Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Jeśli uważasz że serwis Dar Życia jest potrzebnym miejscem Wesprzyj nas. Chcemy reaktywować serwis, dostosować graficznie i technicznie do aktualnych standardów, ale potrzebujemy Twojego wsparcia. Dziękujemy za wsparcie.

Autor Wątek: EuroparlTV to nowy kanał internetowej telewizji  (Przeczytany 2173 razy)

berto45

  • Gość
EuroparlTV to nowy kanał internetowej telewizji
« dnia: Wrzesień 17, 2008, 08:24:18 pm »
EuroparlTV to nowy kanał internetowej telewizji uruchamianej przez Parlament Europejski 17 września 2008 roku. Od tego dnia, każdy, kto posiada dostęp do Internetu w dowolnym miejscu na świecie będzie mógł oglądać aktualizowany na bieżąco pakiet programów telewizyjnych z życia Parlamentu Europejskiego.

Wszystkie programy będą tłumaczone na ponad 20 języków. Niektóre z nich będą opatrzone komentarzem lektora, inne emitowane będą z napisami. Emisja będzie się odbywać we wszystkich językach oficjalnych UE. Europarl TV to pakiet czterech kanałów, z których każdy skierowany jest do innego odbiorcy. "Twój Parlament", to kanał przeznaczony dla tych, którzy szczególnie interesują się polityką Unii Europejskiej. "Twój głos" jest skierowany do ogółu odbiorców i przewiduje możliwość emisji materiałów przygotowywanych przez widzów. "Młoda Europa", to kanał stworzony z myślą o widzach w wieku szkolnym, entuzjastach Internetu i przyszłych wyborcach. "Parlament NA ŻYWO" zapewni ciągłe transmisje z działalności Parlamentu, w szczególności z posiedzeń plenarnych, dostęp do audiowizualnego archiwum minionych posiedzeń plenarnych, a w niedalekiej przyszłości także z posiedzeń komisji parlamentarnych. "Odkryj Parlament Europejski", to kanał, w którym znajdą się podstawowe informacje o Parlamencie, sylwetki posłów i przewodniczących Parlamentu, programy poświęcone grupom politycznym i komisjom parlamentarnym, a także historii i działalności Parlamentu.

Wszystkie kanały EuroparlTV można oglądać na stronie internetowej: www.europarltv.europa.eu
 


Więcej informacji na stronie: http://www.europarl.europa.eu/news/expert/background_page/008-35907-210-07-31-901-20080901BKG35904-28-07-2008-2008-false/default_pl.htm
 


Dostęp do materiałów wideo i przekazów na żywo jest też możliwy na uruchomionej dzisiaj stronie Grupy Politycznej Europejskiej Partii Ludowej-Europejskich Demokratów: http://www.epp-ed.eu/tv/.
 


Internetowa strona EPP-ED TV stanowi jeden ze sposobów, w jaki EPP-ED zamierza rozpowszechniać swoje polityczne przesłanie do większej grupy odbiorców. Najważniejszą rolą EPP-ED TV jest informowanie o najważniejszych wydarzeniach i działalności Parlamentu Europejskiego i wkładzie grupy politycznej w rozwój europejskich wartości, zamożności, bezpieczeństwa i solidarności.

Roczny koszt realizacji internetowej telewizji PE wyniesie 9 milionów euro.

Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego
Jana Olbrychta
ul. 3 Maja 17/3
PL-40-097 Katowice
tel./fax: +48 (32) 354 12 07
kom. +48 (695) 217 888
e-mail: media@janolbrycht.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Informacja Prasowa

 

Teraz możemy sobie pooglądać co pOsłowie robią. Strona jest też po polsku.

Pan Rajek

  • to weteran
  • polecający usługi
  • *******
 

(c) 2003-2019 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach