Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Usługi detektywistyczne tylko  ze sprawdzonym biurem Detektyw Warszawa polecamy tego detektywa.

Autor Wątek: Poszukiwania turnusu  (Przeczytany 3882 razy)

Maria1998

• Gość
Poszukiwania turnusu
« dnia: Listopad 08, 2007, 03:33:49 pm »
Witam ,mam prośbę - znajoma poprosiła mnie o doradzenie jej jakiegoś dobrego ośrodka rehabilitacyjnego dla 9-letniej córki . Problem w tym że my korzystamy z tych gdzie jest bardzo dużo rehabilitacji ruchowej - syn ma MPDZ,jej córeczka z kolei ma problemy natury psychiczne i intelektualnej. Myślałam o CTP w Koszalinie  ale wyczytałam ,że opnie są różne i jeszcze terminy - tylko letnie . Może ktoś z Was zna ośrodek godny polecenia gdzie większy nacisk jest położony na terapię intelektualną. Pozdrawiam .

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Online myszek

• User z prawami do pisania
  • Gadacz
Poszukiwania turnusu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2007, 07:37:43 pm »
Viola mama Patryka 21 lat autyzm, upośledzenie i inne...

Offline zija

• Raczkujący Gadacz
    • http://dzieciom.pl\4687
Poszukiwania turnusu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 08, 2007, 10:17:24 pm »
może twoja znajoma powinna zastanowić się nad wstąpieniem do burego misia
www.buremisie.org.pl
tam może pomogą jej wybrać turnus dla córki
kamila 22l porażenie mózgowe  i epi wygasła

Offline MAGDA BUDEK

• Raczkujący bywalec
  • **
Poszukiwania turnusu
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2008, 06:44:08 pm »
Dopiero teraz dostałam decyzję o dofinansowaniu do turnusu. Szukam wolnych miejsc i nic, wszystko zajęte do końca roku! Chcę jechać gdzieś blisko bo to nie ta pora roku żebym jechała gdzieś daleko - zaraz jakieś choróbsko i konieczność powrotu do domu. Tak mnie załatwiły panie w PCPR. Czy może któraś z Was ma zaklepany jakiś termin w okolicach centralnej Polski a jednak nie jedzie? Chętnie skorzystam . Dodam że chodzi o 2 dzieci niepełnosprawnych z opiekunem.
Aldona 18lat(mpdz, epi ),Mateusz 15 lat,Marta 8 lata (całościowe zaburzenia ze spektrum autyzmu, epi ''uśpiona'')

cieply

• Gość
Poszukiwania turnusu
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2008, 10:36:19 pm »
a może byłaby pani  zainteresowany zamieszkaniem w okolicach ośrodka Zabajka na czas turnusu i dochodzić na rehabilitację, ponoć w ten sposób łatwo się dostać.

Offline MAGDA BUDEK

• Raczkujący bywalec
  • **
Poszukiwania turnusu
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 06, 2008, 01:39:51 pm »
Uff. Dziękuję ale pozostawiałam namiary w ośrodkach i udało się . Ktoś zrezygnował i my ''wskoczyliśmy'' na ich miejsce.
Aldona 18lat(mpdz, epi ),Mateusz 15 lat,Marta 8 lata (całościowe zaburzenia ze spektrum autyzmu, epi ''uśpiona'')

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach