Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Jeśli uważasz że serwis Dar Życia jest potrzebnym miejscem Wesprzyj nas. Chcemy reaktywować serwis, dostosować graficznie i technicznie do aktualnych standardów, ale potrzebujemy Twojego wsparcia. Dziękujemy za wsparcie.

Autor Wątek: Bielmo rogówki  (Przeczytany 3718 razy)

Marlena

• Gość
Bielmo rogówki
« dnia: Wrzesień 19, 2007, 10:46:17 pm »
Witam,
Mój synek ma bielmo rogówki, ma 2-latka i urodził się z tą wadą, jeżdziliśmy do wa-wy do profesora Prosta, to jest świetny okulista ale niestety nie może robić przeszczepów takim maluchom, niewiem gdzie indziej szukać pomocy, czy poprzez jakąs fundację czy gdzieś w świecie?
Pozdrawiam

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Marlena

• Gość
Bielmo rogówki
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2007, 10:54:22 pm »
Cześc
Mam na imię Marlena, moj synek Fabiuś urodził się z wadą wrodzoną oka prawego-bielmo rogówki
Bardzo bym chciała nawiązać kontakt z mamai takich dzieci, jeśli tu zawitają.A może znacie kogoś takiego, Moim marzeniem jest poprawić mu oczko za ni pójdzie do szkoły z tego co wiem to powinien miec przeszczep rogówki przed ukończeniem 5-ego roku życia bo inaczej nie będzie widział. Szukam pomocy i kontaktów, mogą być z zagranicy.Słyszałam o odessie ale nigdzie nie mogę znależć namiaru na tą klinikę.
Pozdrawiam

cwitomek

• Gość
Bielmo rogówki
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 01, 2008, 08:06:43 pm »
Witajcie
Mój synek ma również bielmo całkowite oka lewego oraz częściowe oka prawego, przez co widzi słabo. Na kontrolę jeździmy do CZD w Warszawie do dr Juszko. Ostatnio wdowiedzieliśmy się, że najlepszym specjalistą od przeszczepów rogówek u dzieci jest jakiś prof. chyba z Zabrza, tyle że wyleciało mi z głowy jego nazwisko. Spróbuję zadzwonioć do CZD i jeszcze raz uzyskać to nazwisko. A czy Wy macie jakieś informacje, jak ten problem rozwiązać?
Pozdrawiam

(c) 2003-2018 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach