Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Jeśli uważasz że serwis Dar Życia jest potrzebnym miejscem Wesprzyj nas. Chcemy reaktywować serwis, dostosować graficznie i technicznie do aktualnych standardów, ale potrzebujemy Twojego wsparcia. Dziękujemy za wsparcie.

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10
21
Choroby uwarunkowane genetycznie, odkrycia, informacje / Odp: CGD CDGS - nieprawidłowa glikozylacja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gaga dnia Marzec 09, 2018, 11:26:59 pm »
Nie ma za co  :D, daj znać proszę, czy się skontaktowałaś.
22
Choroby uwarunkowane genetycznie, odkrycia, informacje / Odp: CGD CDGS - nieprawidłowa glikozylacja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Justyna123 dnia Marzec 09, 2018, 06:44:21 pm »
Otrzymałam i bardzo bardzo bardzo dziękuję. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
23
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gaga dnia Marzec 09, 2018, 06:12:25 pm »
Justyna, wysłałam ci na PW email "ryś"
Daj znać jak odbierzesz.
24
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Justyna123 dnia Marzec 09, 2018, 12:13:03 pm »
Gaga dziękuję za informacje ale pod nikiem Ryś nie wyświetla mi się koperta.
25
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gaga dnia Marzec 09, 2018, 07:28:47 am »
justyna, tu w wątku jeszcze pisał "ryś".
Spróbuj kliknąć w kopertę obu użytkowników. Są podane emaile.
Nie mam gwarancji, żę aktualne,  ale spróbuj tak się skontaktować.
26
Choroby uwarunkowane genetycznie, odkrycia, informacje / CDG choroba metaboliczna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Justyna123 dnia Marzec 08, 2018, 10:30:46 pm »
Witam moja córka ma chorobę metaboliczną CDG typ I A . Czy ktoś zna rodziny z tą chorobą . Proszę o kontakt. Wiem że niema wiele dzieci z tą chorobą w Polsce na tej stronie znalazłam tylko jedną osobę która pisała tu w tej samej sprawie w 2007 roku . Nik Darek Dęblin .Jeśli ktoś wie jak mogę się z nim skontaktować to bardzo proszę o info.

Pozdrawiam

Justyna z W-wy
27
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Justyna123 dnia Marzec 08, 2018, 10:19:16 pm »
Witam chciała bym się skontaktować z osobą  Darek Dęblin . Ponieważ też mam córkę z chorobą CDG typ 1 A . Czy ktoś ma dziecko z taką chorobą genetyczną.
28
Prośby o zmianę praw ;) / Odp: Prośba o zmiane praw
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gaga dnia Marzec 08, 2018, 09:40:16 pm »
Witaj Justyna123

Profil użytkownika Justyna123 został pomyślnie zaktualizowany

Zapraszam do pisania  :D
Justyna pronuję abyś napisała w dziale  "Choroby genetyczne" na temat choroby córki.
Skoro ,jak piszesz Twoja córcia choruje na bardzo rzadką genetyczna chorobę, to taki wpis Twój może być bardzo pomocy i dla Innych .
Na forum wchodzi sporo osób i z zagranicy, to całkiem możliwe, że znajdziesz kontakt z innymi Rodzicami, czego Ci życzę.
A dla córci podsyłam buziaki  :-* :D
29
Prośby o zmianę praw ;) / Odp: Prośba o zmiane praw
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Justyna123 dnia Marzec 08, 2018, 12:50:22 pm »
Proszę o zmianę praw i możliwość odpisywania na forum. Córka na rzadką chorobę genetyczna i jest druga osoba w Polsce która też posiada ten gen i chciała bym się z nim skontaktować bo mogą być tylko dwa przypadki w naszym kraju
30
Prośby o zmianę praw ;) / Prośba o zmiane praw
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Justyna123 dnia Marzec 08, 2018, 10:20:36 am »
Proszę o zmianę praw i możliwość odpisywania na forum.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

(c) 2003-2018 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach