Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Jeśli uważasz że serwis Dar Życia jest potrzebnym miejscem Wesprzyj nas. Chcemy reaktywować serwis, dostosować graficznie i technicznie do aktualnych standardów, ale potrzebujemy Twojego wsparcia. Dziękujemy za wsparcie.

Autor Wątek: Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze  (Przeczytany 2494 razy)

Offline edytkax

• User z prawami do pisania
  • Raczkujący bywalec
  • **
    • http://wiktor.orge.pl
Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze
« dnia: Maj 24, 2006, 02:28:46 pm »
Szukam informajci na temat tego ośrodka. Oczywiście dzowniłam tam i dużo juz wiem ale chciałabym usłyszeć opinie osób które być moze tam przebywały.

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2006, 06:18:44 pm »
edytkax

Dla ułatwienia podam namiary na stronę www
Świętokrzyskie Centrum  Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze
Czarniecka Góra 43
26-200 Stąporków

Czy o to Centrum chodzi?
Zródło
W Świętokrzyskim Centrum Rehabilitacji, które powstało w miejscu dawnego zakładu przyrodoleczniczego, otwarta została w tym roku kryta pływalnia z prawdziwego zdarzenia. Duży basen o długości 25 m, mniejszy dla dzieci, a także sauna dostępne są dla wszystkich chętnych. Za godzinę zegarową na basenie dorośli płacą 6 zł, dzieci 4 zł. Dyrektor Jerzy Chojnacki zapowiada w najbliższym czasie uruchomienie jacuzzi.

Centrum dysponuje też krytym hipodromem. Półgodzinna jazda na hucułokoniku (skrzyżowanie konia polskiego z huculskim) pod okiem instruktora kosztuje 10 zł. W Centrum każdy może zamówić całodzienne wyżywienie za 18 zł. Ogólnodostępny jest także park z ławeczkami z oparciem w kształcie łabędzi i parking przy wjeździe. - Trzeba jednak pamiętać, że się jest na terenie szpitala - zastrzega dyrektor Chojnacki.

Wille i domki czekają na letników

W Centrum nie można zatrzymać się na noc. Ze znalezieniem wolnego pokoju i łóżka w Czarnieckiej Górze nie powinno być jednak problemu.
Pozdrawiam :))
"Starsza Wiosenna Miotełka"

Offline edytkax

• User z prawami do pisania
  • Raczkujący bywalec
  • **
    • http://wiktor.orge.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2006, 07:19:03 am »
tak, to o to centrum chodzi, widziałam już tę strone, chciałam tylko usłyszeć opinie mam bywających tam ;)

(c) 2003-2019 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach