Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Jeśli uważasz że serwis Dar Życia jest potrzebnym miejscem Wesprzyj nas. Chcemy reaktywować serwis, dostosować graficznie i technicznie do aktualnych standardów, ale potrzebujemy Twojego wsparcia. Dziękujemy za wsparcie.

Autor Wątek: Sick Kids - szpital w Toronto  (Przeczytany 4350 razy)

Offline martek40

 • User z prawami do pisania
 • Aktywny Gadacz
 • *****
 • Wiadomości: 890
Sick Kids - szpital w Toronto
« dnia: Marzec 22, 2005, 10:49:55 pm »
About Sick Kids

Szpital dla Chorych Dzieci jest jednym z największych pediatrycznych akademickich centrów naukowych na świecie. Posiada międzynarodową reputację dzięki doskonałości opieki zdrowotnej, badań naukowych i nauczania.
Jako miejscowy szpital, Szpital dla Chorych Dzieci zapewnia opiekę zdrowotną dzieciom w Toronto. Ale ponad połowa pacjentów przybywa spoza miasta. Przybywają z innych części Kanady i z całego świata.

Kim jesteśmy
Dzieciństwo jest szczególnym I wyjątkowym etapem życia. Na szczęście wiele dzieci przechodzi przez ten etap bez poważniejszych chorób, najwyżej z kilkoma sińcami i zadrapaniami. Ale dla tych, w których życiu pojawiła się groźny uraz czy choroba, powstał Szpital dla Chorych Dzieci (The Hospital for Sick Children).

Od 1875, dzięki Szpitalowi dla Chorych Dzieci, nastąpiło wiele dziecięcych wyzdrowień, a życie milionów dzieci zmieniło się w wyniku tego na lepsze. Wyjątkowa opieka nad pacjentem, badania i edukacja pomogły Szpitalowi stać się jednym z najlepszych ośrodków zdrowia dziecięcego na świecie.

Od najwcześniejszych dni Szpitala dla Chorych Dzieci ludzie różnorodnych profesji przyczyniają się dla dobra Chorych Dzieci. Dzięki swojej hojności, stali się naszym głównym źródłem finansowania badań, nowego sprzętu i renowacji; tego wszystkiego, na co nie łoży rząd. Dzięki tym funduszom, szpital pozostaje jednym z czołowych centrów pediatrycznych.

Polityka prywatności Fundacji Chorych Dzieci
Fundacja Chorych Dzieci dba o zachowanie prywatności dobroczyńców. Cenimy zaufanie dobroczyńców i zdajemy sobie sprawę, że zachowanie tego zaufania wymaga od nas otwartości i odpowiedzialności w kwestii traktowania informacji, które zdecydowali się Państwo nam ujawnić.

Wasza darowizna pomaga zapewnić kontynuację działań w celu zapewnienia najlepszej opieki zdrowotnej dla dzieci, poprzez finansowanie badań medycznych, sprzętu, edukację i inne szczególne inicjatywy. W celu zagwarantowania tych działań, zbieramy i używamy osobowych danych.

Dane osobowe
Danymi osobowymi jest każda informacja, która może być użyta do wyróżnienia, identyfikacji czy kontaktu z określona osobą. Ta informacja może zawierać prywatne opinie czy przekonania, a także fakty związane z daną osobą. Biznesowe dane kontaktowe i pewne ogólnie dostępne informacje, takie jak nazwiska, adresy i numery telefonów drukowane w książce telefonicznej, nie są uważane za dane osobowe.

Polityka prywatności
Fundacja Chorych Dzieci respektuje prywatność naszych darczyńców; nie sprzedajemy, wypożyczamy czy handlujemy listami darczyńców. Zbieramy, używamy i ujawniamy dane osobowe jedynie w celu przetwarzania datków, informowanie darczyńców o działalności Szpitala Chorych Dzieci, i proszenia o ich wsparcie naszej misji poprawiania zdrowia dzieci. Każdy, od kogo zebrane zostały informacje, ma prawo oczekiwać, że będą one z uwaga chronione i że jakiekolwiek ich użycie wymaga jego zgody. Oferujemy naszym darczyńcom i przyszłym darczyńcom liczne opcje prywatności, włączając opcję ograniczenia lub zaniechania przyszłych kontaktów.

Nasi pracownicy podpisują zobowiązanie zachowania poufności, istnieją też zabezpieczenia, żeby zapewnić, by informacja nie była dostępna, ujawniana i przekazywana w szerszym zakresie niż jest to konieczne dla osiągnięcia celów, w których została zebrana. Zapewniamy również bezpieczeństwo danych, oraz że nie zostaną one zagubione lub utracone. Osoby prywatne mają dostęp do swoich danych w każdej chwili, w celu upewnienia się, że są one prawidłowe i aktualne. Mogą je również zmieniać.

Strona internetowa
Używamy szyfrowanych protokołów i bezpiecznych stron, by chronić dane osobowe i inne informacje, które są przekazywane wraz z darowizną w trybie online lub zakupem internetowym. Nasze oprogramowanie jest na bieżąco udoskonalane dla maksymalnej ochrony takich informacji.

cdn

W imieniu zainteresowanych rodziców Dzieci - Darów składam serdeczne podziękowania Pani Marcie Legutko za pomoc w tłumaczeniu.

Pan Rajek

 • to weteran
 • polecający usługi
 • *******

Offline sonia

 • User z prawami do pisania
 • Rozgadany Weteran
 • *******
 • Wiadomości: 25627
  • Dar Życia
Sick Kids - szpital w Toronto
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2005, 10:56:14 am »
Dziękuję za powyższe informacje.
Czy można prosić o źródło tłumaczonych materiałów?
http://www.sickkids.on.ca
Tam gdzie warto dotrzeć, nie ma dróg na skróty.
Sonia, mama Moniki z zD- 19,10l. , Domowa terapia

 

(c) 2003-2019 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach