Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Dar Życia poleca Kalendarz ze zdjęciami oraz Foto Karty, powołując się na nasze forum otrzymają Państwo rabat w postaci darmowej wysyłki PREZENTÓW. Kod rabatowy to słowo DAR ŻYCIA a strony to Foto Karty oraz Kalendarze ze zdjęciami

Autor Wątek: Wózek dla osoby niepełnosprawnej  (Przeczytany 77926 razy)

Offline dorota1

• Raczkujący Gadacz
Wózek dla osoby niepełnosprawnej
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 30, 2005, 12:35:22 am »
Dla dzieci chcących poruszac sie samodzielnie bez względu na wiek polecam wózek Pantera Bambino. wiecej informacji można uzyskać w firmie
APCO Sp zoo ulZnanieckiego14,03-980 Warszawa , tel
(22)671-40-25, fachowe doradztwo, dopasuja najlepszy, dla dziecka.Mozna też pozyskać informacje w FAR fundacji, zajmują się dziecmi na wózkach.

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 30, 2005, 12:50:38 am »
Tu są dyskusje oraz linki do bezpośrednich stron podanych w wątkach:
Wątki o wózkach, sprzęcie rehabilitacyjnym
Pozdrawiam :))
"Starsza Wiosenna Miotełka"

Offline MAKA

• User z prawami do pisania
  • Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 15, 2005, 09:01:52 am »
przeczytałam dokładnie cały watek o wózkach, ale mam jeszcze jedno pytanie, moja córeczka Hania, oprócz niepełnosprawności jest dzieckiem bardzo słabo widzącym (widzi tylko na jedno oczko ok 20 cm przed sobą). Pani z osrodka wczesnej interwencji dla dzieci niewidomych sugeruje, abyśmy kupili wózek w którym mozna wozić mała przodem do nas - zachowując maksymalny kontakt słuchowy. Ten wózek gemini, który opisujecie wydaje się byc super, a może znacie jeszcze inne wózki w których można wozić dzieciaczka przodem do siebie. Chciałabym móc przed zakupem porównać kilka modeli. /Hania potrzebuje tez klina, stabilizatora głowy i pasów 5 punktowych)/

Offline Mama Muminka

• Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #103 dnia: Luty 15, 2005, 10:16:58 am »
Maka,w wózku gemini wszystko to jest.Teraz dostałam też budę,torbę na zakupy pod wózek i ochraniacz na nogi.

Offline mmmj

• Raczkujący bywalec
  • **
    • http://www.majoszka.com
« Odpowiedź #104 dnia: Luty 15, 2005, 02:31:13 pm »
Mamo Muminka , też mam gemini, powiedz mi proszę jak załatwiłaś torbę pod wózek i ochraniacz na nogi, ile to kosztuje?

Offline Mama Muminka

• Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 15, 2005, 03:11:29 pm »
Trzeba zadzwonić pod numer(71)312 18 16 i zamówić. Przysyłają do domu.Przy odbiorze przesyłki się płaci.
BUDKA- 150zł+33zł(vat)
TORBA POD WÓZEK- 50zł+11zł(vat)
POKROWIEC- 150zł+33zł(vat)
RAZEM-427zł
czekałam na przesyłkę 4 dni.

Offline mmmj

• Raczkujący bywalec
  • **
    • http://www.majoszka.com
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 15, 2005, 07:04:16 pm »
Mamo Muminka napisz mi proszę czy warto kupić torbę pod wózek, czy jest solidna i czy zmieszczą sie w niej większe zakupy?
z góry dziękuję

Offline Mama Muminka

• Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #107 dnia: Luty 15, 2005, 07:10:45 pm »
http://www.rehapola.pl/dzieci/geminiopcje.htm
Torba jest fajna ,trochę pomieści,pokrowiec na nogi ładnie uszyty i budka jest super.Wreszcie mam ochronę przed wiatrem.

Offline dorota1

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 15, 2005, 08:05:14 pm »
Firma APPCO z Warszawy poinformowała mnie,że mają wózki aktywne równiez dla dzieci małych 2-3-4-5 letnich i wzwyż .

Offline Raduś

• Raczkujący bywalec
  • **
    • http://smyki.pl/domeny/synek.pl/radus/index.php
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 15, 2005, 10:03:10 pm »
Wózek wyglada swietnie. Bardzo funkcjonalny.Powiedzcie mi ile kosztuje takie cacko?

Offline Mama Muminka

• Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 15, 2005, 10:13:28 pm »
Gemini kosztuje 1800zł

Offline Raduś

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 16, 2005, 10:54:13 am »
Czy te 1800 to dopłata po dofinansowaniu?

Offline Mama Muminka

• Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 16, 2005, 11:01:59 am »
Raduś,nie płacisz nic z wyjątkiem akcesoriów takich jak budka itd.Wózek gemini mieści się w limicie i to jest jego największa zaleta.Nie dość,że jest solidny i wielofunkcyjny to jeszcze tani.

Offline Raduś

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 16, 2005, 11:34:16 am »
To tu mnie pozytywnie zaskoczylaś. Ja mam Quinny ale musi wytrzymać jeszcze 2 lata.ALe bede sie starała wcześniej bo maly rośnie i sie nie zmieści. Tylko jakie duze dziecko sie do niego zmieści?
Dziekuje

Offline Raduś

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 16, 2005, 11:35:15 am »
To tu mnie pozytywnie zaskoczylaś. Ja mam Quinny ale musi wytrzymać jeszcze 2 lata.ALe bede sie starała wcześniej bo maly rośnie i sie nie zmieści. Tylko jakie duze dziecko sie do niego zmieści?
Dziekuje

Offline Mama Muminka

• Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 16, 2005, 11:54:26 am »
Mój wózek ma mi wystarczyć do 4 roku życia,ale myślę,że jak skończy 3 lata to przesiądzie się do samodzielnego wózka,już nawet taki znalazłam.Jest fantastyczny.Raduś,najlepiej jak zadzwonisz pod numer który napisałam wyżej i tam Ci udzielą wszystkich informacji.Zapomniałam jeszcze dodać,że wózek Gemini kosztuje około 1650zł tylko pan,który sprowadzał mi wózek wziął sobie zapłatę za sprowadzenie.Z tego co słyszałam,to te wózki są w dwóch wersjach,mały i duży.Ale  najlepiej jak zadzwonisz tam i dowiesz się już konkretnie jak to wygląda.

Offline karfa

• Podglądacz
  • *
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 19, 2005, 11:15:57 pm »
My mamy kimbe ze statywem i z stolikiem takze w domu zdejmujemy gore i uzywamy jako siedzisko, a w samochodzie jako fotelik do jazdy, dzieki czemu sam uklad jezdny zajmuje malo miejsca. Dlugo szukalam wozka i zastanawialam sie nad tym ze wzgledu na jego wysoka cene. Jestem zadowolona z wyboru, bo w zadnym moj syn nie byl tak ustabilizowany i nie siedzial tak wygodnie, jedyny minus to ciezar i oczywiscie wysoka cena. http://www.ortoservice.com.pl/wozki_dzieciece/wozki_dzieciece.htm

Offline Małgośka

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 25, 2005, 09:43:48 pm »
Cytat: "Mama Muminka"
Raduś,nie płacisz nic z wyjątkiem akcesoriów takich jak budka itd.Wózek gemini mieści się w limicie i to jest jego największa zaleta.Nie dość,że jest solidny i wielofunkcyjny to jeszcze tani.

Mamo Muminka,mam zamiar kupić ten wózek.Czy podtrzymujesz swoją o nim opinię,ze jest solidny,wygodny itd..??
Wczesniej gdzies pisałas jak czytałam,ze trzeba tam zadzwonic i ze czeka sie tylko 4 dni !!!
Poważnie ? To trochę niewiarygodne jak na nasze realia.
Nie żebym Ci nie wierzyła.... :)
Pozdrawiam,mama Kubusia z mpd.

Offline Mama Muminka

• Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 25, 2005, 10:03:34 pm »
4 dni czekałam na akcesoria do wózka takie jak daszek.Na sam wózek czekałam około miesiąca,ale to dlatego,że jeszcze nie zszedł z "taśmy".Dopiero był produkowany.Teraz nie wiem ile trzeba czekać.Natomiast samego wózka nie można u nich kupić ponieważ nie mają umowy z NFZ.Mogą sprowadzić do sklepu,który taką umowę posiada.Z wózka jestem bardzo zadowolona.Idealny do nogi w gipsie. :D Dziecko leży a jednocześnie może jeść,bo można go tak spionizować.Wada - problem zmieścić do samochodu.Części metalowe do bagażnika a siedzisko na przedni fotel.Generalnie jestem bardzo zadowolona z tego wózka.

Offline Małgośka

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 25, 2005, 10:07:59 pm »
Dzięki.Czyli ogolnie zadowolona jesteś.
A że jakieś tam malenkie wady są,to szczegół./Nie ma rzeczy idealnych. :wink:

Offline IwonaD

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 26, 2005, 05:10:19 pm »
Mam pytanko. Czy ktoś ma wózek Baczuś i jakie ma doświadczenia.
mamaSeby z mpd 7 lat i Daniela 12 lat

Offline Mama Muminka

• Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 26, 2005, 05:29:15 pm »
Oglądałam ten wózek w sklepie.Wielki i potwornie ciężki.Zrezygnowaliśmy z zakupu.Na samą myśl,że miałabym go taszczyć po schodach robiło mi się słabo. :D

Offline Mama Muminka

• Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 27, 2005, 11:50:16 am »
Znalazłam jeszcze taki wózek.Trochę kosmiczny,ale ja takie lubię.Gemini też się rzuca w oczy i bardzo dobrze.

Offline IwonaD

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 27, 2005, 07:00:47 pm »
Dzwoniłam do nich mają mi przysłać katalog , bo na stronie nie ma wszystkich propozycji.

Offline Małgośka

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 28, 2005, 09:28:52 am »
Cytat: "IwonaD"
Mam pytanko. Czy ktoś ma wózek Baczuś i jakie ma doświadczenia.

Iwona,"przetestowałam" ten wózek dokładnie w sklepie.Bo tez miałam nań ochotę.
Ale wg.mnie to porażka.Jest ciężki,niewygodny i bardzo zeroki.Przypuszczam,ze nie we wszystkie drzwi wjechałabys nim.

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 28, 2005, 10:16:57 am »
Dla szukających inormacjii podrzucam

Wątki o wózkach, sprzęcie rehabilitacyjnym

Zebrane tam są wszystkie wątki z forum dotyczące wózków i sprzętu oraz bezpośrednie strony internetowe podane  właśnie w tych  wątkach
Pozdrawiam :))
"Starsza Wiosenna Miotełka"

Offline ana

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 28, 2005, 11:16:24 pm »
ja jestem w trakcie załatwiania tego wózka :http://www.bebejouquinny.pl/quinny/buzz/buzz.html, dla mnie najwazniejsze żeby wlazł do auta, mierzyłyśmy się w realu, dla Zuzki super.

Offline IwonaD

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #127 dnia: Marzec 01, 2005, 08:04:23 pm »
Widziałam dzisiaj Baczusia.Rzeczywiście porażka duży, szeroki i nieporeczny.  Ale jednoczesnie doznałam szoku. Zgadnijcie ile sklep, (Płock, Medyczne 8-dla zaineresowanych) życzy sobie za niego?  OtóZ 4.800.  Szok prawda?  Na moje pytanie dlaczego wózek, który kosztuje w innych sklepach 1800zł tu tyle pan obcesyjnie odpowidziałmi, że przecież dostanę pieniądze z PCPR i w rzeczywistości nic mnie nie będzie kosztował, a wogóle to on może kupić za 1zł a sprzedać za 5000.  Zdenerwowana zadzwoniłam więc do PCPR, na co oni mi odpowidzieli, że nie mają na to wpływu jedynie ja mogę poprostu wybrać inny sklep. Po całym zajściu miałam poczucie porażki i niesmak, że poprostu ktoś na nieszczęściu ludzkim chce się szybko dorobić. A państwo szuka oszczędności tylko nie tam gdzie trzeba.

Offline Mama Muminka

• Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #128 dnia: Marzec 01, 2005, 08:53:21 pm »
Iwona,nie przejmuj się.Ja za cewniki w Stargardzie płaciłam prawie 80 zł bo powiedziano mi że podatki,podwyżki itd.A w Szczecinie płacę nadal około 45 zł.Co sklep to obyczaje.Ja poprostu w Stargardzie nie zaopatruję się w tym sklepie.Omijać takie sklepy szerokim łukiem,strata dla faceta,bo marne szanse,że by znalazł kupca na tą kobyłę Baczusia.

Offline Manatka

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #129 dnia: Marzec 02, 2005, 04:20:49 pm »
A ja dziś przed chwileczką, widziałam w sklepie Świat Dziecka, wózek Chicco, prawie taki sam jak ten, co ja kupiłam (różnica to cztery pojedyncze koła, w moim są podwójne i skrętne).
Cena w sklepie - 689 zł, do tego najprawdopodobniej przeceniony na 499 jako starszy model.
Ja płaciłam 1926 złotych... To jest skandal, żeby klin z kawałka drewna i skaju kosztował 1237 złotych!
Manatka
mama Natalii (mpdz)- wkrótce nastolatki ;). i Milenki 5l.
"Nie zapominajcie: Omnia nuda et aperta sunt ante oculos Eius" (JPII)

Offline Mama Muminka

• Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #130 dnia: Marzec 08, 2005, 10:07:50 pm »
Zobaczcie,jak można samemu zrobić wózek dla dziecka.Nawet myślę o zrobieniu takiego.Mały mógłby w lecie sam latać po polu.Ja tyko bym była do nadzoru. :D

Offline EWA OSTASZ

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #131 dnia: Kwiecień 04, 2005, 11:40:44 am »
W najbliższych dniach planuję zakup wozka Maclaren.Nie jestem pewna czy to trafny wybór,w ózek jest dość drogi 4700zł. zpełnym wyposażeniem.Wprawdzie róznicę pokrywa MCPR ale czy rzeczywiście jest to dobry,wytrzymały sprzęt?
Ewa mama Kuby 2l 6mies RKiW i Kasi 7,5r

Offline Mama Muminka

• Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #132 dnia: Kwiecień 04, 2005, 12:32:09 pm »
Ewa w tym poście już był poruszany temat Maclarena.Poczytaj sobie,tam dziewczyny proponują też inny wózek podobny do Maclarena ale podobno lepszy.

Offline EWA OSTASZ

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #133 dnia: Kwiecień 05, 2005, 12:35:30 pm »
Poczytałam,rozmawiałam też z mamą,która ma taki i jest zadowolona.Ty też pisałaś,że masz znajomą,która pozytywnie mówi o tym modelu.Kobieta w sklepie twierdzi ,że psuły się tzw.podróby teraz sprowadzają wózki oryginalne.Mnie najbardziej interesuje jak prowadzi się wózek ze skrętnymi kołami bez blokady.

Offline gosica

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #134 dnia: Kwiecień 05, 2005, 02:28:12 pm »
mam zwykł wÓzek tzw. parasolke ktÓra nie ma blokady przednich kÓł,jest to koszmar!naprawde cieżko sie tym jeżdzi ale mimo tego też mam zamiar kupiĆ Maclarena ponieważ dużo jeżdzimy i jest lekki,moze uda nam sie coŚ wykombinowaĆ żeby zablokowaĆ przednie koła.
gosia mama 5letniej Kasi z RiW

Offline Martuś

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #135 dnia: Kwiecień 05, 2005, 03:10:08 pm »
Ja dlatego McLarena nie kupiłam.
 W Rusinowicach miałam okazje wypróbować jazdę po wertepach w tym wózku, naprawdę prowadzi się fatalnie. Długo mi zeszło, żeby znaleźć wózek podobny wizualnie do McLarena, a żeby miał blokadę kółek przednich.
Teraz mam taki wózek z Otto Bocka. Jest prawie identyczny jak McLaren i wygodny. Już o tym pisałam w tym wątku:
http://forum.darzycia.pl/topic,4713&start=42&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Sa tam zdjęcia i odnośniki do stron firmy sprowadzającej wózki.

Offline EWA OSTASZ

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #136 dnia: Kwiecień 06, 2005, 07:43:02 am »
Otto Bock jest podobny ale waży trochę więcej,nie ma budy,osłony przeciwdeszczowej i paru innych mniej ważnych dla mnie rzeczy.Ja też mam nadzieję,że koła jakoś zablokuję może klejem typu Ośmiorniczka :wink: jeśli rzeczywiście jazda będzie kiepska.

Offline Mama Muminka

• Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #137 dnia: Kwiecień 06, 2005, 09:22:12 am »
Ewuniu,a Maclaren nie jest jeszcze za duży dla Twojego synka? Dzieci,które znam,mają po 8-10 lat.Nogi nie będą mieć żadnego podparcia.Są jakieś rozmiary tych wózków?

Offline EWA OSTASZ

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #138 dnia: Kwiecień 10, 2005, 08:26:02 pm »
Kasiu rozmiarów to chyba nie ma,ale Kubie mało brakuje do podnóżka więc włożyliśmy tam kawałek styropianu obszyty granatowym materiałem i jest OK.Prowadzi się też dobrze,lżej niż moja stara spacerówka i ogólnie jestem zadowolona czas pokaże jak będzie z awaryjnością.

Offline tarba

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 11, 2005, 11:51:29 am »
Maclareny nie mają rozmiarów ale są dwa miejsca do zamocowania podnóżka więc conieco daje się dopasować.
każdy jest inny i całe szczęście
Mama Bartka(14) z RK i zdrowych Maćka(8) i Kasi(6)

Offline JoannaK

• Raczkujący bywalec
  • **
    • http://www.moja-mycha.o7.pl
« Odpowiedź #140 dnia: Kwiecień 16, 2005, 09:48:52 am »
Są różne Maclareny.Ja sama miałam dwa rodzaje,a teraz mamy Otto Back i jestem o niebo bardziej zadowolona.Budę dokupiłam od Kubusia(pasuje),pasy i wyściółkę mamy orginalną,a folię uszyłam sobie sama,ale myślę,że jak się ma budkę to można dopasować folię w zwykłym sklepie z wózkami.
asia mama karolinki

Offline Olga25

• Raczkujący bywalec
  • **
    • http://www.tvksmp.pl/~sikoraoa
« Odpowiedź #141 dnia: Kwiecień 16, 2005, 05:41:04 pm »
Hello! Postanowilismy kupić Igorowi spacerówkę, wybrałam wózek Zapp firmy Quinny. Zależy nam żeby wózek był lekki, nieduży po złożeniu, żeby dobrze się prowadził i był ładnie wykonany. Może ktoś z Was miał już ten model, jeśli nie to chętnie posłucham o innych modelach tej firmy.
Ola mama Igora 10 m-cy z RiW

Offline Mama Muminka

• Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #142 dnia: Kwiecień 16, 2005, 10:51:27 pm »
Olga,fajny ten wózek ale jak dla mnie ma kilka wad.Po pierwsze nie ma barierki.Gdybym w moim wózku nie miała barierki,to Grzesiek by już dawno wyleciał.Nie ma też zabezpieczenia na nogi(pasek albo kołek)żeby dziecko nie zjeżdżało.A z tego co widzę to dużo ruchu nie będzie miał w tym wózku.Ale to tylko moje spostrzeżenia po zobaczeniu tego wózka.A czy jest w tym wózku regulacja oparcia,bo dla małego dziecka długie  siedzenie  nie jest dobre dla kręgosłupa.

Offline Olga25

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #143 dnia: Kwiecień 17, 2005, 11:17:05 am »
Właśnie nie jestem pewna co do tej regulacji oparcia... chyba Zapp jej nie ma, ale nie widziałam na własne oczy więc się nie zapieram... niestety w Częstochowie jest tylko jeden sklep gdzie mają wózki Quinny i teraz nie mają tego modelu, oglądałam na żywo tylko model Buzz, z regulacją oparcia, ale jest dla nas za duży i za ciężki... pozostaje mi na razie odwiedzać stronę internetową http://www.bebejouquinny.pl/quinny/main.html , ale tam wszystkiego niestety  nie widać...

Offline Olga25

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #144 dnia: Kwiecień 17, 2005, 11:22:30 am »
A co do tego zabezpieczenia, to chodzi Ci o taśmę w kroku, połączoną w pasie z szelkami? bo patrząc na zdjęcia wydaje się jakby było takie zabepieczenie...

Offline Mama Muminka

• Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #145 dnia: Kwiecień 17, 2005, 11:27:32 am »
Kiedy ja kupowałam spacerówkę dla Grzesia,nalatałam się po sklepach.Musiał mieć zabezpieczenia po bokach,barierkę itd.Jak jeden wózek miał jedną rzecz fajną to drugiej nie miał.I do następnego sklepu. :D Aż poszłam do jednego sklepu i znalazłam.Zwykła spacerówka za 400 zł.Oparcie super,kilka poziomów,barierka,zabezpieczenie na nogi,daszek...Do tej pory czasem jedziemy nim na spacery.Jest lekki,zwrotny i niedrogi.Też oglądałam Quinny,podobały mi się,ale maławe jakieś.Grześ długo by w nim nie pojeździł.

Offline Mama Muminka

• Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #146 dnia: Kwiecień 17, 2005, 11:30:28 am »
Fakt,jakiś paseczek tam jest. :D Dlatego pisze o tych barierkach i zabezpieczeniach,bo mój Grzesiek nie znosi żadnych szelek.Dostaje wścieklizny,jak Go zapinam w szelki.W samochodzie też chce uciekać z fotelika. :D

Offline Olga25

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #147 dnia: Kwiecień 18, 2005, 09:41:11 am »
:lol: Biedny Grzesiu... ta mama tak go więzi... :lol: Właśnie dostałam odpowiedź od dystrybutora wózków Quinny, napisał, że Zapp ma 5-punktowe zabezpieczenie, czyli przed wysunieciem też  :D Igor narazie nie denerwuje się szelkami... ale zanim się zdecyduję muszę zobaczyć ten wózek na żywo, u nas mają być w tym tygodniu. Muszę wrzucić do niego Igora żeby sprawdzić czy nie jest za mały... :D

Offline Mama Muminka

• Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #148 dnia: Kwiecień 18, 2005, 05:43:13 pm »
Biedny Grzesiu... ta mama tak go więzi

Właśnie dzięki barierce i solidnych bokach Go nie uwiązuje paskami.Szelki tylko w samochodzie. :D

Offline Olga25

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #149 dnia: Kwiecień 21, 2005, 10:25:53 pm »
W końcu udalo mi się zalatwić wszystko i wozek już mamy zamówiony, czekamy tylko na telefon ze sklepu i pędzimy odebrać ten nowy piękny Zapp firmy Quinny!:D Już nie mogę się doczekać, tym bardziej, że we wtorek czeka nas podróż do Rudy Śląskiej do poradni genetycznej, zostajemy na śląsku do środy i jedziemy do Katowić na UDO! Ponieważ będziemy się przemieszczać komunikacją miejską to Zapp spadnie nam jak z nieba! :P  Żeby tylko zdążyli go dowieść!  :twisted:

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach