Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Dar Życia poleca Kalendarz ze zdjęciami oraz Foto Karty, powołując się na nasze forum otrzymają Państwo rabat w postaci darmowej wysyłki PREZENTÓW. Kod rabatowy to słowo DAR ŻYCIA a strony to Foto Karty oraz Kalendarze ze zdjęciami

Autor Wątek: "Dziecko z wadą serca" poradnik dla rodziców (ksią  (Przeczytany 3250 razy)

yogisia

• Gość
"Dziecko z wadą serca" poradnik dla rodziców (ksią
« dnia: Lipiec 21, 2008, 03:08:21 pm »
Serdecznie polecam doskonałe kompendium wiedzy na temat wad i chorób serca u dzieci. Autorami są lekarze i rodzice chorych dzieci. Dla mnie rewelka!

red. prof. E. Malec, dr K. Januszewska, D. Radziwiłłowa i M. Pawłowska, Dziecko z wadą serca- poradnik dla rodziców, wyd. Fundacja im. Diny Radziwiłłowej, Warszawa 2007, wydanie I, s. 345

wątek o książce na forum Fundacji Serce Dziecka

O innych książkach na stronie Fundacji Serce Dziecka

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

berto45

• Gość
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 21, 2008, 03:37:28 pm »
znam tą książkę,kupiłem w marcu,też polecam i książkę i ten portal. :multi:  :tekno:  :ok:

yogisia

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 21, 2008, 03:34:14 pm »
Mnie się podoba tez to, że dochód z książki idzie na dzieci z wadami serca, ale nie wiem, czy to pisać, żeby nie brzmiało jak kryptoreklama  :lol:

ewa25

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 26, 2008, 10:41:46 pm »
witam takze posiadam e ksiazeczke szymonka historia jest wlasnie na stronie dzieci z wada serca podaje link http://www.sercedziecka.org.pl/index.php?url=06-1-37-szymon.inc

alrada

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 24, 2008, 01:24:52 am »
Szczerze polecam tą pozycję.

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach