Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Jeśli uważasz że serwis Dar Życia jest potrzebnym miejscem Wesprzyj nas. Chcemy reaktywować serwis, dostosować graficznie i technicznie do aktualnych standardów, ale potrzebujemy Twojego wsparcia. Dziękujemy za wsparcie.

Autor Wątek: Europejski Tydzień Na Rzecz Szczepień  (Przeczytany 3472 razy)

Offline Gaga

  • Administrator
  • Rozgadany Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 26490
Europejski Tydzień Na Rzecz Szczepień
« dnia: Kwiecień 26, 2008, 09:56:10 am »
Europejski Tydzień Na Rzecz Szczepień

Ulotki rozdawane na ulicach, punkty informacyjne dla rodziców w przedszkolach i stacjach sanitarno- epidemiologicznych - w poniedziałek rozpocznie się Europejski Tydzień Na Rzecz Szczepień.
Promocja szczepień ochronnych to inicjatywa Stowarzyszenia "Parasol dla Życia". Tydzień na rzecz szczepień w Polsce będzie obchodzony po raz pierwszy.


Jak podkreślają jego organizatorzy, głównym celem jest propagowanie szczepień jako najskuteczniejszej formy zapobiegania chorobom oraz zwiększenie świadomości społecznej w tej kwestii. Europejski Tydzień Na Rzecz Szczepień został zapoczątkowany w 2005 roku przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Od tego czasu, w obchodach aktywnie uczestniczą kraje niemal z całej Europy.

Europejski Tydzień Na Rzecz Szczepień został objęty patronatem Biura Światowej Organizacji Zdrowia w Polsce oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i będzie się odbywać pod hasłem "Zdrowe dzieci - zdrowe społeczeństwo".

Na środę zaplanowano konferencję prasową. Odbędzie się także sesja naukowa z udziałem wybitnych specjalistów w dziedzinie pediatrii, wakcynologii, epidemiologii oraz przedstawicieli polskich towarzystw naukowych.
Pozdrawiam :))
"Starsza Zimowa Miotełka"

Pan Rajek

  • to weteran
  • polecający usługi
  • *******
 

(c) 2003-2020 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach