Ogłoszenia Zwierzęta
Aktualności: Dar Życia poleca Kalendarz ze zdjęciami oraz Foto Karty, powołując się na nasze forum otrzymają Państwo rabat w postaci darmowej wysyłki PREZENTÓW. Kod rabatowy to słowo DAR ŻYCIA a strony to Foto Karty oraz Kalendarze ze zdjęciami

Autor Wątek: Zjazdy Terapeutyczne dla dzieci z zespołem Downa i ich rodziców  (Przeczytany 2572 razy)

graal_org_pl

• Gość
Zjazdy Terapeutyczne dla dzieci z zespołem Downa i ich rodziców
« dnia: Styczeń 12, 2010, 10:05:36 pm »
Stowarzyszenie GRAAL organizuje pierwszy Zjazd Terapeutyczny dla dzieci z zespołem Downa i ich rodziców z udziałem terapeutki mgr Elżbiety Wianeckiej oraz innych specjalistów. Metody terapii wykorzystywane przez mgr Elżbietę Wianecką od wielu lat przywracają nadzieję na to, że rozwój osób z zespołem Downa może zachodzić na wzór ich rówieśników i dawać im szansę na odnoszenie sukcesów. Jednak koniecznym warunkiem do tego jest rozpoczęcie pracy z dziećmi z zespołem Downa od najmłodszych lat i poświęcanie dużo uwagi oraz troskliwej opieki.

Zjazdy dają możliwość rodzicom spotkania się z terapeutami, a dzieciom udziału w wielu specjalistycznych zajęciach terapeutycznych. Zjazdy odbywają się w Krakowie i trwają 10 dni. Stowarzyszenie GRAAL wciąż dysponuje wolnymi miejscami na termin 1 lutego - 10 lutego.

Więcej informacji na stronie http://terapia.graal.org.pl oraz pod numerem telefonu (12) 413 68 53.

--
GRAAL Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Osobowości Dzieci jest organizacją pożytku publicznego z biurem w Krakowie. Misją Stowarzyszenia jest integracja młodzieży z zespołem Downa z ich rówieśnikami. Największym celem Stowarzyszenia jest powołanie do życia Centrum Integracyjnego GRAAL – jedynego takiego ośrodka w Polsce, który łączyłby rehabilitację młodzieży z zespołem Downa z zajęciami integracyjnymi. Integracja to najważniejszy element idei Stowarzyszenia GRAAL, ponieważ zachęca do zawierania naturalnych przyjaźni i pomaga przełamywać lęk przed kontaktem z innymi.

Więcej na stronie: www.graal.org.pl

==
PRZED NAMI KOLEJNE WYZWANIA - TWÓJ 1% DODA NAM ODWAGI
Pełna nazwa: GRAAL Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Osobowości Dzieci
Nr KRS: 00 00 23 10 38
WWW: wesprzyj.graal.org.pl

Pan Rajek

• to weteran
  • polecający usługi

(c) 2003-2017 Team Dar Życia :: nota prawna :: o plikach Cookies :: biuro@darzycia.pl
Polecamy:   Forum o zwierzętach