Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Dar Życia poleca Kalendarz ze zdjęciami oraz Foto Karty, powołując się na nasze forum otrzymają Państwo rabat w postaci darmowej wysyłki PREZENTÓW. Kod rabatowy to słowo DAR ŻYCIA a strony to Foto Karty oraz Kalendarze ze zdjęciami

Autor Wątek: Fotelik pionizujący Baffin+  (Przeczytany 2094 razy)

Offline benski

• Podglądacz
  • *
    • http://benski.republika.pl
Fotelik pionizujący Baffin+
« dnia: Lipiec 20, 2009, 11:34:53 pm »
Witam,

Zamierzamy zmienić fotelik oraz wózek. Znalazłem w internecie opis fotelika Baffin+:
Fotelik pionizujący

Poszukuję opinii na temat tego cuda. Czy ktoś użytkuje ten produkt?

Pozdrawiam,

Piotr
=======================
Pozdrawiam,
benski

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Offline MAGDA BUDEK

• User z prawami do pisania
  • Raczkujący bywalec
  • **
Odp: Fotelik pionizujący Baffin+
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 02, 2009, 10:48:35 am »
To jakaś nowość. Też jestem zainteresowana bo córka ma skoliozę ale wolę jak wypowie się ktoś kto już go użytkuje.
Aldona 18lat(mpdz, epi ),Mateusz 15 lat,Marta 8 lata (całościowe zaburzenia ze spektrum autyzmu, epi ''uśpiona'')

teresawy

• Gość
Odp: Fotelik pionizujący Baffin+
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2011, 03:21:00 pm »
Widziałam kilkoro dzieci w wieku od 2-11lat doskonale funkcjonujących w foteliku Baffin+.Zapobiega pogłębianiu się deformacji tułowia i jest bardzo wygodny do siedzenia.Nie sprawia problemów przy pionizowaniu .Sprawdza się zmiana ustawienia podparcia kręgosłupa po stopniowym uzyskiwaniu korekty.Można zamówić spotkanie i" przymiarkę" dziecka do fotelika.Jest to niezobowiązujące ,a jedynie w taki sposób można się przekonać czy "pasuje".Proszę o kontakt w razie jakichkolwiek pytań.

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach