Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Jeśli uważasz że serwis Dar Życia jest potrzebnym miejscem Wesprzyj nas. Chcemy reaktywować serwis, dostosować graficznie i technicznie do aktualnych standardów, ale potrzebujemy Twojego wsparcia. Dziękujemy za wsparcie.

Autor Wątek: Studia podyplomowe z zakresu rehabilitacji  (Przeczytany 2894 razy)

efka5

• Gość
Studia podyplomowe z zakresu rehabilitacji
« dnia: Październik 22, 2008, 03:51:45 pm »
Czy ktoś może orientuje się, czy można gdzieś skończyć studia podyplomowe z zakresu fizykoterapii, rehabilitacji ruchowej. Wiem, że jest taka na APS, ale może jeszcze gdzieś? Jestem pedagogiem specjalnym, z wykształcenia oligofrenopedagogiem. Pracuje z dziećmi z głębszą i głęboką niepełnosprawnością int. Poza tym mam synka z MPD, porażenie czterokończynowe. Chciałabym skończyć jakąś podyplomówkę, która przydałaby sie nie tylko w pracy, ale i mojemu dziecku. Proszę o rady.

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

kasiape

• Gość
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2008, 09:07:28 pm »
http://www.psych.uw.edu.pl/podyplomowe/rehabilitacja.php
to znalazłam w necie wpisując w "goglach" - "studia podyplomowe rehabilitacja"

efka5

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 25, 2008, 10:55:48 pm »
TAk, ale program studiów wskazuje, iż bardziej chodzi tu o edukację niż rehabilitację Dziękuję Kasiu.

dorkama

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2008, 08:47:02 am »
Wejdź na stronę Akademii Pedagogiki Specjalnej im.M. Grzegorzewskiej w Warszawie - oni mają fajne studia podyplomowe "rehabilitacja ruchowa dzieci i młodzieży" i "usprawnianie dzieci ze sprzężonymi niepełnosprawnościami".
Kiedyś mieli fajny kierunek "wieloprofilowe usprawnianie dzieci" i robiła go moja koleżanka właśnie ze względu na swojego synka z MPD.

efka5

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 26, 2008, 09:53:18 am »
Wysłałam papiery na Rehabilitację do APSu, czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna :roll:

(c) 2003-2019 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach