Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Jeśli uważasz że serwis Dar Życia jest potrzebnym miejscem Wesprzyj nas. Chcemy reaktywować serwis, dostosować graficznie i technicznie do aktualnych standardów, ale potrzebujemy Twojego wsparcia. Dziękujemy za wsparcie.

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10
11
Opieka / Odp: Co sie stanie z naszymi dziecmi,jak nas zabraknie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gaga dnia Marzec 17, 2018, 10:23:44 am »
"Co by było, gdybyśmy wiedzieli, że nasze dzieci będą miały zespół Downa? To nieuprawniony eksperyment logiczny"

Ewa Wołkanowska-Kołodziej

- Na urodziny naszej córki przyszło 27 osób. Chwaliłem się, że mieliśmy najwięcej downów na metr kwadratowy w Europie Środkowej - mówi Andrzej Suchcicki, ojciec 28-letniej Natalii. Razem z żoną - Ewą Suchcicką - prowadzą Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa "Bardziej Kochani".

Co się dzieje z osobami z zespołem Downa po śmierci rodziców?

Ewa Suchcicka: System je przejmuje i system się nimi opiekuje. Przecież nie widać, by leżały na ulicy.

Mówi to Pani na serio czy z ironią?

E.S.: No, naprawdę nie są wywożone do lasów, tylko do państwowych domów pomocy społecznej, potocznie nazywanych domami starców. Właśnie tam dożywają swoich dni.
12
Choroby uwarunkowane genetycznie, odkrycia, informacje / Odp: CGD CDGS - nieprawidłowa glikozylacja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gaga dnia Marzec 14, 2018, 10:33:16 pm »
Mam nadzieje Justyna, że i ten email będzie aktualny  ;D
13
Choroby uwarunkowane genetycznie, odkrycia, informacje / Odp: CGD CDGS - nieprawidłowa glikozylacja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Justyna123 dnia Marzec 11, 2018, 10:45:44 am »
Tak udało mi się porozmawiać z " ryś " wymieniłam się z nim paroma informacjami . Mam dużo pytani i się umówiłam na przyszły weekend. Dziękuję za e-mail do Darka ,też do niego napiszę. Na stronie też nie wyświetla mi się jego koperta.

Pozdrawiam
Justyna
14
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Justyna123 dnia Marzec 10, 2018, 07:38:50 pm »
Tak zgadzam się z tobą ,jak tylko uzyskam więcej informacji na temat tej choroby na pewno napiszę i podzielę się tą informacją. Odpowiem na pytania.Adres e-mail jaki podałam przy rejestracji jak najbardziej jest aktualny i go nie zmienię.

Pozdrawiam
Justyna :) :) :)
15
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gaga dnia Marzec 10, 2018, 01:39:20 pm »
Ciesze się, że choć w malutkim stopniu Dar pomógł Ci nawiazać kontakt.  :D
Mam nadzieję, że kontakt z "ryś" w dużym stopni ułatwi Tobie opieke nad  córcią.
Zaglądaj i jak znajdziesz czas, napisz o chorobie córki. :-*
Głównie chodzi mi o Twoje doświadczenia, co robić, gdzie się udać aby zdiagnozować, czy rehabilitacja pomoże a jeżeli tak, to jaka itp...
Twoje doświadczenia i wpisy, mogą bardzo pomóc szukającym info o danym schorzeniu, zwłaszcza jak jest rzadkie.
I moja prośba, zostaw aktualne dane do kontaktu, gdybys miała cos zmienić.
Tak na przyszłość, sama widzisz, że jest to dość istotne.

16
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Justyna123 dnia Marzec 10, 2018, 12:20:39 pm »
Gaga dziękuję Ci bardzo ,dziękuję . Odpisał i zgodził się na rozmowę ,ze szczęścia :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(   :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) .

Pozdrawiam
Justyna
PS
Będę tu zaglądać może koś jeszcze się odezwie.
17
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Justyna123 dnia Marzec 10, 2018, 09:24:42 am »
Dobrze dam znać czy udało mi się z nim skontaktować. 

Pozdrawiam
Justyna  :) :) :) :) :) :) :) :)
18
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gaga dnia Marzec 09, 2018, 11:26:59 pm »
Nie ma za co  :D, daj znać proszę, czy się skontaktowałaś.
19
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Justyna123 dnia Marzec 09, 2018, 06:44:21 pm »
Otrzymałam i bardzo bardzo bardzo dziękuję. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
20
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Gaga dnia Marzec 09, 2018, 06:12:25 pm »
Justyna, wysłałam ci na PW email "ryś"
Daj znać jak odbierzesz.
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

(c) 2003-2018 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach