Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Dar Życia poleca Kalendarz ze zdjęciami oraz Foto Karty, powołując się na nasze forum otrzymają Państwo rabat w postaci darmowej wysyłki PREZENTÓW. Kod rabatowy to słowo DAR ŻYCIA a strony to Foto Karty oraz Kalendarze ze zdjęciami

Autor Wątek: 4 Letnie dziecko `nie mówi i jest opóźnione  (Przeczytany 7264 razy)

Aga1985

• Gość
4 Letnie dziecko `nie mówi i jest opóźnione
« dnia: Luty 25, 2011, 01:49:06 pm »
Mam syna 4 latka w październiku 5 skończy i nadal nic nie mówi mniał robione badanie słuch ,tomografie głowy...i nic nie wykryto robilam badania w kierunku autyzmu i nic ,,zadne przeczkole niechce go przyjąć chociaż na prube chciala bym zobaczyć czy to problem głowy czy blokada czymś spowodowana..syn jest wesołym dzieckiem choć bardzo nerwowym ....krece sie w kółko i nic mi nie mówią jedynie to co ja juz wiem....jestem z Torunia szukam pomocy i jakiejs opini

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Offline renata

• User z prawami do pisania
  • Raczkujący bywalec
  • **
Odp: 4 Letnie dziecko `nie mówi i jest opóźnione
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 25, 2011, 06:46:31 pm »
nerwowym jest pewnie dlatego ze nikt go nie rozumie ,nie potrafi sie porozumiewac sprobuj gestami reszte pewnie ktos wie wiecej

Online Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 25, 2011, 11:43:00 pm »
Witaj
Troszkę mało napisałas na temat synka.Napewno coś musi być przyczyną
Napisz o zachowaniu synka,jaki jest,co lubi robić,jak się zachowuje,czy rozumie co do niego mówisz?

Jak Ty z nim się porozumiewasz?

Czy korzystasz z pomocy logopedy?

Poczytaj tu wątki na forum, naprawdę jest sporo informacji które Cie zainteresują,przykładowe tematy

http://forum.darzycia.pl/index.php?topic=8163.0

http://forum.darzycia.pl/index.php?topic=6358.0
Pozdrawiam :))
"Starsza  Zimowa Miotełka"

cheap030

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 25, 2011, 12:32:10 pm »
Witam,
rozumem, że to może być stresujące dla rodziców, ale znam 5-latkę, która mówiła 'swoim językiem' zrozumiałym tylko dla mamy. I nagle nastąpiła zmiana - tak niespodziewanie nagle - dziewczynka zaczęła używać normalnych słów.

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach