Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Dar Życia poleca Kalendarz ze zdjęciami oraz Foto Karty, powołując się na nasze forum otrzymają Państwo rabat w postaci darmowej wysyłki PREZENTÓW. Kod rabatowy to słowo DAR ŻYCIA a strony to Foto Karty oraz Kalendarze ze zdjęciami

Autor Wątek: Tetralogia Fallota  (Przeczytany 3229 razy)

victoria1984

• Gość
Tetralogia Fallota
« dnia: Maj 01, 2008, 10:19:46 pm »
Witam moja coreczka urodzila sie z tetralogy of fallot  plus absent pulmonary valve
4 miesiace temu  miala operacje calkowita korekte serduszka,  teraz czuje sie bardzo dobrze chcialam sie skontaktowac z rodzicami dzieci ktore takze maja te chorobe

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

zwalcio

• Gość
Tetralogia Fallota
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2008, 10:38:11 pm »
witaj victoria1984, na pewno o wadzie serduszka Córci wiesz już bardzo wiele i na pewno prędzej czy później znajdziesz rodziców z którymi będziesz mogła wymienić Wasze doświadczenia. Życzę cierpliwości i wytrwałości no i oczywiście mnóstwo zdrówka dla Córeczki :love1:  Pozdrawiam

victoria1984

• Gość
Tetralogia Fallota
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 01, 2008, 10:53:18 pm »
Dziekuje  wiem wszystko a jednak tak niewiele czasem nawet nie chce nic wiedzieć

zwalcio

• Gość
Tetralogia Fallota
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 01, 2008, 11:04:39 pm »
wierzę, ale trzeba być dobrej myśli wszystko na pewno dobrze się ułoży. Powodzenia, a ja trzymam kciuki żeby Maleństwo dobrze się "chowało" no i żeby znaleźli się inni rodzice :ok:  :ok:  :ok:

ewa25

• Gość
Tetralogia Fallota
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2008, 11:53:51 am »
witam moj synek mial operacje serca w 2005 roku w ICZMP  w lodzi jesli chesz sie dowiedziec czegos wiecej podaje link http://www.sercedziecka.org.pl/index.php?url=06-1-37-szymon.inc po ktroce z historia szymka i zapraszam na moje gg poznamy sie blizej i wymienimy sie doswiadczeniami smutkami i radosciami naszych pociech moje gg 7694103

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach