Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Dar Życia poleca Kalendarz ze zdjęciami oraz Foto Karty, powołując się na nasze forum otrzymają Państwo rabat w postaci darmowej wysyłki PREZENTÓW. Kod rabatowy to słowo DAR ŻYCIA a strony to Foto Karty oraz Kalendarze ze zdjęciami

Autor Wątek: Cudotwórcy w Poznaniu  (Przeczytany 3061 razy)

mamaronja

• Gość
Cudotwórcy w Poznaniu
« dnia: Wrzesień 01, 2008, 07:47:25 pm »
W weekend wróciłam z córcią z tygodniowego pobytu w Poznaniu - Mała miała podcięcie przywodzicieli. Byliśmy mile zaskoczeni komfortem na odziale (a byliśmy już w kilku szpitalach w całej Polsce, mam porównanie...), oddział jest odnowiony, czysty, przyjemny.

A chciałam podzielić się moim zdziwieniem, co tam potrafią robić !!! To na prawdę niesamowite - nie tylko skoliozy itp, ale też różnej długości nogi, nogi krzywe, pałąkowate - wszystko potrafią "naprawić". Szczególnie w pamięci utkwiła mi pewna śliczna i mądra 14-latka, bardzo w sobie zamknieta i nieśmiała z nogami w kształcie litery "o". Jej mama odkąd Mała nauczyła się chodzić jeździła z nią po lekarzach (są z południa kraju), wszyscy mówili, że z tego wyrośnie, aż w końcu zaczęli mówić, że już za późno i nic się nie da zrobić.... :2gunfire:
No i przypadkiem usłyszała o Poznaniu, przyjechała na wizytę i zakwalifikowano Małą do operacji. W gipsie miała już proste nogi... Widziałam, jak po operacji cierpiała (choc sama się na nią zdecydowała, mama twierdzi, że przedstawiła jej wszystkie za i przeciw, Mała miała sama  zdecydować czy chce) - te operacje na kościach są bardzo bolesne, ale była taka szczęśliwa...
Tam przyjeżdżaja dzieci z przypadkami beznadziejnymi z całej Polski.
Aż dziw, co dzis można zrobić, jak "operacyjnie" zmienić komuś życie... ;)

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Offline beszka

• User z prawami do pisania
  • Raczkujący Gadacz
Cudotwórcy w Poznaniu
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 28, 2008, 08:52:23 pm »
Czy możesz podać namiary na ten szpital?Pozdrawiam.

Offline SylwiaB

• Raczkujący Gadacz
Cudotwórcy w Poznaniu
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2008, 11:09:16 am »
http://www.orsk.ump.edu.pl/menu/kodz.html

Szpital Ortopedyczny im.Degi.

Podzielam zachwyty - chodzimy do ortopedy ze szpitala (co prawda prywatnie ;-), ale uratował małą przed niepotrzebnymi i bardzo bolesnymi operacjami.
"O wartości życia rozstrzygają nie czyny, choćby wielkie, ale miłość, choćby mała" kard.Wyszyński
Julia 11l/ZD

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach