34 pm »
Ja owszem, wierzę, że zioła wspomagają kuracje lecznicze, ale przecież każde zioło stosuje się w innym schorzeniu. A tu 26 ziół w jednym na wszystkie choroby. "Cudowny" i wiele kosztowny specyfik dla naiwnych. A prof. Religa rzekomo milczy na jego temat, bo.. boi się bezrobocia. Hm...  :lol: KIDD, chyba trafiłeś w niewłaściwe miejsce.
Mama Michałka (5 lat)

Offline Sexor

 • Nowy użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 3
Sok z NONI na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 30, 2006, 12:54:54 am »
Witam
Choruje od 8 lat na dystrofie miesniowa...Staralem sie regularnie cwiczyc i spozywac suplementy (odzywki) ktore miaja pomagac w chorobie.Ostatnio wyszedl na nasz rynek rewelecyjny produkt ktory moze lagodzic objawy dystrofi. Jest lepszy niz kreatyna, l-glutamina oraz witamina b12 i b6 ktora rowniez pomaga.Produkt ten nazywa sie EEA Stack  :multi: http://www.alkis.pl/more.php?ID=130&L=1&D=1 a tutaj adres http://www.alkis.pl/ oraz zamowic mozna u wybranych klientow allegro.Jest drogi bo kosztuje prawie 130 ale.. chamuje rozpad bialek miesniowych  gdzie ich brak postepuje w chorobie typu dystrofia miesniowa.. W razie pytan piszcie
POZDRO Michał... :tekno:

Offline Gaga

 • Administrator
 • Rozgadany Weteran
 • *****
 • Wiadomości: 26490
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 30, 2006, 01:48:08 am »
Pachnie mi to narazie sprytną reklamą,ale poczekam na wypowiedzi rodziców
 których dzieci chorują na dystrofie mięśniową.
Pozdrawiam :))
"Starsza Zimowa Miotełka"

Offline Sexor

 • Nowy użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 3
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 30, 2006, 02:12:27 pm »
Reklama i owszem... ale zawarte w produkcie miedzy innymi aminokwasy zapobiegaja rozpadowi białek w znaczącym stopniu bardziej niz inne aminokwasy takie jak bcaa czy l-glutamina. Takze w polaczeniu z cwiczeniami moze byc naprawde skuteczny.Ja za jaksi czas wyprobuje go i napisze opinie  ;)

Pozdrawiam

Offline Sexor

 • Nowy użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 3
Sok z NONI na wieleeeee dolegliwości ??
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 30, 2006, 02:27:16 pm »
NONI   (Morinda citrifolia)   jest   owocem o  nadzwyczajnych właściwościach leczniczych, o którym zachodnia medycyna naturalna dowiedziała się dopiero pod koniec XX wieku.  Jest  on  jednak  z  sukcesem stosowany już od ponad 2000 lat przez mieszkańców  Polinezji,  Chin  i  Indii.  NONI został przeniesiony wraz z migracją ludności na wyspy Południowego Pacyfiku, Tahiti,  Hawaje,  Malezję  i  zaczął rosnąć wszędzie  tam,  gdzie  była  czysta gleba.  Wszystkie części składowe rośliny NONI (Morinda citrifolia) - owoce, nasiona, kwiaty, liście, kora, drewno, czy korzenie, są od wieków stosowane w celach leczniczych. Lekarze z sukcesem stosowali Noni do leczenia takich dolegliwości jak: cukrzyca, biegunka, gorączka, pasożyty jelit, choroby systemu trawiennego, stany zapalne, infekcje skóry, zatrucia, zwichnięcia, oparzenia, ukąszenia, artretyzm. Oto kilka przykładów:

- Liście - na stawy zaatakowane egzemą i artretyzmem, obrzęki, wrzody i stany ropne skóry, bóle gardła, stany zapalne dziąseł, gorączkę czy biegunkę

- Kora - na kaszel, wrzody żołądka, biegunkę, choroby dróg oddechowych czy problemy menstruacyjne

- Korzenie - biegunka u dorosłych

- Owoc - problemy z drogami oddechowymi, z menstruacją, obrzęki, rany, stany zapalne stawów, wrzody, biegunka, gruźlica, zapalenia dziąseł czy wzmocnienie układu odpornościowego.

 

Ze wszystkich części składowych rośliny Noni współczesna medycyna naturalna (także i Polska) w największym zakresie stosuje sok z owocu Noni, nawet na takie dolegliwości jak rak, cukrzyca, nadciśnienie, stwardnienie rozsiane, białaczka, alergia.  Wiele osób w trosce o swoje zdrowie pije sok Noni profilaktycznie. Na rynek Polski sok trafił na przełomie lat 2002/2003.

 

Niniejsza witryna ma na celu przybliżenie Państwu zdrowotnych właściwości soku z owocu Noni. Szczególnie polecamy do odwiedzenia następujące działy:

Składniki - przedstawiamy w nim składniki które do tej pory zostały zidentyfikowane w owocu noni.

Lekarze - wypowiedzi współczesnych lekarzy na temat działania owocu Noni na zdrowie.

Opinie - dział z opiniami osób z całego świata które piją bądź piły sok Noni na przeróżne dolegliwości takie jak: ADHD,  alergia, anemia, artretyzm, astma, białaczka, bóle - głowy, mięśni, pleców, nóg czy innych części ciała, cholesterol (wysoki poziom), choroba Crohna, choroba Parkinsona, choroba z Lyme, cukrzyca, depresja, drożdżaki (candida), dystrofia mięśniowa, dziąsła (problemy), fibromyalgia, guzy, hemoroidy, infekcje, jelita (choroby), koncentracja (problemy), korzonki, krążenie (problemy), łuszczyca, menstruacja (problemy), migrena, nadciśnienie, nałogi, nerki (choroby), niestrawność, oczy (choroby), opryszczka,  osteoporoza, polio, półpasiec, prostata, przewlekłe zmęczenie, rak płuc, skóry, żołądka, gardła, piersi, macicy, okrężnicy, jajników, prostaty, rany,  refluks, rozcięcia,  oparzenia, ukąszenia, sen (problemy), serce (choroby), skóra (choroby), skurcze, stawy, stres, stwardnienie rozsiane, tarczyca (choroby), toczeń (lupus), trawienie, waga, wątroba (choroby), wirusy, włosy (problemy), wrzody, wylew, zapalenie migdałków, zapalenie wątroby, zatoki, zespół Tourette'a, zespół cieśni nadgarstka,    ziarnica złośliwa, zranienia,  żołądek (choroby) a także wzrost energii, ogólny stan zdrowia, jasność umysłu, sport czy leczenie zwierząt.

Czy ktoś już stosował ten niby "złoty lek" ???

Pozdrawiam Michał

Offline sonia

 • User z prawami do pisania
 • Rozgadany Weteran
 • *******
 • Wiadomości: 25627
  • Dar Życia
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 30, 2006, 05:30:16 pm »
Czyli nie masz żadnych doświadczeń w tym kierunku-skąd więc pewność, że polecając ten specyfik - nie nabijasz tylko kasy firmie farmaceutycznej?  :non:
Mógłbyś podać informacje z badań medycznych?

Druga sprawa:
Sok z NONI na wieleeeee dolegliwości ??
panuje tu zwyczaj, że podajemy autorów i źródło informacji.
Tam gdzie warto dotrzeć, nie ma dróg na skróty.
Sonia, mama Moniki z zD- 19,10l. , Domowa terapia

Offline sonia

 • User z prawami do pisania
 • Rozgadany Weteran
 • *******
 • Wiadomości: 25627
  • Dar Życia
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 30, 2006, 05:33:36 pm »
Podaj proszę autora i źródło artykułu.
Tam gdzie warto dotrzeć, nie ma dróg na skróty.
Sonia, mama Moniki z zD- 19,10l. , Domowa terapia

Offline Gaga

 • Administrator
 • Rozgadany Weteran
 • *****
 • Wiadomości: 26490
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 30, 2006, 07:52:58 pm »
Ach,znowu cudowne ziółka?
Kolejny który ma wyleczyć wszystkie schorzenia i dolegliwości?
Polecam zapoznanie się z wątkiem
Alveo
Jak Sonia napisała:
Cytuj
Podaj proszę autora i źródło artykułu.
Pozdrawiam :))
"Starsza Zimowa Miotełka"

Offline Ulka

 • User z prawami do pisania
 • Rozgadany Weteran
 • *******
 • Wiadomości: 10988
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 30, 2006, 10:13:01 pm »
Cytat: "Sexor"
Ja za jaksi czas wyprobuje go i napisze opinie  ;)

Pozdrawiam


 o tak, to będzie bardzo wskazane, najpierw wypróbować na sobie odpowiednio długo, potem zachwalać/reklamowac  , albo odradzac
bo teraz to coś kolejność odwrotna wyszła

już dziś czytałam na Darze polecany produkt, który leczy "wszystko" włącznie z rakiem

to może juz tylko ten sok  wystarczy???też jeszcze się wahasz????
nie próbowałeś soku???
Ulka-Darek30mpdz & Magda31 &   wspomnienia

Offline Hata

 • User z prawami do pisania
 • Raczkujący Gadacz
 • ****
 • Wiadomości: 581
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 01, 2006, 01:22:57 pm »
Moim zdaniem ukryta reklama i tyle  :evil:
Po pierwsze, Sexor się nie przedstawił, tylko odrazu wyjechał z tym produktem. Dystrofia jako choroba nieuleczalna zmusza do szukania róznych specyfików opoźniających jej przebieg. Skoro Sexor chorowałby na dystrofię, najpierw sam by wypróbował ten preparat, potem go reklamował i zachwalał, tak jak robią to inni chorzy lub ich rodzice. I skoro nie stosował preparatu to skąd może wiedzieć, że
Cytuj
Jest lepszy niz kreatyna, l-glutamina oraz witamina b12 i b6 ktora rowniez pomaga.

Po drugie, post odnośnie soku Noni napisany, tak żeby wybadać reakcje, czy znajdzie się tutaj rynek zbytu.  
Takie jest moje odczucie i wkurza mnie podszywanie się pod chorego, żeby sprzedać jakiś cudotwórczy lek :evil:
.:.carpe diem.:.

Offline przemula

 • Raczkujący bywalec
 • **
 • Wiadomości: 112
  • Już Wdowa :(
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 29, 2006, 11:19:10 am »
Jeśli chodzi o Alveo , ja i Karolina piłysmy go przez prawie pół roku, wiem jest bardzo drogi są to specjalne systemy zniżlowe, żeby ten preparat kupić taniej.
1 butelka kosztuje 175 zł, bez żadnej zniszki.
Ale nie o tym chcialam pisac.
Odkąd brałam z Karoliną systematycznie, do tej pory nie mieliśmy problemów zdrowotnych, ale teraz ja i Karolina jesteśmy chore, bo już nie kupuje przestalam ponieważ jest on drogi,a w system zniszkowy nie chce mi się bawić , zajmuje to zbyt wiele czasi i poświęcena sie dla rodziny.
Wszystkim polecam, bo to nie tylko wzmacnia serce, ale oczyszcza nasz organizm z toksyn, uodparnia zapobiega ostoperozie i innym schorzeniom.
Naprawde uwieżcie mi wiem co pisze wypróbowalam to na sobie i Karolinie.
Nie wiem czy jest dostepny w Aptekach, a jeśli jest to warto kupić jedna bytelka wystarczy na 1 miesiąc jeśli pije jedna osoba.
Nadczo pije się rano na 1/5 godz przed jedzeniem.
Nie robię tu reklamy tylko piszę o wpływie tego preparatu na moje i Karoliny zdrowie.
Jeśli tylko finansowo będę stala lepiej spowrotem zaczne kupować , bo wole lepiej zapobiegać chorobie niż potem leczyć się antybiotykami które też nie są tanie.
Pozdrawiam.
Od osoby z zespołem Downa nie warto odwracać głowy.Gdy człowiek spojrzy w jego oczy,może w nich ujrzeć świat, w którym każdy chciałby żyć...

Offline Gaga

 • Administrator
 • Rozgadany Weteran
 • *****
 • Wiadomości: 26490
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 29, 2006, 03:37:29 pm »
Wątki KIDD_ zostały scalone w jedną dyskusję.
Pozdrawiam :))
"Starsza Zimowa Miotełka"

Offline marmati

 • Raczkujący Gadacz
 • ****
 • Wiadomości: 359
  • http://www.mateuszs.blog.onet.pl
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 30, 2006, 08:22:26 am »
Przemula ja podawałam mojemu smykowi koktajl proteinowy z Herbalajf ( jeśli piszę nieprawidłowo to przepraszam). Przyznam, że wyniki miał świetne i ładnie reagował na ćwiczenia. Zacznę mu znowu podawać. Puszka kosztuje około 170 złotych ale miesięczna kuracja to jakieś 50 bo podaje się dziecku tylko jedną płaską łyżeczkę dziennie. Organizm zostaje bardzo ładnie dokarmiony. Warto kupić puszkę z kimś na spółkę bo po otwarciu traci wartości po miesiącu. Ale tu też ważna jest systematyczność.
"Nadzieja umiera ostatnia"mama 9 letniej Marty i 4 letniego Mateusza z mpdz

izacm

 • Gość
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 29, 2007, 10:50:37 am »
:madry: kochani tak ALWEO jest dobrym preparatem tylko trzeba go stosowac ale ja wlasnie wrociłam z kongresu ktory odbył sie w Budapeszcie i mam jeszcze bardziej doskonalszy preparat.jesli chcesz zainwestowac  w swoje i innych zdrowie to prosze o kontakt.izacm@wp.pl pozdrawiam was kochani :ok:

Offline Gaga

 • Administrator
 • Rozgadany Weteran
 • *****
 • Wiadomości: 26490
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 29, 2007, 01:07:46 pm »
izacm i Ty w to wierzysz?
Co ma cudownie uzdrowić ?
zD padaczkę,MPD Parkinsona i wiele innych schorzeń wymienianych przy Alveo,bądz w przypadku podobnych preperatów ?
Poproszę o więcej informacji.
Pozdrawiam :))
"Starsza Zimowa Miotełka"

Offline mwaga

 • Aktywny Gadacz
 • *****
 • Wiadomości: 738
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 29, 2007, 04:19:49 pm »
To podobnie jak z kosmetykami Oriflame,Avon,też najlepsze,,co jest oczywista nieprawdą,ale każdy ma prawo wyboru,ponoć jak pacjent wierzy w skutecznośc działania jakiegos specyfiku to już 70 procent sukcesu.
Maria-mama Madzi/92/-niedosłuch obustronny,Oli/93/,Józia/97/.Pozdrawiamy.

grażka_

 • Gość
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 29, 2007, 05:21:42 pm »
Naciągacze od Alweo. Jedna moja kuzynka była na tyle bezczelna i nie w temacie , że gwarantowała mi po miesięcznej kuracji będę mogła odstawić leki na niewydolność krążenia, obniązjące krzepliwość krwi i na niedoczynność tarczycy :evil: .Nawet nie dawała mi dojść do słowa i nic sobie wytłumaczyć. Mało co jej nie wyrzuciłam z domu :2gunfire: .

Offline Gaga

 • Administrator
 • Rozgadany Weteran
 • *****
 • Wiadomości: 26490
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 29, 2007, 06:54:23 pm »
Cytat: "grażka_"
Nawet nie dawała mi dojść do słowa i nic sobie wytłumaczyć.

To zwykle tak bywa,przekonać psychologiczne potecjalnego kilenta na dany towar - specyfik :D  wspaniałą wizja uzdrowienia  :(
Tak jak tutaj:
Uzdrowiciele czy szarlatani?
http://forum.darzycia.pl/topic,245.htm

Sporo lat temu sąsiedzi snuli wizje bogactwa jakie mnie czeka. :D
Typowa piramida finasowa.
Dałam sie przekonać na spotkanie.... aby zobaczyć jak to wygląda.
No.... bardzo łatwo uwierzyć w cuda takie jest.
Ludzie zafascynowani dawali się przekonać
Nie pomagało tłumaczenie sąsiadom,aby dali sobie spokój.Sami musieli się przekonać
i wyciągnąć potem wnioski.
I podobnie jest z cudownym Alveo czy innym specyfikiem,nie mówiąc juz o cudownych kropelkach odchudzających  :D
Fakt wiara czyni cuda,tylko nie zawsze jest to dobre.
Pozdrawiam :))
"Starsza Zimowa Miotełka"

Offline sonia

 • User z prawami do pisania
 • Rozgadany Weteran
 • *******
 • Wiadomości: 25627
  • Dar Życia
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 29, 2007, 09:10:04 pm »
Cytuj
jesli chcesz zainwestowac w swoje i innych zdrowie to ....


 :D  nie wiecie o co chodzi?

darmowa reklama!!!  -a to wbrew zasadom serwisu.

Dar nie jest komercyjny, ma służyć rodzicom dzieci niepełnosprawnych i żadnej reklamy krwiopijczej nie będziedziemy tu tolerować.
To wbrew zasadom tu obowiązującym.
Następny wątek o tym usunęłam.
Tam gdzie warto dotrzeć, nie ma dróg na skróty.
Sonia, mama Moniki z zD- 19,10l. , Domowa terapia

Mulesia

 • Gość
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 29, 2007, 09:28:34 pm »
Piłam alveo przez kilka miesięcy. Chciałam najpierw wypróbować na sobie, zanim podam Piotrusiowi. Bardzo chciałam wierzyć, że będzie działało.
Niestety fakty są takie, że nie pomogło zwalczyć żadnej z moich licznych dolegliwości ( mam ciężką postać endometriozy, z nawracającymi co 3-4 miesiące dużymi torbielami ) Jestem po kilku poważnych operacjach i kilkudzięsięciu zabiegach w narkozie. Piłam alveo. Nie tylko nie pomogło na endometriozę, ale dodatkowo, zwykłe przeziębienia przechodziłam akurat w tym czasie wyjątkowo ciężko.  Nie wiem, czy to miało związek z preparatem.
Znam wielu jego zwolenników. Twierdzą, że pomaga prawie na wszystko.
Ja odstawiłam. Wy, róbcie jak uważacie.

Offline mwaga

 • Aktywny Gadacz
 • *****
 • Wiadomości: 738
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 30, 2007, 11:37:19 am »
Ja jeszcze tylko dodam że aloes to roslinka bardzo silnie działająca,z wieloma lekami wchodzi w interakcję,może to okazać się tragiczne w skutkach.
Poza tym jak już ktos bardzo chce się raczyć aloesem,to w aptekach butla tego specyfiku dużo tańsza.Poza tym jak coś jest na wszystko to znaczy oszustwo,nie ma leku na wszystko,jakby tak było bylibysmy wszyscy zdrowi,taki banał,prawda?
A dystrybutorzy powinni być ścigani prawem :wh za sposób w jaki namawiaja ludzi do kupna.
Maria-mama Madzi/92/-niedosłuch obustronny,Oli/93/,Józia/97/.Pozdrawiamy.

Offline Gaga

 • Administrator
 • Rozgadany Weteran
 • *****
 • Wiadomości: 26490
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 30, 2007, 12:14:53 pm »
A ja dalej nie wiem na co preperat propoponowany przez izacm na co ma pomagać  ;;
Pozdrawiam :))
"Starsza Zimowa Miotełka"

Offline ilonadora

 • User z prawami do pisania
 • Rozgadany Weteran
 • *******
 • Wiadomości: 8423
  • http://wwwmojedzieciaki.blox.pl/html
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 30, 2007, 12:20:30 pm »
Cytuj
Preparat ALVEO został zaklasyfikowany przez Instytut Żywienia i Żywno�ci jako
"Dietetyczny �rodek spożywczy"


Kochani -  jak każdy dietetyczny środek spożywczy ma on tylko za zadanie wspomóc organizm na drodze do wzmocnienia zdrowia ,ale nie można mówić o leczeniu -co innego wspomaganie co innego leczenie .Wiele osób sobie nie zdaje sprawy z tego ,że chorując na jakąś dolegliwość zmieniają swoje nawyki czy to żywieniowe czy też nawykowe. Mając np. zbyt wysoki cholesterol odstawiamy go z żywienia ,mając chore serce ,wątrobę itd ludzie przestają palić ,pić alkohol ,zaczynają chodzić więcej na spacery uprawiać sport itp zaczynają dbać o siebie do tego przyjmują przepisane leki,chodzą nagle od lekarza do lekarza , dokładając jakieś suplementy dietetyczne - które są tylko dodatkami do diety bo faktycznie nie które zioła mają jakieś tam działanie lecznicze nie można tego poważać i tym sposobem rokują co raz to lepsze rokowania w leczeniu.Producenci "złotych środków" często bazują na nie wiedzy ludzkiej wmawiając im ,że to ten właśnie środek im pomógł a nie cały ciąg zdarzeń,inne też kwestia dotyczy ,że osoba która jest chora uwierzy we wszystko co mogłoby dać jej nadzieję na wyzdrowienie bo nie oszukujmy się ta nadzieja jest im potrzebna na tej zasadzie działa właśnie efekt placebo- wiara czyni czasem niesamowite cuda  ,jednak nie ukrywajmy ,że człowiek który ma np zbyt wysoki cholesterol jak będzie smażył tłuste kotlety na litrach oleju,do tego zjadając kilka kromek ze smalcem,z tłustą kiełbasą ,pijąc litry alkoholu .wypalając 5 paczek papierosów dziennie a pijąc na to wszystko Alveo -nie będzie zdrowy to musi być ciąg wydarzeń -zmiany stylu życia  by leczenie przyniosło efekt i podpisuję się pod słowami Mwagi trzeba uważać by nie wszedł z reakcją z innymi lekami by nie pogorszyć jeszcze stanu zdrowia.
"Być bohaterem przez minutę, godzinę, jest o wiele łatwiej niż znosić trud codzienny w cichym heroizmie."
Ilonadora i czwórka pociech

Offline amara

 • Aktywny Gadacz
 • *****
 • Wiadomości: 781
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 31, 2007, 11:13:42 am »
Masz racje Ilonko.
Gdyby faktycznie istniał "cudowny lek" na wszystko nie byłoby tylu chorób.
Wszystko zalezy od naszego podejścia do własnego zdrowia.
"Człowieka poznaje się po tym co nosi w sercu"
terapeuta zajęciowy, mama Mateusza 11l z zD

Offline renata

 • User z prawami do pisania
 • Raczkujący bywalec
 • **
 • Wiadomości: 87
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 01, 2007, 08:00:51 pm »
u nas maja wytoczona sprawe za oszukiwane klienta badania wykazaly ze to woda z witaminkami

Offline Gaga

 • Administrator
 • Rozgadany Weteran
 • *****
 • Wiadomości: 26490
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 29, 2007, 11:40:58 pm »
Podłącze tu temat "Niebezpieczne leki-preperaty"
i ostania informacja na temat ziółe,które mają działać na:
Cytuj
oraz antystresowy preparat Xie Gan Wan, według producenta wzmacniający funkcjonowanie wątroby i pęcherzyka żółciowego. Leki te są dostępne w sprzedaży internetowej.

a są sprzedawnae w internecie o niebezpieczne dla zdrowia.

Uwaga na chińskie ziółka!
http://forum.darzycia.pl/viewtopic.php?p=124035#124035
Pozdrawiam :))
"Starsza Zimowa Miotełka"

Offline oliver

 • Podglądacz
 • *
 • Wiadomości: 37
Alveo -Sok z NONI -na wiele dolegliwości
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 27, 2008, 11:24:16 pm »
my od wczoraj pijemy magiczny lek Alveo mamy nadzieje ze pomoze

no to prawda cena wysoka ale przy zakupie wiecej butelek jest taniej

co sie nie zrobi dla chorego dziecka  :multi: pozdrawiamy ;)
natalia

 

(c) 2003-2020 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach