Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Dar Życia poleca Kalendarz ze zdjęciami oraz Foto Karty, powołując się na nasze forum otrzymają Państwo rabat w postaci darmowej wysyłki PREZENTÓW. Kod rabatowy to słowo DAR ŻYCIA a strony to Foto Karty oraz Kalendarze ze zdjęciami

Autor Wątek: POMOC  (Przeczytany 1788 razy)

klaudix

• Gość
POMOC
« dnia: Luty 21, 2011, 03:54:45 pm »
Mój syn choruje na dziecięce porażenie mózgowe i padaczkę. Jesteśmy rodziną ubogą, moja sytuacja materialna jest trudna. Po śmierci męża który zmarł 29. 04.2010r. Problemy związane z leczeniem mojego syna są na mojej głowie, leczenie i sprzęt wymaga sporego nakładu pieniężnego na które nie mogę sobie pozwolić. Obecnie poszukuję samochodu dla syna na wyjazdy do lekarzy i rehabilitacje a na kupno własnego mnie nie stać. Prosiła bym także o wsparcie finansowe które jest bardzo potrzebne. Sama nie jestem w stanie poradzić sobie z ciężarem który spada na moje barki. Za każdą udzieloną mi pomoc bardzo Dziękuję.

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Offline Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
Odp: POMOC
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2011, 05:34:54 pm »
Witaj na Darze klaudix

Rozumiem,że jest Ci ciężko w takiej sytuacji,jednak nie możesz się poddawać.
W podobnej sytuacji jest,czy było mnóstwo osób.
Czy korzystasz z pomocy w swoim mieście PERON, MOPS ?
Jakie masz dochody,pracujesz?
Są fundacje,które mogą wesprzeć działania w zbiórce funduszy na rehabilitacje
Na wszystko musisz mieć potwierdzenia,jak i na zbiórkę publiczną zgodę od Fundacji.
Pozdrawiam :))
"Starsza Wiosenna Miotełka"

Offline Anna

• User z prawami do pisania
  • Weteran
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2011, 06:51:33 pm »
Witaj,
zapisz dziecko do fundacji. Np. "Zdążyć z Pomocą".
Będziesz mogła zbierac pieniądze dla syna na subkonto.
Teraz jest dobry czas, bo można prosić znajomych i nieznajomych o wplaty 1% podatku.
Wiem, ze niektóryme mamom udaje się uzbierać  sporo pieniążków.
http://www.dzieciom.pl/

W sprawie samochodu napisz np. do Owsiaka. Wiem, że dużo róznych rzeczy kupuje  chorym dzieciom. 
Tylko trzeba udekumentować swoją sytuację materialną.

Poza tym zerknij na forum, gdzie organizowana jest "z głową" pomoc rodzinom w trudnej sytuacji.
http://forum.gazeta.pl/forum/f,615,Pomocne_emamy.html

Pozdrawiam Cię i zyczę wzystkiego dobrego, szczególnie zdrowia. :)

klaudix

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2011, 07:21:56 pm »
Nie pracuję ponieważ nie mogę podjąć pracy bo dziecko wymaga cało dobowej opieki. Dochody jakie posiadam to 1000tys złotych i tyle. A co to jest na dzisiejsze życie, kiedy non stop są braki. Nie starcza pieniędzy na leki, pampersy,wyjazdy. Jest okropnie ciężko.

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach