Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Dar Życia poleca Kalendarz ze zdjęciami oraz Foto Karty, powołując się na nasze forum otrzymają Państwo rabat w postaci darmowej wysyłki PREZENTÓW. Kod rabatowy to słowo DAR ŻYCIA a strony to Foto Karty oraz Kalendarze ze zdjęciami

Autor Wątek: Badanie kału  (Przeczytany 3965 razy)

Offline sylwunia

• Nowy użytkownik
  • *
Badanie kału
« dnia: Czerwiec 04, 2007, 05:19:07 pm »
witam
robiłam dla syna badanie -resztki pokarmowe z kału bo cały czas robi bobki jak króliczek i wyszło że ma dośc liczne kulki tłuszczu.Gdzie nie czytam jak w kale jest tłuszcz to jest lużny stolec.Czy ktoś sie spotkał z takimi  objawami,i co to moze byc?
Chlorki potu wynik był robiony w pazdzierniku był dobry,teraz bede powtarzac.  :cry:

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Offline Karina137

• Raczkujący Gadacz
Badanie kału
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2007, 06:59:19 pm »
O tego typu objawach słyszałam, że mogą być w celiakii. Robiłaś p/ciała p/endomysium? A HDL, LDL i triglicerydy we krwi?
A może mały zjada za dużo tłustych rzeczy a za mało błonnika?
Zmieńcie dietę i powtórzcie kiedyś badania, jeśli wyjdą złe to pójdźcie do gastrologa.
Pozdrawiam
Karina

Offline sylwunia

• Nowy użytkownik
  • *
Badanie kału
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2007, 07:12:27 pm »
celiake ma wykluczona , mój syn tłustego nie jada bo nie lubi , za mięsem tez nie przepada, słodycze ma ograniczone.Zato lubi surówki. Badanie miał robione 3 razy, w tygodniowych odstępach zawsze był zły wynik.Do gastrologa mam za 2 tyg.Jutro c
hlorki potu na mukowiscydoze.
Pozdrowienia

kasiape

• Gość
Badanie kału
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 05, 2007, 12:53:08 pm »
:kw: u mojego syna też sie to powtarza, ale to wynika z zaparć, z braku ruchu, z tego jak gryzie! Jedrekma 9 lat ale akurat "to" nigdy mi nie spędzało snu z powiek :oops:
miał robione chlorki jako roczniak - nie jest chory na mukowiscydozę.

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach