Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Dar Życia poleca Kalendarz ze zdjęciami oraz Foto Karty, powołując się na nasze forum otrzymają Państwo rabat w postaci darmowej wysyłki PREZENTÓW. Kod rabatowy to słowo DAR ŻYCIA a strony to Foto Karty oraz Kalendarze ze zdjęciami

Autor Wątek: Kliniki, specjaliści, operacje - nasze opinie  (Przeczytany 29996 razy)

Offline Agata

• Raczkujący Gadacz
    • http://www.bobasy.pl/kamilek2003
Kliniki, specjaliści, operacje - nasze opinie
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 17, 2008, 05:15:47 pm »
Witam,
poszukuję info dot. kliniki Okulistycznej na Chmielnej w Lublinie oddział dziecięcy. Mój Kamilek ma się tam położyć na kilka dni na próbę (kolejną) przepłukiwania kanalika łzowego. Ma mieć też badania oczu porobione. Termin mam już na poniedziałek tj. 23 czerwca więc jakby ktoś mógł coś podpowiedzieć. Skontaktować się mam z p. dr Chibowską (nazwisko usłyszałam przez tel. więc mogłam przekręcić). Chodzi mi o info czy matka może być z dzieckiem na noc, czy dostanie łóżko czy ma sobie wziąć karimatę , czy jest lodówka na oddziale itp. różne przydatne informacje. Będę wdzieczna za wszelkie informacje gdyż nigdy nie byłam w tej klinice i nie wiem jakie zwyczaje tam panują.
Dzięki pozdrawiam
"Wypłyń na głębię" Kamil 8 lat zD i Kacper 14,5

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

kasiape

• Gość
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 17, 2008, 05:23:55 pm »
Agata, nie znam nikogo kto by tam był, podaję Ci adres strony Kliniki
http://www.am.lublin.pl/i_klinika_okulistyki_id_135.html
myślę, że spokojnie możesz tam zadzwonić i zapytać!
jest też lista zatrudnionych lekarzy  :D

Offline Agata

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 17, 2008, 10:07:40 pm »
Dzięki Kasiape, wiem, czytałam ale wiesz chodzi mi o takie info dot. pobytu matki w oddziale, to może cąłkiem inaczej wyglądać z punktu widzenia kogoś kto tam był z dzieckiem, pielęgniarki mogą wszystkiego nie powiedzieć przez telefon ale oczywiście zamierzam tam zadzwonić. Dzięki za wsparcie  :love1: .

kasiape

• Gość
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 17, 2008, 10:11:35 pm »
Agata, wiem, wiem! nie ma to jak ktoś opowie :D
na pewno jeśli ktoś był - to się odezwie!

Offline Agata

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 17, 2008, 11:01:49 pm »
No właśnie, a ja tak późno napisałam o tym, bo dzisiaj się dowiedziałam że w poniedziałek mam tam być! Wczoraj u lekarki (prywatnie) a dzisiaj już termin ustalony! No, zobaczymy jak to będzie!
Bo wiesz, ja znam tylko tak prawie od podszewki Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie, gdzie mieszkałam (w hotelu) przez cztery miesiące. Mój Kamilek leżał na Onkologii (białaczka) i tam wtedy czułam się jak w domu. Pełen profesjonalizm ze strony lekarzy no i oczywiście pielęgniarek. Trzeba się dostosować do rygoru panującego na oddziale, ale czego się nie robi dla dobra dziecka! Naprawdę można i trzeba oddać dziecko w ręce tych specjalistów i modlić się o cud uzdrowienia. Nam się udało i napewno w dużej mierze jest to zasługa tamtejszych lekarzy. Wcześniej poznałam oddział Noworodkowy, Niemowlęcy, Intensywnej Terapii i potem jeszcze Laryngologiczny. Chylę czoła całemu temu szpitalowi i jestem spokojna gdy moje dziecko ma tam jechać czy zostać czy być poddane jakiemuś zabiegowi. Polecam, choć nie życzę nikomu pobytu w szpitalu, oczywiście.

Offline Agata

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 25, 2008, 12:30:32 pm »
Witajcie!
Jestesmy już PO czyli po przepłukaniu kanalików łzowych u Kamilka. Ma być wszystko OK.
Otóż, jeżeli mogę coś komuś podpowiedzieć, odnośnie Kliniki Okulistycznej na Chmielnej w Lublinie oczywiście Oddział Dziecięcy, to jest tak:
- matka może zostać na oddziale za opłatą 25,-zł, a z wyżywieniem 35,-zł, dostaje łóżko z pościelą i śpi obok łóżeczka dziecka. Przy sali jest łazienka dla dzieci (brodzik, wc, umywalka) z której mogą także korzystać matki przebywające z dzieckiem.
- na oddziale jest kuchenka (stołówka) gdzie wszyscy przy stolikach jedzą posiłki. Jest lodówka dla pacjentów, kuchenka mikrofalowa, czajnik do dyspozycji matek (ten oddział dziec. sąsiaduje z salami kobiecymi dla dorosłych i pacjentki też korzystają z tej stołówki). Na stołówce jest tv i dzieci oglądąły dobranockę.
- klinika profesjonalna, przed znieczuleniem przychodzi anestezjolog, pyta o wszystko, po zabiegu też przychodzi ponownie i sprawdza kondycję dzieci
- lekarz operujący też informuje o wszystkim
- pielęgniarki bardzo troskliwie zajmują się dziećmi (np. dziecko na czczo a matka ma zjeść śniadanie, wtedy pielęgniarka zostaje przy dziecku, a matka sama idzie jeść do stołówki, żeby ono nie widziało bo głodne)
- tam są przeprowadzane inne "poważniejsze" operacje np. zez, nasza była "tylko" przepłukaniem kanalików
- dzień przed zabiegiem przychodzi pediatra z pobliskiego DSK i bada dokładnie dziecko i przeprowadza dokładny wywiad z matką odnośnie wcześniejszych chorób dziecka
- wszystko profesjonalnie, fachowo, troskliwie, czyściutko na salach, zabytkowy stary budynek ale wewnątrz nowocześnie, pastelowe kolory, płytki dopasowane w łazience itp.

A czy nasze oczko się przepłukało, to się okaże dopiero po jakimś czasie, narazie jest ok.
Dziękuje i pozdrawiam

kasiape

• Gość
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 25, 2008, 01:54:03 pm »
Agata, i już wiadomo jak jest w Lublinie  :D  :D
dzięki  :kw:

beacia

• Gość
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 29, 2008, 11:56:46 pm »
Proszę o jakieś wiadomości na temat Kliniki Neurologii przy CZD w Warszawie. Będę bardzo wdzięczna za każdy sygnał

mamaronja

• Gość
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 30, 2008, 08:51:55 am »
Raz tam byłam - dowiedziałam się takich rzeczy, że tylko się zastrzelić, po czym badanie nic nie wykazało... :D
Żle o tej klinice mówią nie tylko rodzice, ale też lekarze.

beacia

• Gość
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 30, 2008, 12:10:08 pm »
Dzięki za odpowiedź. Chodzi mi o to czy był już ktoś ze zdiagnozowanym dzieckiem na tzw. pogłębionej diagnostyce

cwitomek

• Gość
Szpital w Trzyńcu, Czechy
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 31, 2009, 04:16:11 pm »
Witam wszystkich
Czy może ktoś był kiedyś w szpitalu w Trzyńcu? Moje dziecko będzie miało za tydzień tam operację wydłużania ścięgien achillesa oraz przywodzicieli, dlatego szukam jakichkolwiek informacji na temat tego szpitala
Pozdrawiam

JolaO

• Gość
Odp: Kliniki, specjaliści, operacje - nasze opinie
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 22, 2009, 07:25:59 pm »
Proszę o  informacje na temat kardiochirurga dr Sharmy
obecnie pracującego we Wrocławiu

Offline renata

• User z prawami do pisania
  • Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 17, 2010, 08:45:08 pm »
Dizewczyny gdzie w polsce operowac staw biodrowy ?

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 18, 2010, 11:46:24 pm »
Renatko,nie ma mam pojęcia jaka Klinika moze być dobra,ale może poniższy artykuł,coś Ci podpowie.
Gdzie ta osoba mieszka? (orientacyjnie)

http://www.wzdrowymstylu.com.pl/stawy1109.htm

Stawy do wymiany

Rozmowa z dr. n. med. Leszkiem Jungiem, ortopedą,

ordynatorem Oddziału Chirurgii Jednego Dnia,

Reumoortopedii i Chirurgii Kręgosłupa

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie
Pozdrawiam :))
"Starsza Letnia Miotełka"

Offline renata

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 19, 2010, 06:23:23 pm »
gdzies w okolicy czestochowy

Offline Iman85

• Podglądacz
  • *
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 15, 2015, 02:06:33 pm »
Witam.

Czy słyszeliście coś o profesorze Tadeuszu Robaku. Przyjmuje w Łodzi przy szpitalu Kopernika.

Czytałam już opinie w necie ale wciąż szukam kolejnych

Pozdrawian

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach