Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Usługi detektywistyczne tylko  ze sprawdzonym biurem Detektyw Warszawa polecamy tego detektywa.

Autor Wątek: Zamierzam kupić pierwsze, konkretne buciki synkowi  (Przeczytany 3237 razy)

Offline Nefretete

• Raczkujący bywalec
  • **
Zamierzam kupić pierwsze, konkretne buciki synkowi
« dnia: Sierpień 30, 2007, 09:57:35 pm »
Witam!
Już od dawna zamierzam kupić pierwsze, konkretne buciki synkowi i głowię się jakie kupić, żeby były odpowiednie?
Dziecko jeszcze samo nie chodzi( 1,5 roku),ale za rączki chodzi szybko i pewnie. Czytałam troche na forum odnośnie wytycznych co do butów,ale niewiem z jakiej firmy najlepiej kupić? Bartek, Postęp? U ortopedy byłam tylko raz jak miał 3 m-ce na USG bioderek i było wszystko ok. Niewiem czy przed kupnem butów równiez powinnam go odwiedzić? Tzn nawet bym chciałam, tylko że czekanie na terminy mnie przeraża, już chyba wcześniej wolę coś kupić. Poradzcie proszę.

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Offline Monika F

• Podglądacz
  • *
bucilki
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2007, 11:04:14 am »
Nam rehabilitantka (rehabilitowaliśmy z MPD) poleciła buciki Naturino - baardzo drogie są.
Mała chodzi też w Bartkach.
Generalnie zasada jest taka: pod polcami w miarę miękko ( żeby się swobosnie zginały), mają być za kostkę i trzymać kostkę sztywno.
Ta sama firma potrafi mieć idealne buciki jak i słabe ( np Naturino). Człowiek się wykosztuje i słyszy że za miękkie w pięcie.

Pozdrawiam
Monika F mama Ali 2,5 roku (wyrehabilitowana z MPD teraz z wadami postawy walczymy)

Mulesia

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 31, 2007, 12:40:50 pm »
Ja również kupuję "Bartka". Mój synuś nosi buty tej firmy od czasu, gdy zaczął sam chodzić ( też miał wówczas ponad półtora roku ). Buty oglądał wówczas ortopeda, podczas wizyty kontrolnej i stwierdził, że są b. dobre. Od tego czasu jesteśmy wierni tej firmie. Syn ma teraz 6 lat.

Offline Ulka

• User z prawami do pisania
  • Rozgadany Weteran
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 31, 2007, 09:38:10 pm »
Ja tez polecam Bartki, to prawda że drogie, ale warto
teraz takie sandałkowe na paski (ale powyżej kostki) wnuczek bedzie nosił jako kapcie po domu
Ogladało go dwóch ortopedów, jeden już zalecał sztywne ortopedyczne
drugi pozwolił na Bartki i widać że dobrze się sprawdzają
Ulka-Darek30mpdz & Magda31 &   wspomnienia

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach