Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Dar Życia poleca Kalendarz ze zdjęciami oraz Foto Karty, powołując się na nasze forum otrzymają Państwo rabat w postaci darmowej wysyłki PREZENTÓW. Kod rabatowy to słowo DAR ŻYCIA a strony to Foto Karty oraz Kalendarze ze zdjęciami

Autor Wątek: Noc Marzeń w zoo w Poznaniu  (Przeczytany 1232 razy)

gosia.mr

• Gość
Noc Marzeń w zoo w Poznaniu
« dnia: Kwiecień 09, 2010, 04:25:10 pm »

NOC MARZEŃ

Już po raz kolejny zapraszamy niepełnosprawne dzieci oraz młodzież z Wielkopolski do naszego ZOO na ,,Noc Marzeń”. Impreza odbędzie się na terenie Nowego ZOO 11 CZERWCA OD GODZINY 17 DO 21.
Przewidziane atrakcje na pewno wywołają uśmiech na twarzy najmłodszych i pozwolą spełnić ich marzenia związane z chęcią bliższego poznania egzotycznych zwierząt. Rozmowy z opiekunami zwierząt, liczne konkursy z wspaniałymi nagrodami, przejażdżka kolejką po terenie, zwiedzanie Motylarni, a na koniec ognisko i poczęstunek. Wszystkie te atrakcje przygotowujemy dla naszych specjalnych Gości w tę wyjątkową noc!!! Chętnych prosimy o kontakt z Działem Dydaktycznym Nowego ZOO - tel. (061) 8 72 07 73.

Czy ktoś był na tej imprezie w latach poprzednich ?
Prosze o komentarze.

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

Offline Anna

• User z prawami do pisania
  • Weteran
Odp: Noc Marzeń w zoo w Poznaniu
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 09, 2010, 06:04:16 pm »
Znając poznańskie Nowe ZOO myślę, że będzie wspaniale.
Już wyobrażam sobie zachwyt dzieci , kiedy zobaczą i dotkną (!) motyle w motylarni.
Szkoda tylko, że kiedy pytałam ponad rok temu, czy dzieci niepełnosprawne mają zniżkę przy zakupie biletu wstępu ( zwykłe wejście w jakąś niedzielę), usłyszałam, że niestety nie.

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach