Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Jeśli uważasz że serwis Dar Życia jest potrzebnym miejscem Wesprzyj nas. Chcemy reaktywować serwis, dostosować graficznie i technicznie do aktualnych standardów, ale potrzebujemy Twojego wsparcia. Dziękujemy za wsparcie.

Autor Wątek: Ciekawe strony psychologiczne  (Przeczytany 4530 razy)

Offline sonia

 • User z prawami do pisania
 • Rozgadany Weteran
 • *******
 • Wiadomości: 25627
  • Dar Życia
Tam gdzie warto dotrzeć, nie ma dróg na skróty.
Sonia, mama Moniki z zD- 19,10l. , Domowa terapia

Pan Rajek

 • to weteran
 • polecający usługi
 • *******

Offline Emilianka

 • User z prawami do pisania
 • Wyjadacz
 • *****
 • Wiadomości: 3124
Ciekawe strony psychologiczne
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2007, 08:19:10 am »
Nowa audycja o psychologii w Radiu Kampus

Chcąc przybliżyć społeczności studenckiej różnorodność zagadnień psychologicznych pracownicy Wydziału Psychologii UW przygotowali cykl audycji, w których zaproszeni goście - w szczególności wykładowcy Wydziału Psychologii - w ciekawy i przystępny sposób opowiadać będą o psychologicznych aspektach różnych zjawisk. Godzinne audycje nadawane będą w każdy wtorek o godz. 20.00 w Akademickim Radiu Kampus.

"Psychologia jest nauką obejmującą bardzo wiele obszarów ludzkiego życia i ciągle się rozwijającą - mówi Aleksandra Nabiałek z zespołu pełnomocnika dziekana ds. Promocji Wydziału. - Stawiając pytania i szukając na nie odpowiedzi w badaniach empirycznych i działaniach praktycznych, psychologowie próbują poznać i zrozumieć, już znane i coraz to nowe obszary funkcjonowania człowieka. I właśnie w celu przybliżenia różnorodności tych zagadnień psychologicznych stworzyliśmy naszą audycję".

Opierać się ona będzie na rozmowach naukowców i ich gości. Poruszane tematy dotyczyć będą m.in. zagadnieniu uczenia się, globalizacji, kontroli emocji, motywacji. Rozmowy prowadzi Anna Żukowska z Centrum Otwartej Multimedialnej Edukacji UW (COME UW).


W najbliższy wtorek mgr Mateusz Hędzelek i Paulina Wnukiewicz opowiedzą o psychologicznym funkcjonowaniu osób nazywanych Dorosłymi Dziećmi Alkoholików (DDA).Radio Kampus odbierać można na częstotliwości 97,1 FM lub w Internecie.
http://radiokampus.waw.pl/radiokampus_sc.html
 

PAP - Nauka w Polsce, Katarzyna CzechowiczZe strony Wydziału Psychologii UW

Od 21 sierpnia, w każdy wtorek o godzinie 20.00, Wydział Psychologii UW prowadzi godzinną audycję radiową w Akademickim Radiu Kampus.

Audycja ma charakter publicystyczny i jest zatytułowana KIERUNEK PSYCHOLOGIA. W jej trakcie profesorowie, doktorzy i magistrzy z Wydziału Psychologii UW i zaproszeni goście opowiadają o różnych dziedzinach psychologii. Rozmowy prowadzi Anna Żukowska z Centrum Otwartej Multimedialnej Edukacji UW (COME UW).

Zapraszamy do słuchania: 97,1 lub w internecie http://radiokampus.waw.pl/radiokampus_sc.html  

w każdy wtorek o godzinie 20.00

 

(c) 2003-2019 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach