Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Dar Życia poleca Kalendarz ze zdjęciami oraz Foto Karty, powołując się na nasze forum otrzymają Państwo rabat w postaci darmowej wysyłki PREZENTÓW. Kod rabatowy to słowo DAR ŻYCIA a strony to Foto Karty oraz Kalendarze ze zdjęciami

Autor Wątek: Prośby o pomoc w pracy,badaniach,ankiety  (Przeczytany 84388 razy)

Aneta87

• Gość
Poszukuję rodziców mających dzieci z niepełnosprawnością
« Odpowiedź #250 dnia: Październik 16, 2008, 11:33:40 am »
Witam wszystkich.
Jestem nową osobą na tym forum.Zabieram się powoli do pisania pracy proseminaryjnej.Chcę zająć się procesem akceptacji dziecka upośledzonego przez jego rodziców. Potrzebuję pomocy rodziców mających takie dzieci. Chciałabym uzyskąc troche informacji m.in.:
- jaka była reakcja, gdy dowiedzieliście się o tym, że Wasze dziecko jest chore?
- jak przebiegały kolejne etapy po narodzeniu, proces akceptacji, czy było Wam trudno, jakie emocje, uczucia w Was były?

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

kasiape

• Gość
Prośby o pomoc w pracy,badaniach,ankiety
« Odpowiedź #251 dnia: Październik 16, 2008, 12:25:40 pm »
Aneta87, witaj na forum rodziców dzieci niepełnosprawnych!
tu jest temat "Wspomnienia rodziców" http://forum.darzycia.pl/vf58.htm
poczytaj! aczkolwiek nie wiem czy bez zgody samych rodziców możesz to wykorzystać?!!!
przygotuj ankietę z pytaniami,
poza tym wystarczy, że napiszesz coś raz, a na pewno zostanie przeczytane, nie musisz dublować postów!
 :kw:

nattaika

• Gość
Poszukuję kontaktu z rodzicami dzieci niep. intelektualnie
« Odpowiedź #252 dnia: Październik 18, 2008, 11:23:18 am »
Poszukuję kontaktu z rodzicami dzieci niepełnosprawnych intelektualnie!Jestem studentką trzeciego roku pedagogiki opiekuńczo wychowawczej i wykonuję badania do pracy licencjackiej na temat  "funkcjonowania rodzin z dzieckiem niepelnosprawnym intelektualnie". Jeżeli ktoś chciałby mi odpowiedziec na kilka pytań to prosze o kontakt mailowy natiaa126@o2.pl lub na gg 8637640! z góry dziękuje za pomoc:)

nattaika

• Gość
« Odpowiedź #253 dnia: Październik 24, 2008, 03:03:58 pm »
Ankietę mam już przygotowaną więc jeśli mogłabym komuś ją przesłac na maila to prosze o kontakt:) natiaa126@o2.pl!

klischa

• Gość
NDT-Bobath w Mózgowym Porażeniu Dziecięcym - ankieta
« Odpowiedź #254 dnia: Styczeń 24, 2009, 04:57:34 pm »
Witam serdecznie.
Jestem studentką fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Piszę pracę magisterską na temat MPD. Może zechcieliby Państwo pomóc mi w przeprowadzeniu badań, które umożliwią mi późniejszą jak najskuteczniejszą pracę z chorymi dziećmi? Przesyłam link do mojej ankiety. Z góry dziękuję za pomoc.
Będę również wdzięczna za pomoc w odnalezieniu innych Rodziców chorych dzieci lub przekazanie im tej ankiety.
Kinga

http://ankieta-mpd.pl

klischa

• Gość
NDT-Bobath w Mózgowym Porażeniu Dziecięcym
« Odpowiedź #255 dnia: Styczeń 24, 2009, 04:59:24 pm »
Witam serdecznie.
Jestem studentką fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Piszę pracę magisterską na temat MPD. Może zechcieliby Państwo pomóc mi w przeprowadzeniu badań, które umożliwią mi późniejszą jak najskuteczniejszą pracę z chorymi dziećmi? Przesyłam link do mojej ankiety. Z góry dziękuję za pomoc.
Będę również wdzięczna za pomoc w odnalezieniu innych Rodziców chorych dzieci lub przekazanie im tej ankiety.
Kinga

http://ankieta-mpd.pl

mataforgana

• Gość
wspieranie rodziców w ramach wczesnej interwencji - ankieta
« Odpowiedź #256 dnia: Maj 17, 2009, 06:54:57 pm »
Witam! Piszę pracę mgr na powyższy temat i chciałam Was prosić o pomoc, a dokładniej o wypełnienie anonimowej ankiety

http://www.ankietka.pl/ankieta/25462/wspieranie-rodzicow-we-wi.html

z góry dziękuję za pomoc!

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
Odp: wspieranie rodziców w ramach wczesnej interwencji - ankieta
« Odpowiedź #257 dnia: Maj 18, 2009, 10:52:06 pm »
Witaj mataforgana

Wątek przeznaczony na nakiety mamy tutaj:

http://forum.darzycia.pl/index.php?topic=252.msg145515#new
I tam zostanie scalony.

Natomiast naprawdę wystarczy napisać jeden temat,właśnie tu w poszukuję informacji,
pozostałe 6 postów usunełam z różnych działów.
Pozdrawiam :))
"Starsza Letnia Miotełka"

Stasińska

• Gość
Poszukuję rodziców ktorzy pomoga mi wypelnic ankiete do jutra na temat padaczki]
« Odpowiedź #258 dnia: Maj 25, 2009, 08:57:26 am »
Witam Wszystkich ponownie w piatek dowiedzialam sis ze jest szana abym sie bronila w czerwcu ale do srody tj. 27.05 musze napisac 3 rozdzial ale wczesniej musze znalezc ok 10 rodzicow majacych dziecko chore na padaczke w wieku 3-11 lat oraz ktorzy wypelnia mi ankiete. Prosze pomozcie mi od tego bedzie zalezalo czy we wrzesniu dostane w miare dobra prace jako nauczyciel stazysta a tak musze czekac rok. Moj mali to sabse@pocza.fm a tel 603 495 329 gg 6878522. Pozdrawiam Sabina Stasińska

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
Zamykam ten wątek.

Proszę o kontynuację tutaj

http://forum.darzycia.pl/index.php?topic=9835.new#new

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
Ankieta dot.pomocy na forum internetowym.
« Odpowiedź #260 dnia: Czerwiec 15, 2009, 08:27:31 pm »
Renata Szymczak napisała:

W celu zbadania niniejszej zmiennej, skonstruowałam ankietę, o której wypełnienie prosiłabym chętnych Darowiczów. Wiem, że nie jest to twór doskonały, ale myślę (mam nadzieję!), że wiele kłopotów nie sprawi, szkód nie wyrządzi...   
Bardzo cenna będzie dla mnie każda pojedyncza ankieta, zarówno od Darowiczów, którzy piszą często, jak i od tych, którzy piszą rzadziej, od tych, którzy są w tym wspaniałym miejscu długo, jak i od tych z krótszym stażem.

Ankieta jest do pobrania pod adresem
http://www.sendspace.pl/file/efrJ9Xnw/

Więcej informacji tutaj:
http://forum.darzycia.pl/index.php?topic=9846.msg150631;boardseen#new

Wiem,że bardzo dużo osób zagląda na Dar i czyta informacje.
Wierze,ze znajdziecie chwilę czasu,aby wypełnić ankietę. :D
Gaga

Renata Szymczak

• Gość
Odp: Ankieta dot.pomocy na forum internetowym.
« Odpowiedź #261 dnia: Czerwiec 19, 2009, 10:49:03 am »
Bardzo, bardzo proszę o pomoc! Może udałoby mi się obronić jeszcze w lipcu, więc sprawa pilna, a bez ankiet ani rusz...  :(

Mulesia

• Gość
« Odpowiedź #262 dnia: Czerwiec 19, 2009, 01:18:56 pm »
Renatko.
Część ankiety jest nieczytelna ( wyglada to tak jakby zachodziły na siebie 2 wersy ) - konkretnie chodzi o pytanie 14.

Poza tym, warto chyba jeszcze raz podać, gdzie przesyłać wypełnione ankiety, bo chwilę mi zajęło zanim to znalazłam .

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
« Odpowiedź #263 dnia: Czerwiec 19, 2009, 01:31:50 pm »
Renatko proszę podaj email raz jeszcze

Renata Szymczak

• Gość
« Odpowiedź #264 dnia: Czerwiec 19, 2009, 01:42:39 pm »
Ojej, przepraszam za kłopot z tym szukaniem i proszę o wybaczenie! :) Mój adres (do odesłania ankiet) to ladnyadres@o2.pl . Jest podany w ankiecie, ale na saaaamym końcu, więc faktycznie mógł się zagubić.

Co do tej nieszczęsnej nieczytelności- czy to tabelki zachodzą na siebie? Czy ten problem dotyczy wszystkich ankiet? Bo pobrałam teraz ankietę, żeby ją sprawdzić, i u mnie da się wszystko przeczytać  :-\ Więc poprawiłam trochę w ciemno, porozsuwałam te tabelki, mam nadzieję, że teraz będzie już wszystko dobrze. A jak nie, to poprawię kolejny raz, do skutku :)

Jeśli komuś z Darowiczów poprzednia wersja ankieta sprawiała podobne figle, to nową wersję z tą drobną poprawką można pobrać z http://www.sendspace.pl/file/88OxTq9R/ .

Dziękuję Mulesiu!

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
« Odpowiedź #265 dnia: Czerwiec 19, 2009, 02:03:27 pm »
Renatko popatrzyłam na ankietę uważniej.
Brak tych numerów pytań ( ja ich nie widzę)
2,3,5,6,7,9,10,14,16,17,29,37

Renata Szymczak

• Gość
« Odpowiedź #266 dnia: Czerwiec 19, 2009, 02:22:28 pm »
Olaboga! Ta ankieta nawet nie ma tylu pytań (29 ma)!
Ale może poprzestawiało się po prostu numerowanie? Wtedy miałabym trochę więcej pracy z opracowywaniem wyników, ale dałoby się jeszcze... Gorzej, jeśli w treści ankiety zrobił się groch z kapustą :(
Gago, prześlij mi proszę ( ladnyadres@o2.pl ) tę ankietę w takiej wersji, jaka Tobie się otwiera, może dojrzę, na czym polega problem i będę mogła poprawić. Oj, podłamało mnie to trochę :(.

Renata Szymczak

• Gość
« Odpowiedź #267 dnia: Czerwiec 21, 2009, 05:48:15 pm »
Mam nadzieję, że nie dostanę bana za to, że znowu proszę o to samo, ale napisano "kołaczcie, a otworzą wam"... Więc kołaczę :)
Bardzo, bardzo proszę o pomoc z tymi ankietami- bez nich nie mogę ruszyć z miejsca... Pobrano ich dość sporo (ok.20), wróciła na razie tylko jedna, trudno jest mi uzbierać tyle, ile potrzebuję (30). Wiem jedno-nie chcę porzucać wartościowego tematu i pisać o czymś innym.

Proszę więc każdą osobę, która mogłaby i chciałaby mi pomóc o wypełnienie ankiety, która jest do pobrania tu: http://www.sendspace.pl/file/88OxTq9R/ i odesłania na ladnyadres@o2.pl .
Chętnie też osobiście prześlę ankietę na maila- w tym celu proszę o kontakt na ladnyadres@o2.pl ze wzmianką, że to z Daru.

Kołaczę, kołaczę...

Mulesia

• Gość
« Odpowiedź #268 dnia: Czerwiec 22, 2009, 09:32:18 am »
Ja pobrałam ankietę po raz drugi i nadal mam częsciowo nieczytelną. Być może stąd problemy.

Położna Gosia

• Gość
Krótka ankieta dla matek dzieci z niską masą urodzeniową-prośba o wypełnienie
« Odpowiedź #269 dnia: Czerwiec 22, 2009, 11:58:14 am »
Witam,
Jestem położną, studiującą jednocześnie na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Jestem w trakcie zbierania danych do pracy magisterskiej, wykorzystując ankiety, dzięki którym będzie możliwe określenie czynników wpływających na niską masę urodzeniową dzieci.
Gorąco i uprzejmie proszę Mamy dzieci z niską masą urodzeniową o wypełnienie ankiety, znajdującej się pod niżej podanym adresem internetowym, oraz o przekazanie tej informacji znajomym Mamom.

Adres ankiety:
http://skocz.pl/ankieta2009

Z góry serdecznie dziękuję:)
Gosia

Renata Szymczak

• Gość
« Odpowiedź #270 dnia: Czerwiec 22, 2009, 03:27:13 pm »
Zgodnie z sugestią Mulesi, usunęłam z ankiety sprawiające kłopoty tabelki i ankieta w tej wersji jest do pobrania tu: Ankieta Dar Zycia poprawione.doc (a do odesłania niezmiennie ladnyadres@o2.pl )
Oczywiście wersje poprzednie, z tabelkami, jeśli tylko dobrze się otwierają, treściowo są identyczne i nadal aktualne.
Dziękuję za cierpliwość :)

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
Odp: Krótka ankieta dla matek dzieci z niską masą urodzeniową-prośba o wypełnienie
« Odpowiedź #271 dnia: Czerwiec 22, 2009, 06:01:30 pm »
Witaj Gosiu.
Nie otwiera mi się ankieta.

Mulesia

• Gość
Odp: Krótka ankieta dla matek dzieci z niską masą urodzeniową-prośba o wypełnienie
« Odpowiedź #272 dnia: Czerwiec 22, 2009, 07:32:27 pm »
Witaj.
Mnie też się nie otwiera.

Offline MAGDA BUDEK

• User z prawami do pisania
  • Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #273 dnia: Czerwiec 22, 2009, 08:24:46 pm »
Mi też nie więc na pewno wkradł się jakiś błąd.
Aldona 18lat(mpdz, epi ),Mateusz 15 lat,Marta 8 lata (całościowe zaburzenia ze spektrum autyzmu, epi ''uśpiona'')

Mulesia

• Gość
« Odpowiedź #274 dnia: Czerwiec 23, 2009, 10:21:55 pm »
Renatko.
Wypełniłam i przesłałam  ;D.

Kochani. Pomóżmy dziewczynie, bo się nie wyrobi z pracą magisterską.
Ankieta jest ułożona dla użytkowników naszego forum. Moim zdaniem, jest ciekawa i skłania do refleksji.

Mam nadzieję, że problemów technicznych już nie będzie.
Zajrzałam do tej poprawionej ankiety i wydaje mi się, że wszystko jest w porządku.

Zatem, pozostaje tylko wypełnić i przesłać.
Wierzę, że znajdziecie chwilkę czasu. :)

Renata Szymczak

• Gość
« Odpowiedź #275 dnia: Czerwiec 26, 2009, 10:18:48 pm »
Dziękuję Ci Mulesiu i dziękuję pięciu innym miłym osobom, które wypełniły ankietę.
Mam ich już 18, nie jest źle. Jeśli uzyskam 30, nie będę musiała się w pracy tłumaczyć z liczby ankiet, a i wyniki na pewno będą bardziej miarodajne.

Może znalazłaby się jeszcze jakaś Darowiczka (lub Darowicz- mężczyzn wśród moich ankietowanych na razie brak, a szkoda... :) ), która zechciałaby podzielić się swoją opinią o wsparciu udzielanym na Darze?

Renata Szymczak

• Gość
Odp: Pytania i problemy z forum
« Odpowiedź #276 dnia: Lipiec 01, 2009, 02:38:33 pm »
Dzień dobry!
Czy mogłabym uprzejmie prosić o podanie liczby postów, niezbędnych do uzyskania poszczególnych rang? Bo szukałam, szukałam i znalazłam, ale wyglądają na niezbyt aktualne (post chyba z 2007 roku).
Potrzebne mi to do reklamy Daru, którą czynię w jednym z rozdziałów mojej pracy magisterskiej (Internet jako forma wsparcia rodziców dzieci niepełnosprawnych). Google wyświetla Dar na siódmej stronie, a ja w okolicach osiemdziesiątej... Ale za to ja wyświetlam na pół rozdziału ;)

post i odpowiedzi przeniesione z innego działu
Gaga

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
« Odpowiedź #277 dnia: Lipiec 01, 2009, 03:19:02 pm »
Renatko jak do reklamy forum,to wydaje mi się znacznie lepszy baner

http://forum.darzycia.pl/index.php?topic=7.0

http://forum.darzycia.pl/vf32-admin-mowi-uzytkownik-slucha-.htm

Rangi to rzecz nabyta  8)
Jeden może mieć 10 postów ale za to konkretnych,a inny 100 lecz niekonieczne dających coś z konkretów..
( nie obrażając nikogo,)  ;) :D

Renata Szymczak

• Gość
« Odpowiedź #278 dnia: Lipiec 01, 2009, 03:38:04 pm »
Doskonale rozumiem Gago, że rangi nie muszą iść w parze z "pomocnością" (chyba nie ma takiego słowa?), nie chcę wyciągać z nich żadnych pochopnych wniosków, mam tylko podpodrozdział na temat sposobu dostępu i fukcjonowania Daru, i tam wspominam m.in. o rangach, specjalnych i tych "zwykłych". A że mają ładne nazwy, to wymieniłam je w tabelce :). Tylko liczby postów dla każdej z nich brak.
W pracy zamieściłam zrzut ekranowy strony głównej forum, ale baner to też dobry pomysł, za który dziękuję :)

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
« Odpowiedź #279 dnia: Lipiec 01, 2009, 03:43:30 pm »
A masz ten post z roku 2007 ?
Wiesz ja nie pamiętam,bo takie rzeczy to umykają z głowy  :D

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
« Odpowiedź #280 dnia: Lipiec 01, 2009, 03:48:57 pm »
Tak to idzie na tym forum

Nowy użytkownik
Podglądacz
Raczkujący bywalec
Raczkujący Gadacz
Aktywny Gadacz
Gadacz
Wyjadacz
Weteran
Rozgadany Weteran

A z liczbą postów,to narazie jest "problem" :)

Renata Szymczak

• Gość
« Odpowiedź #281 dnia: Lipiec 01, 2009, 04:21:33 pm »
Tak to wyglądało w poście Soni z 26 kwietnia 2007

Admin
Junior Admin
Moderator

Podglądacz - 1
Raczkujący bywalec - 5
Aktywny bywalec  - 30
Raczkujący Gadacz -  80
Aktywny Gadacz  - 160 
Gadacz - c320
Wyjadacz  - 640
Weteran  - 1200
Rozgadany Weteran  - 2500

Według tych liczb byłabym już raczkującym bywalcem, a tak to ciągle podglądam :)
Czy "problem" jest rozwiązywalny? Czy też podjąć w pracy działania wymijająco-lawirujące w celu niepodania liczb?  ;D

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
« Odpowiedź #282 dnia: Lipiec 01, 2009, 05:02:47 pm »
I tak to powinno wyglądać Renatko. :D
Dzięki,bo zwróciłaś uwagę,jest to problem techniczny,który zostanie przekazany do Admina,ale "naprawa" może chwilkę potrwać :)

Offline Admin

• Administrator
  • Raczkujący Gadacz
    • http://adverts.pl
« Odpowiedź #283 dnia: Lipiec 01, 2009, 10:09:23 pm »
Ilość postów może się różnić od tego co było kiedyś, z uwagi na wiek forum, zwiększyłem  zakres, ale nie mogę znaleźć rozpiski jak teraz to się kształtuje.
pozdrawiam Admin
----------------------
"Wszystkie Twoje marzenia mogą się stać prawdą, jeśli starczy Ci odwagi do ich zrealizowania."

Renata Szymczak

• Gość
« Odpowiedź #284 dnia: Lipiec 01, 2009, 11:55:34 pm »
Dziękuję Gago, dziękuję Adminie! :)
Chciałabym jeszcze spytać o liczbę użytkowników- w statystykach forum i na stronie głównej u dołu widnieje liczba 3166, a na stronie z listą Użytkowników - "Przeglądanie użytkownikow 1 do 30 (z 2842 wszystkich użytkowników)". Tak pomyślałam, że może te 3166 to wszyscy użytkownicy, którzy się kiedykolwiek przez forum przewinęli, a 2842 to aktualnie zarejestrowani? Dobrze kombinuję?
Podobnie jest z liczbą kategorii i działów - w statystykach 15 i 55, natomiast moje, okupione wielkim trudem  ;), liczenie dało odpowiednio 13 i 52... Z czego to może wynikać? Normalnie nie zwróciłabym na takie rzeczy uwagi, ale z punktu widzenia pracy to dla mnie ważne informacje.
Trudno ogarnąć tak rozbudowane forum, tym bardziej ślę wyrazy podziwu i szacunku dla osób, które wprawiły Dar w ruch i czuwają nad tym, aby ruch ten trwał, niezmącony! :)

Offline sonia

• Rozgadany Weteran
    • Dar Życia
« Odpowiedź #285 dnia: Lipiec 02, 2009, 10:41:38 am »
Renato- Dar był już kilkakrotnie przenoszony na kolejne serwery. Miał też różne formy.
Statystyka nie będzie działała prawidłowo, bo co serwer to inne zasady.
Bardzo dużo użytkowników zostało automatycznie usuniętych, bo oprócz rejestracji u nas- nie pisali, nie wchodzili na Forum.
Z danych tu nie dowiesz faktycznej oglądalności, bo po przenosinach wszystko zeruje się, ulega zmianie, nabiera innej kolorystyki (nie zawsze przyjaznej nawet dla mojego oka-jak teraz). >:(
Rozumiem, że dla Ciebie to są istotne dane. Są wakacje, ponadto Dar ma za cel pomagać rodzicom (zwłaszcza) małych dzieci niepełnosprawnych.
Wszelkie inne dane są mniej istotne.
Zostawmy więc zmienne statystyki - one są istotne dla tych, którzy czerpią profity z usług- my je czynimy bezinteresownie.
A swoją drogą- statystyka jest sprawą team-u -nikogo innego

Są wakacje, a nasz Admin ma swoje dzieci i też wakacje-nie będziemy go znowu społecznie zatrudniać tutaj.
Tam gdzie warto dotrzeć, nie ma dróg na skróty.
Sonia, mama Moniki z zD- 19,10l. , Domowa terapia

Offline Admin

• Administrator
  • Raczkujący Gadacz
    • http://adverts.pl
« Odpowiedź #286 dnia: Lipiec 02, 2009, 11:54:38 am »
Statystyki mogą być przekłamane z uwagi na to iż co jakiś czas jest coś kasowane, przenoszone, łączone, rozdzielane, jeśli oprogramowanie forum nie może sobie z tym poradzić to już na pewno my nie ....
Kilka razy zmienialiśmy skrypt forum z tąd też mogą być przekłamania.

Co do ilości użytkowników to jest tu sporo robotów, które zarejestrowały się tylko po do aby dać reklamę, co jakiś czas kasuję je w ilościach 20-100 miesięcznie.
pozdrawiam Admin
----------------------
"Wszystkie Twoje marzenia mogą się stać prawdą, jeśli starczy Ci odwagi do ich zrealizowania."

Renata Szymczak

• Gość
Odp: Ankieta dot.pomocy na forum internetowym
« Odpowiedź #287 dnia: Lipiec 02, 2009, 12:13:17 pm »
Dziękuję, już wszystko jasne :)

Sorini

• Gość
« Odpowiedź #288 dnia: Sierpień 19, 2009, 02:15:47 am »
Renato- Dar był już kilkakrotnie przenoszony na kolejne serwery. Miał też różne formy.
[...] nabiera innej kolorystyki (nie zawsze przyjaznej nawet dla mojego oka-jak teraz). >:(
To czemu jej nie zmienisz?
Przecież to proste, szczególnie dla doświadczonego Administratora.

Mulesia

• Gość
« Odpowiedź #289 dnia: Sierpień 19, 2009, 11:41:39 am »
Witaj Sorini

Zapraszam tutaj
http://forum.darzycia.pl/vf48-poznajmy-sie.htm

Przedstaw się i napisz, co Cię do nas sprowadza.

katarina456

• Gość
Odp: Prośby o pomoc w pracy,badaniach,ankiety
« Odpowiedź #290 dnia: Wrzesień 30, 2009, 06:56:12 pm »
Witam serdecznie,

Jestem psychologiem, pracuję z osobami chorymi na autyzm, aktualnie zbieram grupę badawczą do badań do pracy doktorskiej na temat "Poziomu stresu i wykorzystywanych stylów radzenia sobie ze stresem matek dzieci autystycznych, w porównaniu z matkami dzieci cierpiących na inne schorzenia" .
W związku z tym mam prośbę do wszystkich osób (matek), które mogłyby mi pomóc i wypełnić dla mnie 3 kwestionariusze. Badania są całkowicie anonimowe, mogę je wysłać w formie elektronicznej, wystarczy zaznaczyć wybrane odpowiedzi i odesłać.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Proszę o kontakt przez forum, lub na maila katarina456@o2.pl

Pozdrawiam
Katarzyna

katarina456

• Gość
« Odpowiedź #291 dnia: Październik 08, 2009, 09:42:42 pm »
Witam,
ankiety znajdują się pod adresami:

http://www.sendspace.pl/file/4e1df1b5a24b27392a07665
http://www.sendspace.pl/file/cd47d82c77629becc374547

Wszystkie osoby chętne do pomocy, które wypełnią ankietę prosiłabym o odesłanie na maila katarina456@o2.pl

Pozdrawiam
Katarzyna

sylwiaandrzejt

• Gość
« Odpowiedź #292 dnia: Październik 12, 2009, 07:03:22 am »
Witam,
nazywam się Sylwia Gordejko, jestem studentką III roku Pedagogiki Specjalnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Serdecznie proszę o poświęcenie kilku chwil na wypełnienie ankiety dotyczącej opinii rodziców na temat dogoterapii. Ankieta ta będzie mi służyła do napisania pracy licencjackiej. Kwestionariusz jest anonimowy a uzyskane informacje wykorzystane zostaną wyłącznie dla celów naukowych.
http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/7162/sec-5KZBwvPY
Przepraszam, że zawracam głowę, ale jest to dla mnie niezmiernie ważne.
Z góry dziękuję za udział w badaniach.

Z poważaniem
Sylwia Gordejko

Offline renata

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #293 dnia: Sierpień 17, 2010, 10:33:35 pm »
pomocy w 2006 2007 roku na terenie slaska urodzilo sie 10 razy wiecej dzieci z Down niz wszedzie indziej czy ktos wie z jakiego powodu czy byly prowadzone jakies badania Dzieki za kazda informacje  :) :)

Offline sonia

• Rozgadany Weteran
    • Dar Życia
« Odpowiedź #294 dnia: Sierpień 18, 2010, 01:19:59 am »
Badań nie znam, ale mój "nos"  ;) ZANIECZYSZCZENIE powietrza napewno w 90% brało w tym udział.
Tam gdzie warto dotrzeć, nie ma dróg na skróty.
Sonia, mama Moniki z zD- 19,10l. , Domowa terapia

Patrycja1

• Gość
« Odpowiedź #295 dnia: Marzec 08, 2011, 04:48:09 pm »
Witam :)
Mam ogromną prośbę do rodziców osób niesłyszących odnośnie wypełnienia ankiety dotyczącej wykorzystania programów logopedycznych w domu w pracy z dzieckiem. 
Podaję maila dla lepszej komunikacji: patrycjak846@gmail.com
Bardzo proszę o odpowiedź

Offline Kasia9

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #296 dnia: Sierpień 15, 2015, 04:19:39 pm »
Witam! :)
Szanowni Państwo chciałabym prosić o pomoc. Przygotowuję pracę dyplomową z psychologii, która ma dostarczyć odpowiedzi na pytanie jakiego rodzaju wsparcia potrzebują rodzice, którzy dowiadują się o chorobie dziecka. Mam nadzieję, że z pracy wyniknie wiele praktycznych wskazówek dla lekarzy i psychologów.

Zatem jeżeli ktoś z Państwa jest rodzicem dziecka z Zespołem Downa lub chorującego na fenyloketonurie i zechciałby poświęcić 15 minut swojego czasu na wypełnienie ankiety byłabym bardzo wdzięczna.
http://moje-ankiety.pl/respond-79046.html

Pozdrawiam Serdecznie  :)
Kasia

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach