Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Dar Życia poleca Kalendarz ze zdjęciami oraz Foto Karty, powołując się na nasze forum otrzymają Państwo rabat w postaci darmowej wysyłki PREZENTÓW. Kod rabatowy to słowo DAR ŻYCIA a strony to Foto Karty oraz Kalendarze ze zdjęciami

Autor Wątek: Praca magisterska - prośba o pomoc  (Przeczytany 2082 razy)

Offline aga.rk

• User z prawami do pisania
  • Raczkujący bywalec
  • **
Praca magisterska - prośba o pomoc
« dnia: Listopad 15, 2011, 12:12:20 pm »
Witajcie!
Przyszedł wreszcie i na mnie ten czas, że pora kończyć studiowanie i brać się do roboty (dla przypomnienia - jestem na V roku psychologii na Uniwersytecie Śląskim). Ale... został mi jeden etap - praca magisterska. Ostatnio rzadko do Was zaglądałam, ale temat problemów, z jakimi zmagają się rodzice dzieci niepełnosprawnych jest mi ciągle bliski. Stąd pomysł na temat mojej pracy... Z dotychczasowych badań wynika, że rodzice dzieci niepełnosprawnych doświadczają często objawów wypalenia sił - początkowo tego terminu używano tylko w kontekście pracy zawodowej, teraz rozszerza się je na różne dziedziny życia. Ja chciałabym zbadać, jak radzenie sobie ze stresem wiąże się z tym wypaleniem - docelowo, jeśli moje hipotezy się potwierdzą, chciałabym przygotować warsztaty dotyczące sposobów radzenia sobie ze stresem i prowadzić go wśród rodziców.

Chciałabym napisać tę pracę rzetelnie, ale nie zrobię tego bez Waszej pomocy... Dlatego bardzo proszę o wypełnienie ankiet - to są 3 krótkie narzędzia, myślę, że wypełnienie ich zajmie nie więcej niż 20 minut. Poszukuję rodziców dzieci w wieku szkolnym (6-19 lat) z niepełnosprawnością ruchową, których rozwój intelektualny przebiega w normie (nie mają zdiagnozowanego upośledzenia umysłowego). Bardzo zależałoby mi na tym, aby ankiety wypełniły i matki i ojcowie, wtedy badania będą pełniejsze. Osobom, które zgodzą się na współpracę, prześlę je drogą mailową (z powodu praw autorskich nie mogę wrzucić ich na ogólnodostępne serwery). Oczywiście wyniki pracy przedstawię na forum a osobom chętnym prześlę gotowe „dzieło”  ;)

Już teraz dziękuję wszystkim, którzy poświęcą czas i pomogą i w badaniach.

Ps. nie wiem, czy w dobrym dziale piszę, w razie czego proszę o przeniesienie.
"To, co możesz uczynić, jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje sens Twojemu życiu..." (A. Schweitzer).

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
Odp: Praca magisterska - prośba o pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2011, 10:18:43 am »
 aga.rk
Jak Ci idzie zbieranie materiałów (ankiety) do pracy?
Pozdrawiam :))
"Starsza Letnia Miotełka"

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach