Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Dar Życia poleca Kalendarz ze zdjęciami oraz Foto Karty, powołując się na nasze forum otrzymają Państwo rabat w postaci darmowej wysyłki PREZENTÓW. Kod rabatowy to słowo DAR ŻYCIA a strony to Foto Karty oraz Kalendarze ze zdjęciami

Autor Wątek: sprzęt rehabilitacyjny "Dbam o zdrowie"  (Przeczytany 2681 razy)

Offline kameljanda

• User z prawami do pisania
  • Gadacz
sprzęt rehabilitacyjny "Dbam o zdrowie"
« dnia: Marzec 16, 2004, 05:37:16 pm »
"Dbam o zdrowie" jest programem w którym uczestniczą apteki i zapisujący się do programu ich klienci.
Ja zapisałam się na samym początku powstania owego programu ;) i dostaję raz w miesiącu ulotkę w formie zeszytu, gdzie znajdują się artykuły o zdrowiu, konkursy, krzyżówki i ulotka z produktami farmaceutycznymi, kosmetykami a ostatnio nawet ze sprzętem rehabilitacyjnym, jaki można zakupić w aptece ze znakiem niebieskiego krzyżyka, symbolu tego programu.
Tutaj można zobaczyć, jaka apteka w Twojej miejscowości uczestniczy w programie
A tu obejrzeć oferowany sprzęt rehabilitacyjny, do kupienia w aptekach

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Offline kameljanda

• User z prawami do pisania
  • Gadacz
sprzęt rehabilitacyjny "Dbam o zdrowie"
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 28, 2004, 06:03:23 pm »
Słuchajcie, czy ktoś widział lub zakupił  podobne taśmy do ćwiczeń?

taśma do ćwiczeń
Nie mogę wkleić tu zdjęcia, bo mają tę funkcję zablokowaną na stronie :?

Mam ulotkę, na której jest o wiele więcej informacji o tych taśmach ale nie wiem jak one się sprawdzają w użyciu, czy w ogóle zawracać sobie tym głowę.

Ewentualnie może ktoś dysponuje linkiem, do strony, gdzie są ceny sprzętu rehabilitacyjnego, w dodatku mniej kosztownego(czy w ogóle takowy jest???)

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach