Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Dar Życia poleca Kalendarz ze zdjęciami oraz Foto Karty, powołując się na nasze forum otrzymają Państwo rabat w postaci darmowej wysyłki PREZENTÓW. Kod rabatowy to słowo DAR ŻYCIA a strony to Foto Karty oraz Kalendarze ze zdjęciami

Autor Wątek: poszukuję informacji!!  (Przeczytany 3089 razy)

Offline kinga34

• User z prawami do pisania
  • Raczkujący Gadacz
poszukuję informacji!!
« dnia: Styczeń 27, 2006, 04:16:53 pm »
Kochani trudno mi znależć dokładniejsze informacje dotyczące zaburzenia przewodnictwa śródkomorowego!!!
Interesują mnie objawy, rokowania i sposób na poprawę funkcjonowania serca, powiązania z innymi chorobami i wogóle wszystko w tym temacie!!!
Próbowałam  na wyszukiwarce ale niewiele znalazłam...
Dzięki!
Kinga-Aga l.19, Daria l.16(Epi!) i Fifi l.8 (wspomnienia

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
poszukuję informacji!!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2006, 05:43:32 pm »
Kinga zerknij w google
tutaj >>>
Sporo jest info. na hasło : zaburzenia przewodnictwa śródkomorowego
Może znajdziesz to czego szukasz ?
Pozdrawiam :))
"Starsza Wiosenna Miotełka"

Offline kinga34

• User z prawami do pisania
  • Raczkujący Gadacz
poszukuję informacji!!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2006, 06:11:00 pm »
Gaguniu!dziękuję ci bardzo!!!
Kinga-Aga l.19, Daria l.16(Epi!) i Fifi l.8 (wspomnienia

Offline dana

• Raczkujący Gadacz
sara
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2006, 08:35:31 pm »
Witam i prosze o informacje na temat nowej metody zamykania  malych vsd bez operacji na otwartym sercu.Dowiedzialam sie ze jest taka mozliwosc ,zabieg taki mozna przeprowadzic gdy dziecko bedzie troche starsze okolo 4 roku zycia .Moja corka Sara urodzila sie z ZD .W szpitalu nie stwierdzono problemow z sercem.Genetyczne badania wykazaly ze Sara ma 47xx21Trisomy21i ma wade serca vsd 3 male otwory ,po rocznym podawaniu Lanoxinu Frusolu pozostal jeden.Po dziszejszym badaniu Echa serca nie stwierdzono poprawy jest tak jak rok temu 5mm.Jest nadzeja na samoistne zamkniecie albo zycie z takim serce ,operacja na otwartym sercu nie jest konieczna Sara rozwija sie w normach .Dzisaj dowiedzalam sie o tej nowej metodzie ,prosze o informacje ,adresy pozdrowienia  Iwona.
odrobinka miłości
Dana -mama Sary z ZD.5.lat.

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach