Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Dar Życia poleca Kalendarz ze zdjęciami oraz Foto Karty, powołując się na nasze forum otrzymają Państwo rabat w postaci darmowej wysyłki PREZENTÓW. Kod rabatowy to słowo DAR ŻYCIA a strony to Foto Karty oraz Kalendarze ze zdjęciami

Autor Wątek: Turnus z dziećmi - jak wyjechać,załatwić turnus z dzieckiem  (Przeczytany 24560 razy)

Offline sonia

• User z prawami do pisania
  • Rozgadany Weteran
    • Dar Życia
Turnus z dziećmi - jak wyjechać,załatwić turnus z dzieckiem
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 16, 2007, 10:12:14 am »
Edytko, ja nawet nie dostałam skierowania na wyjazd-zanim córka nie skończyła 3 lat.
Ale to było dawniej-mysłałam, że teraz coś się zmieniło.Ale nie rozpaczaj, wiele dzieci nie wyjeżdża na turnusy, a żyje i świetnie się rozwija.
Nie licz też na to, że sam turnus pomoże dziecku- to bardziej jest nastawione na relaks rodziców, uspołecznianie dzieci. Rehabilitacja nie jest aż tak ustawiona jakby wymagał stan dzieci.
Tam gdzie warto dotrzeć, nie ma dróg na skróty.
Sonia, mama Moniki z zD- 19,10l. , Domowa terapia

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

basia106

• Gość
Odp: Turnus z dziećmi - jak wyjechać,załatwić turnus z dzieckiem
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 22, 2011, 07:40:36 am »
Wklejam link: http://www.rehabilitacjadzieci.pl/
Mój Mateusz bardzo lubi tam jechać,szkoła podstawowa i gimnazjum na miejscu .Poczytajcie ,Są tam dzieci z całej Polski.Po zgłoszeniu się, czasem trzeba czekać nawet rok.

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach