Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Usługi detektywistyczne tylko  ze sprawdzonym biurem Detektyw Warszawa polecamy tego detektywa.

Autor Wątek: Zakup butów ortopedycznych na wniosek.  (Przeczytany 2983 razy)

Offline Iwcia_34

• Podglądacz
  • *
Zakup butów ortopedycznych na wniosek.
« dnia: Luty 05, 2008, 12:21:45 pm »
Witam serdecznie. :turn-l:
Mam pytanko i proszę o odpowiedź.
Czy któraś z was moje drogie załatwiała zakup bucików "ortopedycznych" wraz z wkładkami na wniosek bezpośrednio od producenta bez konieczności jechania z dzieckiem na przymiarkę? Słyszałam, że jest taka możliwość po przesłaniu tylko wymiarów stopy.
Proszę o linki do stron producentów. Już mam dość robionych butów, a firma "Piedro"  zakończyła u nas współpracę. Choć miałam zastrzeżenia do ostatniej pary bucików, to jednak Madzia moja stabilnie w nich chodziła.
Może są w Polsce firmy, które prowadza taką sprzedaż?
 :::
"(...) Zakładaj głęboki fundament pokory, skoro zamierzasz budować wysoko."
Madzia ma 12 latek(mpdz.i epi), ma siostrę Paulinkę 18 latek i braciszka Krystianka 10 m-cy

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

El@

• Gość
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2008, 08:56:47 pm »
my zamawiamy przez internet w
http://www.zdrowebuty.pl/       ale czy w tym roku na wniosek załatwiają nie wiem zadzwoń popytaj (mieli od tego roku nie brac wniosków z NFZ )

Offline Iwcia_34

• Podglądacz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2008, 11:29:00 pm »
El@, bardzo ci dziękuję za ten link. Obejrzałam stronkę, mają na prawdę świetny asortyment. Jeśli nawet nie będą realizować wniosków w tym roku to i tak warto u nich zamówić parę bucików.  :)  :kw:
"(...) Zakładaj głęboki fundament pokory, skoro zamierzasz budować wysoko."
Madzia ma 12 latek(mpdz.i epi), ma siostrę Paulinkę 18 latek i braciszka Krystianka 10 m-cy

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach