Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Dar Życia poleca Kalendarz ze zdjęciami oraz Foto Karty, powołując się na nasze forum otrzymają Państwo rabat w postaci darmowej wysyłki PREZENTÓW. Kod rabatowy to słowo DAR ŻYCIA a strony to Foto Karty oraz Kalendarze ze zdjęciami

Autor Wątek: Zabajka a inne ośrodki  (Przeczytany 4291 razy)

cwitomek

• Gość
Zabajka a inne ośrodki
« dnia: Maj 26, 2008, 08:36:15 pm »
Chciałbym prosić o opinię rodziców, którzy byli na turnusie w Zabajce oraz w innych ośrodkach rehabilitacji, konkretnie w Stobnie i Małym Gacnie. Który ośrodek jest lepszy? Który oferuje większą ilość ćwiczeń, który ma wyżsży poziom rehabilitacji? Wiele osób bardzo chwali sobie Zabajkę, jednakże słyszałem też opinie ludzi, którzy byli i w Zabajce i Małym Gacnie, że jednak lepszym ośrodkiem jest Małe Gacno ze względu na ilość rehabilitacji, na dobrym poziomie. Czy ktoś mógłby pokusić się o własne porównanie?

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
Zabajka a inne ośrodki
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2008, 08:12:37 am »
Proszę -dyskusje rodziców

http://forum.darzycia.pl/topic,6339.htm
Zabajka
Stawnica =Złotów (Zabajka 1 /Zabajka 2

http://forum.darzycia.pl/topic,3870.htm
Stobno
Pozdrawiam :))
"Starsza Letnia Miotełka"

cwitomek

• Gość
Zabajka a inne ośrodki
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2008, 10:21:54 am »
Dziękuję bardzo, ale mnie raczej nie chodziło o opis poszczególnych ośrodków, ale o opinię rodziców, który ośrodek uważają za lepszy i dlaczego. Z opisu trudno wywnioskować, w którym poziom rehabilitacji jest lepszy, wydaje mi się, że nieocenione byłyby właśnie opinie osób, które były w różnych ośrodkach, w tym w Zabajce i mogą najlepiej porównać Zabajkę do innych ośrodków.
Pozdrawiam

kasiape

• Gość
Zabajka a inne ośrodki
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2008, 01:31:12 pm »
moja znajoma regularnie jeździ do Stobna i bardzo sobie chwali.
kiedyś jeździła do Zabajki, ale podobno dostać się tam ...
ilu rodziców - tyle opinii.
Nie mam wyrobionego zdania - te ośrodki nastawione są na rehabilitacje dzieci z mpdz, więc my tam nie byliśmy.

bar_barka4

• Gość
Zabajka a inne ośrodki
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2008, 06:38:55 pm »
Witaj!
Ja ze swoją córeczką Gabrysią jeżdżę do Stobna i jestem bardzo zadowolona, poziom rehabilitacji uważam za wysoki, dziecko ma od 5-8 zajęć dziennie większość po 30 min. Dla małego dziecka jest to dużo. Pod koniec 13-dniowego turnusu dzieci są bardzo zmęczone. Zawsze widzę po takim "kopniaku" rehabilitacyjnym u Gabi postępy. Są pewne sprawy do których można by się przyczepić, ale na dobrą sprawę wszędzie są jakieś minusy...
Pozostałych ośrodków nie znam, więc nie pomogę w porównaniu, ale chciałam wetknąć swoje "trzy grosze"  :turn-l:  :turn-l:  :turn-l:  
Pozdrawiam

cwitomek

• Gość
Zabajka a inne ośrodki
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2008, 10:45:14 pm »
Dziękuję bardzo wszystkim za pomoc, dodam, że ja też świetnie znam Stobno (nawet w tej chwili mój Michałek tam przebywa) i Małe Gacno, w każdym ośrodku byliśmy po kilka razy i jesteśmy zadowoleni. Natomiast może ktoś był oprócz Stobna i Gacna także w Zabajce, i ma porównanie, taka opinia najbardziej by mnie interesowała.
Pozdrawiam

Anex

• Gość
Zabajka a inne ośrodki
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 17, 2008, 06:03:14 pm »
Dzień dobry wszystkim!:)
Chciałabym się dowiedzieć czy jest ktoś kto wybiera się na turnus rehabilitacyjny do Zabajki z Podkarpacia lub Lubelszczyzny na początku lipca 2008?
Pozdrawiam gorąco!

Wolontariusz

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach