Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Jeśli uważasz że serwis Dar Życia jest potrzebnym miejscem Wesprzyj nas. Chcemy reaktywować serwis, dostosować graficznie i technicznie do aktualnych standardów, ale potrzebujemy Twojego wsparcia. Dziękujemy za wsparcie.

Autor Wątek: Konkurs na mini tomik poezji (chapbook).  (Przeczytany 4406 razy)

Anonymous

  • Gość
Konkurs na mini tomik poezji (chapbook).
« dnia: Czerwiec 20, 2004, 04:34:43 am »
Konkurs na mini tomik poezji (chapbook). Na konkurs należy nadesłać od 20 do 30 stron poezji o dowolnej tematyce. Osoby, które prześlą więcej niż 30 stron będą zdyskwalifikowane i nie otrzymają zwrotu wpisowego. Każdy wiersz powinien być na osobnej stronie na której powinno się również znaleźć nazwisko i imię autora wiersza. Pracom konkursowym powinien towarzyszyć list przewodni z krótką notą biograficzną oraz dla niezrzeszonych w PAPAi wpisowe (25 dol.U.S. - uczestnicy konkursu z USA i Kanady oraz 20 dol.U.S. - uczestnicy z Polski i innych krajów). Wpisowe można przesłać w formie czeku lub Money Order wystawionego na Polish American Poets Academy oraz w formie gotówki.
Główna nagroda to 500 dolarów i publikacja. Zwycięzca konkursu otrzyma również 10 kopii swoich prac wydanych w formie tomiku. Pozostali uczestnicy otrzymają po jednej kopii. Prace przesłane na konkurs nie podlegają zwrotowi. Polish American Poets Academy zastrzega sobie prawo do zamieszczenia wybranych prac konkursowych na naszej stronie internetowej www.poetsacademy.com oraz w biuletynie kwartalnym wydawanym dla swoich członków.
Więcej informacji nt. konkursu można uzyskać telefonicznie pod numerem 201-933-8035, drogą pocztową (adres powyżej), oraz drogą elektroniczną email:barbara@poetsacademy.com .


Zgłoszenia należy przesłać na adres: Polish American Poets Academy, PO Box 3214, Wallington, NJ  07057, USA. Termin nadsyłania prac upływa z dn. 30 listopada 2004

http://www.poetsacademy.com/Polska/polska.htm

Pan Rajek

  • to weteran
  • polecający usługi
  • *******
 

(c) 2003-2020 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach