Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Dar Życia poleca Kalendarz ze zdjęciami oraz Foto Karty, powołując się na nasze forum otrzymają Państwo rabat w postaci darmowej wysyłki PREZENTÓW. Kod rabatowy to słowo DAR ŻYCIA a strony to Foto Karty oraz Kalendarze ze zdjęciami

Autor Wątek: ankieta dla mam dzieci z mózgowym porażeniem  (Przeczytany 1550 razy)

Marta P.

• Gość
ankieta dla mam dzieci z mózgowym porażeniem
« dnia: Październik 25, 2009, 10:22:28 pm »
Witam serdecznie!
Jestem doktorantką w Katedrze Antropologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Od kilku lat zajmuję się tematyką dotyczącą mózgowego porażenia dziecięcego. W chwili obecnej zajmuje się zbieraniem materiału w ośrodkach dolnośląskich przy wielkiej uprzejmości kierowników ośrodków i rodziców dzieci z mpdz. Chciałam prosić również Państwa o pomoc w zebraniu materiału do mojej pracy doktorskiej. Zdaje sobie sprawę, że wielokrotnie są Państwo proszeni o pomoc w wypełnianiu ankiet, tym bardziej dziękuję za wszelką pomoc. Ankieta kierowana jest do mam dzieci z mózgowym porażeniem. Jest to oczywiście ankieta anonimowa, a informacje w niej zawarte posłużą jedynie do celów pracy doktorskiej. Ankietę można wypełnić drogą internetową w dogodnej dla Pań chwili:
http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/6712/
Z uszanowaniem,
Marta Piechówka

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach