Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Usługi detektywistyczne tylko  ze sprawdzonym biurem Detektyw Warszawa polecamy tego detektywa.

Autor Wątek: Klinika w Holandii.  (Przeczytany 1950 razy)

Offline GosiaDe

• Raczkujący bywalec
  • **
Klinika w Holandii.
« dnia: Styczeń 28, 2011, 03:12:08 pm »
Witam,
natknęłam się na szpital w Rotterdamie, gdzie wykonują wszystkie zabiegi twarzoczaszki, ale nie tylko, są przeszczepy, dystrakcje, ortodoncja, inne też, naprawdę warto zajrzeć i poczytać.
Są opisy poszczególnych operacji, ja posługuję się tłumaczem z komputera, ale jest opcja j. angielskiego.
Zainteresowałam się tym szpitalem po poznaniu holederskiej dziewczynki z zespołem Aperta w wieku mojego syna, która to miała wykonane wszelkie dostępne zabiegi w pierwszych latach życia, ale co jest naprawdę zadziwiające- to te różnice między polską a tamtejszą służbą zdrowia, ofertą...
Ja na sam dystraktor nie mogę się doczekać, bo wszystko uzależnione jest od funkcjonsalności jednego lekarzai to z USA...

Załączam link-Sophia's Medical Center  Rotterdam
http://www.erasmusmc.nl/plastischechirurgie/patientenzorg1/craniofaciaalcentrum/behandeling/
pozdr Malgosia.
Konrad-2001,zesp.Aperta.

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni...

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Offline renata

• User z prawami do pisania
  • Raczkujący bywalec
  • **
Odp: Klinika w Holandii.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2011, 06:53:27 pm »
czemu nie piszesz o pozwolenie zrobienia zabiegow gdzies w europie przeciez teraz jest taka mozliwosc ze finnansuja na terenie unii ? czy sie myle ?

Offline GosiaDe

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2011, 07:58:43 pm »
Zgadza się, właśnie jestem po rozmowie z ortodontą, nie ma czasu na czekanie, po prostu czas przetrzeć szlaki..A dokładnie jest tak,że na ter.Unii refundacja obowiązuje, dlatego zaraz po niedzieli ruszam tu itam, jak coś będę więcej wiedziała to chętnie napiszę.
Pozdrawiam.
pozdr Malgosia.
Konrad-2001,zesp.Aperta.

Offline renata

• User z prawami do pisania
  • Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2011, 08:23:03 pm »
 :) powodzenia

Offline GosiaDe

• Raczkujący bywalec
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2011, 09:54:18 am »
 :)
Witam serdecznie,
Skontaktowałam się ze szpitalem w Rotterdamie, opisałam o co mi konkretnie chodzi, odpisali,że oczywiście wykonują wszystko to, o czym ja piszę, dystrakcję, korekty, i inne  dla poprawienia wad twarzoczaszki(na miejscu trwają jak wszędzie konsultacje), .
Należy udać się po wnioski stosowne do NFZ- pobrałam już ju, potem lekarz w stopniu conajmnie docenta lub profesora wypełnia, wpisując, że dany zabieg nie może w tym i tym terminie być wykonany w Polsce, albo że jest duża kolejka, a dziecko nie powinno czekać, albo że zabiegu takiego nie da się wykonać w naszym kraju, itp.
Czyli reasumując, należy w moim przypadku udać się do Prokocimia, co w tej chwili poważnie rozważam, bo szczerze mówiąc zastanawiam się nad tym, czy nasi lekarze po prostu nie będa robić z tego tytułu jakichśproblemów, no bo przecież dystrakcję u nich wykonuje się, a co z tego, że trzeba poczekać pare m-cy, a mi zależy na czasie, ja mogę w każdej chwili jechać jak otrzymam zgodę na leczenie w Holandii, bo możliwości są nieporównywalnie lepsze, tam zajęliby się dzieckiem od podstaw i we wszystkich zakresach...
Pozdrawawia. :-*
pozdr Malgosia.
Konrad-2001,zesp.Aperta.

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach