Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Jeśli uważasz że serwis Dar Życia jest potrzebnym miejscem Wesprzyj nas. Chcemy reaktywować serwis, dostosować graficznie i technicznie do aktualnych standardów, ale potrzebujemy Twojego wsparcia. Dziękujemy za wsparcie.

Autor Wątek: Przedszkole dla dzieci z dużymi wadami wzroku i słuchu  (Przeczytany 2543 razy)

Ewa Duszyk

• Gość
Przedszkole dla dzieci z dużymi wadami wzroku i słuchu
« dnia: Sierpień 17, 2008, 05:33:01 pm »
Od 1 września w Przedszkolu Miejskim nr 24 w Jaworznie ( woj. śląskie) uruchomiony zostaje oddział dla dzieci niewidomych, słabo widzącyh, niesłyszących i słabo słyszących.
Zapraszam rodziców, którzy szukają takiego przedszkola dla swojej pociechy. W grupie będzie tylko do 10 dzieci. Mam wspaniałych specjalistów: 6 tyflopedagogów, 3 surdopedagogów. orientanta przestrzeni. rehalibitanta. 2 logopedów, psychologa. Trwa teraz remont, aby od września dzieci poruszające się na wózkach mogły być z nami . Plac zabaw dostosowany do dzieci niewidomych i słabo widzących.
Sama jestem matką 2 dzieci niepełnosprawnych i wiem jak trudna praca czeka rodziców, gdy pojawia się problem ze zdrowiem dziecka. Jeden mój syn ma bardzo duże peoblemy z widzeniem, drugi dysplazję wielonasadową.
Serdecznie zapraszam ludzi dobrego serca i wszyskich, którzy chcą z nami współpracować do kontaktów z nami.
Pozdrawiam wszystkich rodziców, których dzieci borykają sie z róznymi problemami zdrowotnymi.
dyrektor Ewa Duszyk

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2008, 05:53:03 pm »
Witaj Ewa Duszyk serdecznie na forum  :D

Brzmi bardzo zachęcająco,specjaliści,mała ilośc dzieci w grupie....

Czy przyjmujecie dzieci tylko z rejonu Jaworzna,czy z sąsiednich mmiejscowości
mają Rodzice szansę na przyjęcie dziecka do Przedszkola?
Pozdrawiam :))
"Starsza Wiosenna Miotełka"

Ewa Duszyk

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 17, 2008, 07:56:56 pm »
Moje przedszkole jest dla wszystkich dzieci z okolicznych miast. Teraz zapisało sie do tego oddziału 5 dzieci z ościennych miast. Profil przedszkola cieszy sie uznaniem w okolicznych miastach i rodzice są skłonni dowozić dzieci. Rodzinna atmosfera w przedszkolu jest istotna dla dzieci z takimi dysfunkcjami. Prowadzimy również kuchnię dla diabetyków, gdyż wiele wad wzroku ma podloże cukrzycowe i retinopatia jest czasami przeszkodą aby zapisać   dzieci w przedszkola.
Pozdrawiam

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 17, 2008, 10:17:50 pm »
Dziękuję za wyjaśnienie  :D

Czas dziennego pobytu dzieci w przedszkolu zostanie przedłużony w miarę potrzeb rodziców do godz. 18.00. Miasto zapewni (w razie potrzeby) dowóz dzieci do przedszkola i z przedszkola.

żródło

A czy to jest aktualne ?
Pytam,nie dla siebie,ale dla rodziców,którzy trafią na ten temat.

mapka

Temat pokrewny
Jak załatwić dojazdy do szkół, przedszkoli?
Pozdrawiam :))
"Starsza Wiosenna Miotełka"

Ewa Duszyk

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 18, 2008, 08:45:06 am »
Na dzień dzisiejszy przedszkole będzie czynne do 17.00, bo tak chcieli rodzice.

zwalcio

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 18, 2008, 09:03:04 am »
Witaj Ewa Duszyk, miałaś wspaniały pomysł z tym przedszkolem, życze wszystkiego dobrego i samych sukcesów w prowadzeniu przedszkola :ok:  :ok:  :ok:

Pozdrawiam

(c) 2003-2019 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach