Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Dar Życia poleca Kalendarz ze zdjęciami oraz Foto Karty, powołując się na nasze forum otrzymają Państwo rabat w postaci darmowej wysyłki PREZENTÓW. Kod rabatowy to słowo DAR ŻYCIA a strony to Foto Karty oraz Kalendarze ze zdjęciami

Autor Wątek: SERCE JEDNOKOMOROWE  (Przeczytany 3666 razy)

Offline Oklesińska Ewa

• Nowy użytkownik
  • *
SERCE JEDNOKOMOROWE
« dnia: Maj 01, 2003, 09:33:50 pm »
Witam wszystkich uczestników forum.Zacznę od początku;mój 3-letni syn urodził się z wadą serca określaną jako ATREZJA ZASTAWKI TRÓJDZIELNEJ+VSD+ASD.Dzieci z tego typu wadami leczone są poprzez wykonywanie u nich serii operacji naprawczych.Maciek przeszedł już przez dwie;mając 6 tygodni poddano go zabiegowi typu BANDING,w wieku 1,2latka wykonano u niegoHEMI-FONTANA.Teraz czeka go ostatnia(miejmy nadzieję)operacja FONTANA.W tej sprawie zwracam się do państwa z prośbą.Jeżeli na forum są rodzice dzieci jednosystemowych,którzy przeszli już przez wszystkie trzy etapy leczenia,niech podzielą się swoją wiedzą na ten temat.Interesuje mnie głównie przebieg operacji iokres wczesnopooperacyjny.Ciekawa jestem również jak dzieci radzą sobie po tego typu operacji.
Z góry dziękuję za wszystkie udostępnione informacje.

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Offline sonia

• User z prawami do pisania
  • Rozgadany Weteran
    • Dar Życia
SERCE JEDNOKOMOROWE
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2003, 10:07:10 pm »
Witaj Ewa wśród nas - rodziców dzieci niepełnosprawnych.
Roześlę link z Twoją prośbą, a być może ktoś z Czytelników tego forum ma już podobny pakiet doświadczeń?
Bądź nadal dzielną mamą i nie trać nadziei na poprawę stanu zdrowia dziecka. Każda z nas musiała przejśc "swoją drogę" ze swoim dzieckiem-czas robi woje. Myślę, że w Twoim przypadku będzie podobnie.
Tam gdzie warto dotrzeć, nie ma dróg na skróty.
Sonia, mama Moniki z zD- 19,10l. , Domowa terapia

Offline Oklesińska Ewa

• Nowy użytkownik
  • *
SERCE JEDNOKOMOROWE
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 02, 2003, 03:34:04 pm »
Dziękuję za zainteresowanie.Liczę na szybki odzew.Jeżeli zaś chodzi o bycie dzielną,to uważam,że w takich sytuacjach najdzielniejsze są nasze pociechy, które muszą przez to wszystko przejść i odczuć to na własnych ciałkach.My możemy się tylko temu bezradnie przyglądać i starać się,aby ten czas był jak najmniej uciążliwy dla naszych dzieci...

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach