Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Dar Życia poleca Kalendarz ze zdjęciami oraz Foto Karty, powołując się na nasze forum otrzymają Państwo rabat w postaci darmowej wysyłki PREZENTÓW. Kod rabatowy to słowo DAR ŻYCIA a strony to Foto Karty oraz Kalendarze ze zdjęciami

Autor Wątek: Turnusy rehabilitacyjne  (Przeczytany 2028 razy)

woter

• Gość
Turnusy rehabilitacyjne
« dnia: Maj 17, 2010, 12:39:51 pm »
Witam,jestem tutaj pierwszy raz.Jestem mamą 3,5 letniej Klaudii z zd.Ponieważ mam jeszcze młodszego synka (ma rok i 9 miesięcy) to nie miałam wcześniej możliwości udzielania się w naszych grupach.Klaudia fizycznie rozwija się dobrze,od 2 miesięcy chodzi do przedszkola specjalnego,mały problem stanowi jej mowa, a właściwie jej brak, potrafi nam wszystko pokazać co chce i wymawia proste słowa jak mama, tata,da,pić,lala,mniam mniam i trochę zmienionych słów które da się zrozumieć.Mieszkamy pod Warszawą więc chodzimy na rehabilitacje i grupę logopedyczną ośrodka na Pilickiej w Warszawie.Tam słyszałam od rodziców że wyjeżdżają z dzieckiem na turnusy rehabilitacyjne np do Rusinowic,trwa ok 3 tygodni.Jestem zainteresowana takim turnusem ale mam mało informacji na ten temat,a nie bardzo mogę je sama zebrać,bardzo proszę o pomoc, może ktoś z Was był na takim turnusie,zna inne miejsca i może mi pomóc.                                                                                              Pozdrawiam :) :)

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Online Gaga

• Administrator
  • Rozgadany Weteran
Odp: Turnusy rehabilitacyjne
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 17, 2010, 02:11:40 pm »
Witaj woter na forum

Na temat turnusów znajdziesz informacje w dziale "Turmusy"

http://forum.darzycia.pl/vf56-turnusy.htm

Tu masz watek dot. Rusinowic
http://forum.darzycia.pl/index.php?topic=800.0

Twój post przenoiosę do tegoż działu
Pozdrawiam :))
"Starsza Wiosenna Miotełka"

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach