Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Jeśli uważasz że serwis Dar Życia jest potrzebnym miejscem Wesprzyj nas. Chcemy reaktywować serwis, dostosować graficznie i technicznie do aktualnych standardów, ale potrzebujemy Twojego wsparcia. Dziękujemy za wsparcie.

Autor Wątek: OCZY  (Przeczytany 2315 razy)

juleczka

• Gość
OCZY
« dnia: Lipiec 16, 2009, 07:22:27 pm »
 :( MAM PROBLEMY Z OCZAMI KTOS MI POMOŻE BYŁAM U OKULISTY A PANI DOKTOR MI POWIEDZIAŁA ZE MAM ZRENICE ZAKAŻONE I ORGANIZM CO MAM ROBIC

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Offline ilonadora

• User z prawami do pisania
  • Rozgadany Weteran
    • http://wwwmojedzieciaki.blox.pl/html
Odp: OCZY
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 16, 2009, 10:59:40 pm »
Wszystko zależy o jakie zakażenie chodzi podajesz zbyt mało informacji by Ci cokolwiek konkretnego radzić- powinno się pobrać wymaz z oka by ustalić przyczynę zakażenia - wirus czy bakteria i wdrożyć odpowiednie leczenie a charakter leczenia uzależniony jest od przyczyny która wywołała zapalenie generalnie stosuje się antybiotyki, sulfonamidy czy preparaty kortyzonowe w przypadkach cięższych oprócz tych leków włącza się też leki przeciwzapalne .Dla zmniejszenia dyskomfortu ,łzawienia ,pieczenia stosuje się kompresy ziołowe.Ważne by stosować się do zaleceń lekarza okulisty gdyż zakażenie rogówki gdyż nieleczone lub źle leczone zapalenie rogówki może spowodować trwałe uszkodzenie wzroku.
"Być bohaterem przez minutę, godzinę, jest o wiele łatwiej niż znosić trud codzienny w cichym heroizmie."
Ilonadora i czwórka pociech

(c) 2003-2018 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach