Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Jeśli uważasz że serwis Dar Życia jest potrzebnym miejscem Wesprzyj nas. Chcemy reaktywować serwis, dostosować graficznie i technicznie do aktualnych standardów, ale potrzebujemy Twojego wsparcia. Dziękujemy za wsparcie.

Autor Wątek: Konkurs na Słuchowisko.net  (Przeczytany 1791 razy)

sluchowisko.net

  • Gość
Konkurs na Słuchowisko.net
« dnia: Marzec 25, 2010, 03:26:13 pm »

Portal Słuchowisko.net organizuje konkurs, w którym możesz wygrać nagrody niespodzianki, ufundowane przez firmę Oticon.

Otrzymujemy wiele emaili z podziękowaniami dotyczącym działu „Język migowy” i filmów szkoleniowych  w nim zawartych. Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom, ogłaszamy konkurs zarówno dla niedosłyszących jak i słyszących.

Posługujesz się językiem migowym? Stań się nauczycielem! Przyślij do nas scenkę w języku migowym nagrana kamerą internetową lub telefonem komórkowym. Nadesłane do nas filmy zamieścimy na stronie naszego portalu

Nie posługujesz się językiem migowym? Chciałbyś się go nauczyć? Interesuje Cię kultura niesłyszących? Przyślij do nas propozycje scenek w języku migowym.

Najciekawsze pomysły wykorzystamy przy produkcji drugiej części kursu języka migowego, a najlepsze  filmy zamieścimy na stronie naszego portalu. Zwycięzców nagrodzimy niespodziankami  ufundowanymi przez firmę Oticon – producenta najnowocześniejszych aparatów słuchowych.


Wasze pomysły prosimy przesyłać na adres e-mail: sluchowisko@sluchowisko.net , z dopiskiem w temacie: Konkurs Filmowy.

Pan Rajek

  • to weteran
  • polecający usługi
  • *******
 

(c) 2003-2019 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach