Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Jeśli uważasz że serwis Dar Życia jest potrzebnym miejscem Wesprzyj nas. Chcemy reaktywować serwis, dostosować graficznie i technicznie do aktualnych standardów, ale potrzebujemy Twojego wsparcia. Dziękujemy za wsparcie.

Autor Wątek: Zespół Hortona  (Przeczytany 4804 razy)

berto45

  • Gość
Zespół Hortona
« dnia: Maj 04, 2008, 05:13:57 pm »
Ból głowy ?... Klaster i co dalej ?


Szanowni Czytelnicy Forum ,
Ta informacja nie jest reklamą żadnych produktów. Na stronie http://republika.pl/klasterowybolglowy/Start.htm są dostępne informacje o rzadkiej chorobie. Jest to pierwsza strona w języku polskim, na której zostały zebrane i przetłumaczone informacje z różnych języków dotyczące Klasterowgo bólu głowy. Strona jest największym działem informacyjnym na temat tego bólu głowy (dawniejsze nazwy: ból histaminowy, Zespół Hortona, ból samobójczy) w Polsce. Prosimy o pozostawienie informacji na Forum Gazety, aby społeczeństwo, a przede wszystkim osoby cierpiące na to schorzenie mogły szybko otrzymać rzetelną informację oraz pomoc lekarską!!!

Wszelkie informacje oraz wydruki są całkowicie bezpłatne i mają na celu rozpowszechnienie informacji. Ból głowy to nie tylko Migrena!!!

Kontakt:
mailto: klasterowybol@poczta.onet.pl
mailto: klaster@poczta.onet.pl .

Strona internetowa: http://republika.pl/klasterowybolglowy/Start.htm

Strona jest akredytowana przez HonCode ( międzynarodowa kontrola stron internetowych z tematami informacji medycznych ) :
http://www.hon.ch/HONcode/Polish/
http://www.hon.ch/HONcode/Conduct.html?HONConduct593675

Dziękujemy z góry za współpracę oraz kontakt.

Z poważaniem
Team Klasterowy ból głowy Polska
( Cluster )

Pan Rajek

  • to weteran
  • polecający usługi
  • *******
 

(c) 2003-2020 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach