Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Jeśli uważasz że serwis Dar Życia jest potrzebnym miejscem Wesprzyj nas. Chcemy reaktywować serwis, dostosować graficznie i technicznie do aktualnych standardów, ale potrzebujemy Twojego wsparcia. Dziękujemy za wsparcie.

Autor Wątek: "Zawartość" szczepionek  (Przeczytany 8391 razy)

Offline comboni

• Nowy użytkownik
  • *
"Zawartość" szczepionek
« dnia: Lipiec 04, 2005, 12:46:02 pm »
Jeśli ktoś z Was interesował się tematem szczepień - czy szczepić/czym szczepić itd. to wie jak temat jest duży. Ja nim się interesuję ze względu na moją 2.5 mies. córkę.....

Znalazłem w sieci coś, co moim zdaniem jest bardzo ważną informacją.

"Ministerstwo Zdrowia przyznało, że w Polsce są dopuszczone do obrotu i stosowania szczepionki produkowane z użyciem hodowli linii komórek diploidalnych ludzkich pochodzenia płodowego.
Mowa o szczepionkach przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu A - Havrix (producent GlaxoSmithKline) i Vaqta (producent MSD) wytwarzanych z użyciem linii komórek MRC-5 oraz szczepionkach skojarzonych przeciwko odrze, śwince i różyczce MMR II (producent MSD) i PRIORIX (producent GlaxoSmithKline), które są wytwarzane z użyciem linii komórek WI-38.

Szczepionki przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu A są szczepionkami zalecanymi, czyli ich stosowanie jest dobrowolne, zaś szczepionki skojarzone przeciw odrze, śwince i różyczce od 2004 roku są stosowane w ramach szczepień obowiązkowych. Obecnie minister zdrowia zakupił szczepionkę PRIORIX.

Jak poinformowano nas w resorcie zdrowia, linie komórkowe, z użyciem których produkowane są funkcjonujące na naszym rynku szczepionki, "wywodzą się z pojedynczych komórek pobranych w latach 60. z płodów ludzkich, a następnie przechowywanych i mnożonych w bankach tkanek".

MRC-5 i WI-38 - to linie komórkowe uzyskane w Stanach Zjednoczonych i w Anglii na bazie komórek pobranych w latach 60. minionego stulecia z ciał kilkunastotygodniowych dzieci zabitych w wyniku tzw. aborcji."

Źródło:
http://www.life.net.pl/?a=pages&id=44

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Offline sonia

• User z prawami do pisania
  • Rozgadany Weteran
    • Dar Życia
"Zawartość" szczepionek
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2005, 12:53:34 pm »
Wtaj na Darze. Dziękuję za kolejne informacje.
To KANIBALIZM w extra wydaniu.

wcześniej także pisałam o "kanibalizmie":

W całości
Barbarzyństwo pod płaszczykiem nauki - Nasz Dziennik Poniedziałek, 1 marca 2004, Nr 51 (1850)
Beata Andrzejewska

Pamiętam też 2 artykuły tej redakcji o stosowaniu embrionów ludzkich przy produkcji szczepionek w Polsce. (stosowano 20lat taki proceder)!!!!! -zakrawa to na kanibalizm, za ktory  nieświadomi rodzice w dodatku płacili (płacąc za szczepionki)
Publikowałam je w całości na forum SDSI w dziale szczepionki na starym forum (szukaj "Archiwum" SDSI
Całość skandalu: tutaj
Nasz Dziennik 12 sierpnia 2002, Nr 187 (1380) i 31 sierpnia-1 września 2002, Nr 203 (1396)

całość wspomnianego procederu: "Do produkcji szczepionek wykorzystuje się komórki pobrane z ciał abortowanych dzieci. Przedsiębiorstwo : Holokaust nienarodzonych"

Holokaust nienarodzonych
Nasz Dziennik, Poniedziałek, 12 sierpnia 2002, Nr 187 (1380)i 31 sierpnia-1 września 2002, Nr 203 (1396) - były dostępne w linkach: cz1 i tutaj

Natomiast firmy farmaceutyczne mają prawny i moralny obowiązek informowania użytkowników o użyciu komórek ludzkich płodów do wytwarzania szczepionek.

Łatwo też nawiązać reflekjsję do innego wątku o szczepieniach
Tam gdzie warto dotrzeć, nie ma dróg na skróty.
Sonia, mama Moniki z zD- 19,10l. , Domowa terapia

(c) 2003-2019 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach