Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Dar Życia poleca Kalendarz ze zdjęciami oraz Foto Karty, powołując się na nasze forum otrzymają Państwo rabat w postaci darmowej wysyłki PREZENTÓW. Kod rabatowy to słowo DAR ŻYCIA a strony to Foto Karty oraz Kalendarze ze zdjęciami

Autor Wątek: Sploty naczyniowe obu komór poszerzone ???  (Przeczytany 6237 razy)

Offline liliana29

• Raczkujący bywalec
  • **
Sploty naczyniowe obu komór poszerzone ???
« dnia: Listopad 28, 2006, 07:36:49 pm »
Mam pytanie ja jestem mama 5 letniej córeczki z porazeniem mózgowym ale moje pytanie nie mnie bedzie dotyczyc ..udzielałam sie na forum o ciazy poniewaz sama oczekiwalam na drugie dziecko ktore szczesliwie przyszlo na swiat zdrowe ale byla tam tez dziewczyna ktorej synek urodzil sie w zamartwicy i teraz ona chcialaby wiedziec co oznacza ze te sploty naczyniowe sa powiekszone ja sprawdzalam na USG m,ojej córeczki i mimo ze ona ma MPD to te sploty u niej byly prawidlowe miala tylko dyskretny obrzek mózgu a u synka tej dziewczyny te sploty sa powiekszone a nikt jej nie poinoformowal co to moze oznaczac choc kazdy lekarz zwracva na to uwage ... chce jej pomóc bo byc moze potrzebna jej bedzuie rechabilitacja a ona jest nieswiadoma za info z góry dziekuje
Liliana mama 8 letniej Marysi z MPD i Maji (3 lata)

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach