Aktualności: Zapraszamy na nowo powstałe Forum dyskusyjne o szyciu http://forum.metkiiwszywki.pl

Autor Wątek: Targi sprzętu rehabilitacyjnego  (Przeczytany 6100 razy)

Offline bardom

• Podglądacz
  • *
Targi sprzętu rehabilitacyjnego
« dnia: Listopad 04, 2003, 07:49:57 pm »
Zapraszam zainteresowanych do obejrzenia strony organizatora Targów sprzętu rehabilitacyjnego oraz sprzętu dla osób niepełnosprawnych Łódź 13-15 listopada 2003 roku http://www.interservis.pl/?l=pl&fi=7

Bardom
Dominik/20/epi
Pozdrawiam!!!
Bardom
Dominik/20/epi & Bartek/13/O.K.

Offline Ulka

• User z prawami do pisania
  • Rozgadany Weteran
Targi medyczne w Poznaniu
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2004, 02:59:06 pm »
Targi medyczne w Poznaniu
W dniach od 18 do 20 marca 2004 r. w Poznaniu odbędą się najstarsze w Polsce targi medyczne: SALMED - Międzynarodowy Salon Medyczny - Technika Medyczna; SALUS - Forum i Salon Profilaktyki i Lecznictwa; SALDENT - Międzynarodowe Targi Dentystyczne.

Uroczystość otwarcia z udziałem Ministra Zdrowia Leszka Sikorskiego, patrona targów, nastąpi w dniu 19 marca o godz. 17.00 w pawilonie 11.

W targach weźmie udział ponad 200 wystawców z 12 krajów: Białorusi, Czech, Danii, Niemiec, Pakistanu, Polski, Słowacji, Stanów Zjednoczonych, Tajwanu, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch.
Ekspozycja wystawców zlokalizowana zostanie w pawilonie 3 i 3A. Składać się będzie z trzech części odpowiadających tematycznie zakresom branżowym targów SALMED (technika medyczna), SALUS (profilaktyka i lecznictwo) oraz SALDENT (stomatologia).

Każdego dnia targów pod hasłem "Sprawni niepełnosprawni, czyli sport w rehabilitacji" w godz. 10:00-15:00 odbywać się będą pokazy: szermierki, tańca, aerobiku, fitness, rugby, narciarstwa, nurkowania oraz jazdy na wózkach.

http://www.niepelnosprawni.info/labeo/app/cms/x/7961
Ulka-Darek30mpdz & Magda31 &   wspomnienia

Offline Ulka

• Rozgadany Weteran
Giełda Sprzętu Rehabilitacyjnego -Warszawa
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 19, 2004, 05:04:11 pm »
Giełda Sprzętu Rehabilitacyjnego
W dniach 29-30 maja 2004 r. na Torze Łyżwiarskim Stegny w Warszawie odbędzie się Giełda Sprzętu Rehabilitacyjnego

więcej:

http://www.niepelnosprawni.info/labeo/app/cms/x/8678;jsessionid=236C534E56F0D45990391BDEE219DD67

Offline Martuś

• Raczkujący Gadacz
Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 13, 2004, 12:51:27 pm »
Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego oraz Sprzętu dla Osób Niepełnosprawnych Łódź 2004

Termin: 21.10.2004 – 23.10.2004r.

Tereny targowe: Łódź, ul. ks. Skorupki i Stefanowskiego

Program targów i info na:
http://www.interservis.pl/?l=pl&fi=7

Offline Martuś

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 13, 2004, 01:04:34 pm »
Dodam jeszcze, że jesli ktoś właśnie planuje zakup sprzętu rehabilitacyjnego, np. wózka, warto do Łodzi na targi zajżeć. Wszystkie oferty z całej Polski na jednym miejscu. Dziecko mozna przymierzyć i obejrzeć sprzęt z każdej strony. Ja napewno jadę.

Offline Katarzynka

• Aktywny Gadacz
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 13, 2004, 05:17:41 pm »
Targi sprzętu rehabilitacyjnego także w Kielcach. Juz od jutra. Będzie się też można zapoznać z ofertą sanatoriów.
Mama Oleńki ZD 5 lat i Łukasza 9 lat

Offline asiabe

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 13, 2004, 09:34:42 pm »
Martuś, ja sie prawdopodobnie wybiorę na targi w piątek albo sobote, miło byłoby się spotkać  :D

Renek jesli jestes zainteresowana jakimiś materiałami n/t dostosowania mieszkania to może postaram sie o jakies materiały, katalogi, które bede mogła ci wysłać, napisz tylko co konkretnie cie interesuję to zwrócę na to uwagę.
Pozdrawiam asia

Offline Martuś

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 14, 2004, 09:21:25 am »
Asiabe, ja planuję się wybrać w sobotę do południa. A jak chcesz sie spotkać, to musimy sie w jakimś konkretnym miejscu umówić. Czekam na propozycje.

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 14, 2004, 12:31:16 pm »
Martuś to może spotkamy się w Łodzi w sobotę. My (Asia, ja i mąż) będziemy przy stoisku Fundacji Aktywnej Rehabilitacji ok. godz. 10.00.

Offline Martuś

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 14, 2004, 12:42:10 pm »
Kredeczko jestem za!!
Świetny pomysł, może ustalmy, że jak tylko ktoś jeszcze będzie w Łodzi na targach to miejsce spotkania przy stoisku Fundacji Aktywnej Rehabilitacji ok. godz. 10.00. To będzie taki mały zlot Daru.

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 14, 2004, 01:06:51 pm »
OK! Świetnie, mam nadzieję że uda się Wam zobaczyć moją Asię w akcji czyli w tańcu.
Do zobaczenia

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 14, 2004, 01:17:10 pm »
Dokładna lokalizacja - pawilon A - stoisko 22

Offline asiabe

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 14, 2004, 01:40:46 pm »
Jesli uda mi się dotrzeć to wpisuje sie na listę mini-zlotu  :D

Offline Martuś

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 14, 2004, 09:30:06 pm »
Asiabe, ty masz z nas najbliżej, niewykręcaj się!!
Kredko, ja już nie mogę się doczekać aby zobaczyć na żywo jak pięknie Asia tańczy. A rozpoznawać to sie chyba będziemy po dzieciach, chyba że ustalimy znak rozpoznawczy :lol:

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 14, 2004, 09:54:04 pm »
Jeśli odnajdziecie stoisko FARU, a nas akurat przy nim nie będzie to zapytajcie się któregokolwiek wózkowicza obsługującego to stoisko o Asię - tancereczkę, a napewno Wam powiedzą gdzie jesteśmy.
do zobaczenia

Offline asiabe

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 22, 2004, 06:24:53 pm »
Bedziemy na 99% z ola i piotrusiam. Do zobaczenia

Offline Martuś

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 22, 2004, 11:03:08 pm »
No to się cieszę! My jesteśmy napewno. Pozdrawiamy!!

Offline Martuś

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 23, 2004, 02:12:52 pm »
Właśnie wróciliśmy!! Było naprawdę świetnie. Oferta firm zdumiewająca, wózek zamówiliśmy sobie u Otto Bocka, no i mogliśmy przymierzyć Mikę do rowerka na stoisku u pana Misiarza.
Dziekuję Asi tancereczce za przepiękne tańce. Kredeczko, czekam na zdjęcia, cieszę się, że mogłyśmy się poznać. Asiabe, mam nadzieję, że niedługo znów się spotkamy.
Pozdrawiam.

Offline asiabe

• Raczkujący Gadacz
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 23, 2004, 09:09:45 pm »
my też byliśmy (w czwóreczkę) i bardzo się cieszymy, że mogliśmy miło i pożytecznie spedzic czas.

Asiu - oglądanie twoich wystepów z Rafałem było prawdziwą ucztą dla oczu... dziękujemy. Jesteś wspaniałą tancerką i uroczą dziewczyną, zawsze usmiechnięta przyciągałaś jak magnes, zwłaszcza olcię. :D Kredka miło było cię poznać  :D

Martuś - jasne, że się spotkamy zapraszamy kiedy tylko będziecie w łodzi. Śliczna ta wasza Mika, urocza i taka pogodna. :D

Ja byłam głównie na seminariach i wykładach na temat szkolnictwa integracyjnego i wolontariatu (przykro pisać ale na jednym z nich byłam jedną z trzech zainteresowanych osób ).Uniwersytet Łódzki obiecał przesłać nam mailem materiały z konferencji, podzielimy się nimi z wami.

Pozdrawiam serdecznie, asia

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 24, 2004, 10:50:30 pm »
Asiabe, Martuś - ja także bardzo się cieszę, że mogłam poznać Was, Waszych mężów i radosne córeczki.
Asia również bardzo mile wspomina nowe, urocze trzy koleżanki. A Ola - to utalentowana tancerka, wierzę, że w przyszłości wystąpi na scenie.
Asiabe przesyłam pozdrowienia od Asi i ode mnie dla Twojego męża, który okazał się rewelacyjnym tancerzem oraz ciekawym kompanem do rozmów  :wink:.
My również skorzystaliśmy z oferty targowej i zamówiliśmy aparat do kąpieli perełkowej.
Parę zdjęć z targów
http://www.interservis.pl/?l=pl&fi=7&s=2&ai=174
Pozdrawiamy gorąco

Offline sonia

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
    • Dar Życia
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 24, 2004, 11:17:31 pm »
Jednym słowem nasza Darowa rodzinka poznała się w realu.  :D
Sprzętu jest mało na podanej stronie, ale za to znalazłam Asię   :D  - "Kredki"

Czy ktoś z Was ma może namiary do Producenta klawiatur komputerowych z większymi czcionkami?
Tam gdzie warto dotrzeć, nie ma dróg na skróty.
Sonia, mama Moniki z zD- 18,1l. , Domowa terapia

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 25, 2004, 02:21:01 pm »
Soniu, przykro mi ale nie widziałam takiej klawiatury, może w sobotę już ich nie było, albo ja byłam ukierunkowana na inny sprzęt. Może dziewczyny coś widziały.
Pozdro

Offline Ulka

• Rozgadany Weteran
Targi Rehabilitacja 2005 w Łodzi
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 20, 2005, 04:47:05 pm »
Targi Rehabilitacja 2005 w Łodzi

Po wiedzę‚ poradę i nowy wózek

Wszystko zaczęło się trzynaście lat temu. Dwudziestu polskich producentów sprzętu rehabilitacyjnego pierwszy raz spotkało się w Łodzi na targach.

Tegoroczne targi - jak się szacuje - odwiedzi około 9000 osób
(c) MARIAN ZUBRZYCKI
Z roku na rok przyjeżdżało ich coraz więcej‚ a za nimi ci‚ dla których jest ta impreza - niepełnosprawni. Dziś łódzkie targi to jedna z największych tego typu prezentacji w Europie. Blisko 220 wystawców z kilkunastu państw‚ dziewięć tysięcy gości - lekarzy rehabilitantów i fizjoterapeutów‚ osób niepełnosprawnych i ich opiekunów‚ skupi trzynasta edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu Rehabilitacyjnego oraz Sprzętu dla Osób Niepełnosprawnych - Rehabilitacja 2005.

- Kiedy zaczynaliśmy w ofercie naszych producentów były głównie wózki inwalidzkie‚ szary ciężki sprzęt z tamtej epoki - wspomina Joanna Wójcicka‚ komisarz wystawy. - Dziś możemy o tym zapomnieć. Niepełnosprawni mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt‚ który ułatwia im codzienne życie. Targi to największy przegląd produktów i rozwiązań zaprojektowanych z myślą o osobach wymagających opieki.

Odpowiadać na potrzeby
W trzech pawilonach wystawienniczych swoją ofertę zaprezentują wystawcy z: Anglii‚ Finlandii‚ Francjii‚ Holandii‚ Izraela‚ Niemiec‚ Polski‚ Stanów Zjednoczonych‚ Tajwanu i Włoch. Światło dzienne ujrzą najnowsze osiągnięcia z dziedziny profilaktyki‚ diagnozowania‚ leczenia i rehabilitacji.

- Z roku na rok prezentowane rozwiązania są coraz bardziej precyzyjne - tłumaczy Joanna Wójcicka. - Nowoczesny sprzęt ma czynić rehabilitację łatwiejszą i skuteczniejszą‚ ma ułatwić osobom niepełnosprawnym funkcjonowanie w codziennym życiu oraz zabezpieczać przed dalszymi dysfunkcjami.

Z tegorocznych nowości uwagę zwracają m.in. sterowana elektronicznie platforma do ćwiczeń izometrycznych (wzmacniająca mięśnie i lecząca wady postawy) ‚ konstrukcja umożliwiająca osobom z niedowładem ręki swobodną zmianę jej ułożenia (polecana szczególnie dla osób po udarze mózgu) czy bezprzewodowe urządzenie umożliwiające niewidomym pracę z komputerem. Ciekawymi rozwiązaniami są również system do suchego hydromasażu i składany wózek dla starszych dzieci‚ który może służyć też jako fotelik samochodowy. Nowinki techniczne to nie tylko domena zachodnich koncernów. Joanna Wójcicka‚ komisarz wystawy‚ zapewnia‚ że polski producent nie ma‚ czego się wstydzić.

- To‚ co go charakteryzuje to zaangażowanie w prace - powiedziała "Rz" J. Wójcicka. - Z olbrzymim sercem podchodzą do swoich klientów. Starają się jak najbardziej dopasować swoje produkty do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Przełamać siebie
A przede wszystkim dla niepełnosprawnych są organizowane te targi. Od kilku lat wystawom towarzyszą warsztaty terapeutyczne dla opiekunów i osób niepełnosprawnych. Tegoroczne poświęcone będą tematyce wspomagania rozwoju dzieci. Fundacja Aktywnej Rehabilitacji z kolei zaprezentuje formy aktywnego spędzania wolnego czasu. Niepełnosprawni mogą nurkować‚ uprawiać szermierkę‚ tańczyć‚ chodzić na aerobik‚ uprawiać jogę‚ a nawet grać w rugby i unihokeja na wózkach. Joanna Wójcicka zauważa‚ że z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na odwiedzenie Łodzi podczas imprezy.

- To cieszy‚ wszystkim nam przecież chodzi o to‚ żeby zachęcić osoby niepełnosprawne do aktywności społecznej i fizycznej‚ do przełamywania własnego strachu‚ mimo‚ że życie tych osób w Polsce odbiega jeszcze od zachodnich standardów - wyjaśnia. - Udało nam się stworzyć miejsce‚ które służy pełną informacją.

W Łodzi zainteresowani mogą uzyskać pełną informację o programach‚ dofinansowaniach i rozwiązaniach prawnych‚ z których mogą skorzystać. Specjaliści są do dyspozycji przez cały czas trwania targów. Ale jak zastrzega Joanna Wójcicka impreza nie jest przeznaczona tylko dla środowiska osób niepełnosprawnych.

- Niemal u każdego z nas występują pewne dysfunkcje‚ choćby skrzywienie kręgosłupa - powiedziała. - Wady postawy stały się ważnym problemem społecznym. U nas mogą dowiedzieć się jak zapobiegać tym schorzeniom‚ jak je korygować.

Święto środowiska
J. Wójcicka zwraca uwagę na bardzo ważną jej zdaniem funkcję łódzkich targów.

- Środowisko medyczne ma okazje zapoznać się z nowymi trendami w leczeniu schorzeń‚ spotkać się z autorytetami naukowymi‚ dowiedzieć się o nowych rozwiązaniach służących leczeniu i usprawnianiu podopiecznych - wymienia Joanna Wójcicka.

Targom towarzyszy szereg konferencji i seminariów naukowych z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii. Przyjeżdżają na nie lekarze z całej Europy. W tym roku będzie ich aż 1500. Specjaliści zresztą wspierają organizatora w tworzeniu programu imprezy.

- Nie zrobilibyśmy tych targów sami‚ gdybyśmy nie mieli po swojej stronie życzliwości wystawców i środowiska medycznego - mówi krotko J. Wójcicka. - Dzielą się z nami‚ nie tylko swoją wiedzą‚ ale też potrzebami. I to jest źródło naszego wspólnego powodzenia.

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego oraz Sprzętu dla Osób Niepełnosprawnych - Rehabilitacja 2005‚ odbędą się w dniach 20 - 22 października. w Łodzi‚ w obiektach targowych przy ul. Skorupki i Stefanowskiego. Wstęp dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów jest bezpłatny.

Maciej Stańczyk

--------------------------------------------------------------------------------

NOWOŚCI
Wśród wielu nowości i premier zobaczymy:
> System Wieloparametrowej Komputerowej Diagnostyki Postawy Ciała pozwalający na precyzyjne i wczesne zdiagnozowanie wad postawy u dzieci‚ stanowisko PodoBaby umożliwia diagnozowanie niemowląt.

CQ Elektronik System

> lekki‚ wielofunkcyjny wózek dla dzieci do 60 kg‚ składany w tzw. harmonijkę.

Dzięki rozbieralnej części jezdnej łączy on w sobie funkcje: wózka‚ fotelika samochodowego i domowego. Co szczególnie istotne‚ dba o zachowanie prawidłowej postawy przez dziecko.

Zakład Sprzętu Rehabilitacyjnego inż. S. Misiarz; pawilon A‚ stoisko 2 > platformę do ćwiczeń izometrycznych sterowaną elektronicznie - pomaga w pracy na rzecz wzmocnienia mięśni‚ poprawy równowagi i leczenia wad postawy w każdym wieku.

Firma Polmax

> AQUAMED‚ najwyższej klasy systemy do suchego hydromasażu‚ nie wymaga podłączenia do wody‚ co zapewnia niskie koszty eksploatacji.

Firma HAS-MED

> Parapion - pionizator wyposażony w manualny napęd pozwala na samodzielne przemieszczanie się osoby niepełnosprawnej.

Firma AKCES MED

> Stoły do gimnastyki biernej i do modelowania sylwetki - poprawiają sprawność fizyczną‚ rozciągają mięśnie. Dla osób w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności.

Firma MEDEN-INMED

> Komory kriogeniczne CryoBarell (jedno- i wieloosobowe) służą do terapii zimnem. Znajdują zastosowanie w rehabilitacji‚ odnowie biologicznej oraz sporcie. Zabiegi polegają na krótkotrwałym oddziaływaniu temperaturą w zakresie minus 110 - 160 stopni.

> Nowatorską konstrukcję HemiFlex - umożliwia osobom z niedowładem ręki czynną i swobodną zmianę jej ułożenia. Jednocześnie koryguje postawę i stwarza możliwość swobodnego wykonywania ruchów tułowia przy jednoczesnym utrzymaniu prawidłowej postawy. Produkt jest szczególnie polecany dla osób po udarze mózgu.

Firmy Akson i Draisin

> BraillePen - notatnik brajlowski dla osób niewidomych. Pierwsze‚ bezprzewodowe urządzenie umożliwiające niewidomym pracę z masowo produkowanymi komputerami. Dotąd produkowane notatniki były bardzo drogie i nie nadążały za szybkim rozwojem produktów masowych.

Firma HARPO

> Pas do wsparcia pleców dla kobiet ciężarnych pomaga w przypadku wystąpienia dolegliwości w odcinku biodrowo-krzyżowym. Odciąża kręgosłup przyszłej mamy.

Firma Skamex

> Wyroby uciskowe o jednostopniowej kompresji - rajstopy‚ podkolanówki i skarpety charakteryzujące się zmiennym uciskiem na całej długości. Zabezpieczają przed żylakami i obrzękami.

Pani Teresa-Medica

> Schodołaz Liftkar PT Outdoor pomaga łatwo i bezpiecznie pokonywać schody osobom niepełnosprawnym i starszym. Doskonale radzi sobie przy zjeździe w wąskich korytarzach np. przejścia na lotniskach w pociągach.

Firma Rehamobil

> Podoskop - prosty i bezpieczny aparat do badania dynamicznego i statycznego stóp u dzieci i dorosłych. Pomaga uzyskać informacje niezbędne do pełnego zdiagnozowania i do leczenia schorzeń stóp.

Firma ORMEX

> Systemy przeciwodleżynowe - kompleksowa oferta‚ która powstała z myślą o osobach przewlekle i obłożnie chorych. Zapobiegają powstawaniu odleżyn i infekcji.

Firma REVITA

> NEATECH - wózek do transportu osób starszych i niepełnosprawnych. Wyposażony jest w duże koła i doskonale radzi sobie na różnych nawierzchniach np. na śniegu lub plaży‚ dzięki czemu osoby korzystające z niego mogą cieszyć się aktywnym wypoczynkiem.

Firma REHAMOBIL

> Wózek aktywny GTM HAMMER przeznaczony dla aktywnych. Całkowicie indywidualnie budowany. Waga do 3‚5 kg wyróżnia go na tle światowej konkurencji.

Firma GTM MOBIL

http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/dodatek1_051020/dodatek1_a_2.html

XIII TARGI "REHABILITACJA" w Łodzi

Na powierzchni 7 tys. mkw. zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze urządzenia do diagnostyki i leczenia oraz sprzęt rehabilitacyjny godny XXI wieku. Będą też atrakcyjne prezentacje i seminaria dostępne dla odwiedzających.

W czwartek o godz. 11 w kompleksie hal targowych przy ul. Skorupki i ul. Stefanowskiego (Hala Sportowa, EXPO) ruszają największe w Polsce i jedne z największych w Europie XIII Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego oraz Sprzętu dla Osób Niepełnosprawnych REHABILITACJA. Organizatorzy - firma Interservis - przeszli sami siebie. W imprezie weźmie udział 220 wystawców z Anglii, Finlandii, Francji, Holandii, Izraela, Tajwanu, Niemiec, Polski, Słowacji, USA, Ukrainy i Włoch.

Szczególnym adresatem targów są niepełnosprawni i ich opiekunowie (wstęp dla nich jest bezpłatny). Będą mogli wypróbować prezentowane urządzenia, porozmawiać z producentami i specjalistami, wziąć udział w warsztatach organizowanych przy stoiskach. Będzie np. pokaz terapii manualnej holenderskiego terapeuty Gera Plaatsmana i szkolenia labradorów, które służą niewidomym.

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji będzie propagować różne dyscypliny sportu - aerobic, szermierkę, taniec - które mogą uprawiać niepełnosprawni. Odbędzie się też spotkanie ze Zbyszkiem Stefaniakiem, biegaczem o kulach, który ostatnio przebiegł na nich 200 km!

Targi potrwają trzy dni: czwartek godz. 11-18, piątek godz. 10-18, sobota godz. 10-16.

http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,2973868.html

Offline Ulka

• Rozgadany Weteran
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 18, 2006, 04:15:30 pm »
Zabrze: Pokaz sprzętu rehabilitacyjnego

http://www.niepelnosprawni.info/ledge/x/15475

Offline Ulka

• Rozgadany Weteran
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 26, 2007, 11:05:52 pm »
Pokaz sprzętu dla osób niepełnosprawnych
Centrum Informacji Dla Osób Niepełnosprawnych oraz Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Słupsku organizują pokaz sprzętu dla osób niepełnosprawnych

http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/18356;jsessionid=E97B64E92815FF9F3E8CEFC1A870E661.tomcat

Offline MAGDA BUDEK

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 23, 2008, 05:52:24 pm »
Targi sprzętu rehabilitacyjnego oraz sprzętu dla osób niepełnosprawnych w dniach 25 - 27 września 2008 w Łodzi. Godziny otwarcia 25 -26 września od 10 do 17 a 27 września od 10 d0 16.Targi odbędą się ul.ks.Skorupki i Stefanowskiego
Aldona 18lat(mpdz, epi ),Mateusz 15 lat,Marta 8 lata (całościowe zaburzenia ze spektrum autyzmu, epi ''uśpiona'')

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
Odp: Targi sprzętu rehabilitacyjnego
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 09, 2009, 08:34:04 am »
Przetestuj sprzęt na targach Rehabilitacja w Łodzi

Akcesoria pomagające w codziennych czynnościach i w pracy, wózki, protezy, pomoce adaptujące sprzęt komputerowy, urządzenia przystosowujące przestrzeń w domu i przestrzeń publiczną - wszystko to ma pomóc osobom z niepełnosprawnością w samodzielnym i aktywnym życiu

http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/52611
"Dużo ludzi nie wie, co z czasem robić.
Czas nie ma z ludźmi tego kłopotu."

Pozdrawiam
"Starsza Letnia Miotełka"

(c) 2003-2014 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach